Pirmo gadu ar mums

ESĪBAS PASTAIGAS DABĀ ar ceļvedi/DABĀ PIE SEVIS

+371 29276608

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu ESĪBAS PASTAIGAS DABĀ ar ceļvedi/DABĀ PIE SEVIS


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

ESĪBAS PASTAIGAS DABĀ ar ceļvedi

Savienojies dabā ar savu patieso būtību un aizved sevi miera, līdzsvara, drošības, gaismas un sapratnes noskaņās. Kā daba var padarīt Tevi dzīvespriecīgāku, laimīgāku un radošāku? Kā just sevī savas dzīves meistaru?

Paskaties uz mežu no citas perspektīvas! Pat viens dziļas tuvības mirklis ar dabu var iedvesmot Tevi mainīt savus uzskatus, paternus un prioritātes dzīvē, lai pietuvotos dzīvei, kādu patiesībā vēlies. Apzināta pastaiga dabā ir kā šīs iekšējās gudrības alfabēts.… tik vienkārši, bet tik apjomīgi!


KĀPĒC ESĪBAS PASTAIGAS DABĀ ar ceļvedi

Daba ietekmē visus esības līmeņus un tā palīdz atjaunot līdzsvaru starp ķermeni, prātu, sirdi un garastāvokli.

 • MIERS - saskaņotība ar dzīvi tādu, kāda tā ir. Būt mierā, kad esi mierā, būt mierā ar sevi.
 • SEV PILNĪBĀ VELTĪTS LAIKS - vienkārši būt, saturīgi pavadīt laiku svaigā gaisā, atpūsties radniecīgo klātbūtnē.
 • DĀVĀT SEV IEMAŅU DABĀ BŪT UN JUST CITĀDĀK.
 • RADOŠUMS - atgūt spēju brīnīties un pamodināt snaudošos radošos spēkus sevī.
 • ENERĢIJAS UZLĀDE - nomest veco čaulu, lai mainītos un turpinātu dzīvē augt - attbrīvo spriedzi ķermenī un atjauno plūsmu.
 • FOKUSS / UZMANĪBA - pievērsties savai iekšējai pasaulei un sazināties ar savu iekšējo kompasu, atrast atbildes strupceļam, izdarīt pareizās izvēles, efektīvāk strādāt, nākt klajā ar jaunām idejām un risināt problēmas.
 • INTUĪCIJAS ATTĪSTĪŠANA - just un zināt, kas man pašam ir labi un vajadzīgs jebkurā jomā, atvieglo un saīsina mokošo izvēles stāvokļa posmu un palīdz pieņemt sev vajadzīgos risinājumus.
 • PĀRLIECĪBA - atbrīvoties no iekšējas nedrošības, ierobežojošiem uzskatiem, sevis pieņemšana.
 • DOT BRĪVĪBU SAVAM ĶERMENIM UN ELPAI - daba ir vide, kur varam pietuvoties sev dabiskam, bez maskām, noņemot svarīguma saspringumus ķermenis kļūst lokanāks, dzīvīgāks un elpa dziļāka.
 • STIPRA IMUNISTĒMA - veselums un prieks pieredzēt dzīvi.
 • STRESA PĀRVALDĪBA - harmonizēts dzīves “ceļvedis” - mazina stresu, motivācijas zudumu, depresiju, trauksmi un pārmērīgu aizkaitinamību. 
 • ĻAUT SEV BŪT PATIESAM UN PIEŅEMT SEVI KĀDS ESMU - sajust atvieglojumu un just, ka būt pašam ir droši.
 • SAVIENOTIES AR SAVU IEKŠĒJO MEISTARU.

Šis ir laiks atpūtai, viss notiek pats no sevis. Savienojies ar savu patieso būtību, atlaižot jebkādas ekspektācijas, svarīgumu - piedzīvot sevi kā dzīves procesu un piedzīvot pārmaiņas savā dzīvē: laiks atrast savu iekšējo laimes sajūtu neatkarīgi no ārējiem atribūtiem.


KĀPĒC DOTIES DABĀ AR CEĻVEDI

Tas ir atbalstošs iedrošinājums spert solis dziļāk dabā, kur vari gan pamanīt tās skaistumu kā skatītājs, gan arī būt tās daļa. Drošs pamats būt mierā, dabiskā vidē, bet tai pat laikā nemanāmi, viegli, it kā vienkārši esot atvērties iekšējam plašumam.

Ceļvedis līdzās, lai Tava uzmanība pēc iespējas mīlošāk skatītos uz Tavu patieso būtību šeit un tagad visas pastaigas laiku: sirsnīgi atgādinājumi, ierosinājumi īstajā laikā un vietā, saslēgumi, dabiskuma izjušanas perspektīvas, lai būt dabā lēni, bez domu labirintiem: tik savienojumā ar sevi : Vienkārši būt!!!

Sports vai terniņi dabā, prasa enerģisku aktivitāti, steigu, pūles, spriedzi. Tas ir brīnišķīgi un dabiski labsajūtai un izaugsmei, bet šai fāzei ievelkoties, var pazust līdzsvars. Esot “zem strāvas” ilgstoši var būt grūtāk atpūsties. Tāpēc svarīgi palēnināties un veltīt laiku nomierinošām aktivitātēm, piemēram, meditacijai, jogai vai garām pastaigām mežā. Apzināta esības pastaiga apvieno šīs metodes un var palīdzēt atjaunot līdzsvaru.


KO PIEDZĪVOSI ESĪBAS PASTAIGĀ

Kopā dosimies mežā, jaunatklāsim to ārpus zināmā, lai tas ar savu skaistumu pārsteidz, iedvesmo un motivē.

Tā dabiskie ritmi saslēgsies ar Tavu dabisko ritmu, vienīgais, kas Tev jādara, ir atvērt savas maņas iespaidiem un bez aizspriedumiem novērot to, kas notiek ap Tevi un Tevī - klausīties, sataustīt, sasmaržot, saskatīt un nogaršot mežu.

Ceļvedis iedrošinās. Tas ir par būšanu, nevis par fizisku piepūli. Katra darbība kalpo vienam mērķim - izveidot dziedinošu saikni ar dabu. Apzinātas klātbūtnes vingrinājumi gan vidē, gan savā ķermenī. …un atstāsi viedtālruni lidojuma režīmā, iegrimsi ar uzmanību savā ķermenī – Tev vajadzīgs labs Zemējums, lai atjaunotu kontaktu ar savu iekšējo pasauli.

 1. Sazināsimies un satiksimies, kādā brīnišķigā vietā. Iejušanās. Palēnināšanās. Augu spēks.
 2. Nodibināsi kontaktu ar savu ķermeni tieši šajā brīdī un šajā vietā ar apzinātības vingrinājumiem vai sarunām, vai Kakao.
 3. Dosies ceļveža pavadībā klusā un uzlādējošā pastaigā mežā. Vajadzīgs tik vien, kā nedalīts laiks sev, laikapstākļiem piemērots apģērbs un apavi, ūdens pudele.
 4. Ļausies dabiskiem vingrinājumiem klātesamībai. Līdzsvars starp aktivitātēm, kas ļaus gan atjaunot ķermeni, gan atpūsties un klusi Būt. Enerģijas atrodas it visā, kas pastāv un papildina viena otru.
 5. Noslēgumā pieredzējuma jušanas un sazemēšanas aplis

PIESAKIES: Zvani vai raksti WhatsApp  – 29276608 Raksti: Esibaspastaiga@gmail.com

Labrāt un ar prieku atbildēsim uz Taviem jautājumiem.  


PIEDĀVĀJAM 9 ESĪBAS PASTAIGAS:  

 • Savienojums ar savu dabiskumu atrodaties dabas ieskauts, Tu atkal atcerēsies, ka dzīves skaistums ir vienkāršībā, atbrīvosies no spriedzes, ļausies sajust savus iekšējos ziņojumus.
 • Esības pastaiga ar ceļvedi un 100% kakao baudījums dabā 3h / 50€.
 • Labestības un mīlestības pastaiga/Saprast un sajust sevi.
 • Lēmumu pastaiga/ Rast skaidrību un pieņemt sev labāko lēmumu.
 • Izturības un Līdzsvara pastaiga/Harmoniski rast resursu sevī atbrīvot konfliktsituācijas, aizvainojumus un zaudējumus.
 • Pārliecības pastaiga/Veidot savu veselīgo pārliecību un pašvērtību.
 • Miera pastaiga/ Rast iekšējo mieru.
 • Prāta pastaiga/ Harmonizēt prātu saskaņā ar savu attīstību.
 • Radošuma pastaiga/Atraisīt savu dabisko radošumu un iedvesmu.
 • TAVA pastaiga – Tas, kas šobrīd vajadzīgs…   individāli dizainēta pastaiga Tev.

Abonementa piedāvājums :

Padari ESĪBAS PASTAIGAS par savas dzīves sastāvdaļu, ievies tās ikdienas labvēlīgā ieradumā – reizi nedēļā vai vismaz reizi mēnesī.  

 • INDIVIDUĀLA ESĪBAS PASTAIGA MEŽĀ

2 – 5  km, 3 - 5 stundas, 50 EUR, Abonoments –150 EUR (6 reizes, 2 reizes nedeļā).

 • ESĪBAS PASTAIGA MEŽĀ grupai (līdz 10 cilvēkiem) ar ceļvedi

2 – 5  km, 3 - 5 stundas – 20 EUR (1 cilvēks), Grupas abonoments – 100 EUR (1 cilvēkam) ( 6 reizes, 2 reizes nedeļā)    

Vieta: Jelgavas apkaimes meži vai cita vieta, saskaņojot individuāli

Laiks: Saskaņojot individuāli

Norsie: Temps lēns, apģērbs ērts un atbilstošs laika apstākļiem, līdzi ūdens, sedziņa vai vingrošanas viegls matracis. Vēlams maiņas apērbs un apavi, atkarībā no dienas talākiem plāniem un laika apstākļiem. Tēja un/vai vieglas uzkodas.


NO SIRDS PRIECĀŠOS BŪT TAVS CEĻVEDIS:

 ILZE ZIPKA  
- Es ticu spontanai un vienkāršai dzīvei saistībā ar dabu. Tas ir drošs patvērums, kur neviens netiesās, kur varu atrast mieru un iedvesmu un pasaules problēmas attālinās – būt šeit un tagad.  

Es ilgojos atrasties tādā vietā, kur mans ķermenis un prāts varētu rast mieru un mana sirds sapņotu un plīvotu dejā. Mežs ir vieta, kur es jūtos droši (saprasta) un laimīgi, kā savā pasakā.   

Kopš bērnības man ir bijusi dabiska vilkme būšanai dabā un saistībā ar dzīvniekiem. Tā ir vārdos neaprakstama saikne – Māju sajūta, kā nekur citur. Dzīvē, drošvien kā daudziem no mums, mēs sākam “būvēt “savu dzīvi skolās, darbos un sociālos notikumos un daba sāk noritēt paralēli. Tad kādā brīdī, Tu sāc meklēt sajūtu Mājas – ciemojies laukos vai pat tur dzīvojot, dodies pārgājienos, pastaigās un piknikos.

Bet es intuitīvi zināju un zinu, ka man nepieciešams vēl kaut ko vairāk, kaut kas dziļāks, lai saprastu  vai drīzāk atcerētos par patiesu Būšanu dabā un dziļu saikni ar to. Kaut kam smalkākam, ko neļauj sajust ekspektācijas, priekštati, zināšanas un maršruti.  

Un, tad es sastapos ar terminu Shinrin-yoku un tā bija atbilde, ko es biju meklējusi. Mazāk tās teorētiskā daļa, bet vairāk kā Atbilde par to, kas ir būt saiknē ar dabu un sevi.  

Shinrin-yoku ir radies Japānā 1980. gados kā fizioloģisks un psiholoģisks vingrinājums, ko sauc par shinrin-yoku (“meža vannas” vai “iegremdēšanās meža atmosfērā”). Tas ir kā ceļvedis, kura atbalstīts, Tu vari vienkāršā  un galvenais dabiskā veidā saņemt no dabas to resursu, kas mūsos ir dāvāts jau piedzimstot, tāpat kā spēja priecāties, elpot un mīlēt.Brīži, kad maģiski savienojamies ar dabu un Visumu, ir nepieciešami jebkura cilvēka veidošanai un attīstībai jebkurā vecumā. Mēs visi – cilveki, dzīvnieki, augi un elementi – esam nesaraujami saistīti viens ar otru, kas ir spēks, kas ir enerģijas avots visai dzīvībai uz Zemes.  

Meža dzīvnieki un augi rāda piemēru brīvībai būt mums pašiem un sociālās maskas pazūd. Te ir vieta būt patiesajam ES.

Autentiskais ES sākās ar savas identitātes atzīšanu. Vēstījums no dabas ir ļoti personīgs un laika vadīts. Dabai ir spēja projecēt to, ko zinām dziļi, bet kas nav pacēlies līdz apziņai. Mežs ir attēlu krātuve.  

Es šo pieredzi būšanai mežā izjūtu kā pašu pamatu, kā pirmo pakāpienu, no kura Tu vari spēcināts iet savu pašizaugsmes ceļu.  

Tā ir meklētā Māju sajūta, ko es šajās pastaigās atrodu sevī un tā manī atveras tik autentiska un spēcinoša, ka no sirds vēlos ar to dalīties ar Tevi un kopā piedzīvot.

 


-DACE VAITEKŪNA

Kā, lai ar vārdiem apraksta visu to sajūtu, ko ietver šis notikums, ko varu piedāvāt? T

ajā ir viss, kas sagādā dziļu dabisku prieku, mācības, dažāda līmeņa izzināšanas, dabisko jušanu un to, kas nāk viegli, tas satur arī ceļu pie sevis - kad mācies mīlēt un pieņemt sevi bez vērtēšanas un piedzīvot šī stāvokļa brīnišķigo spēku. Mežs un daba ir mana dziednīca jau no bērnības un, iespējams, un pilnīgi dabīgi visvairāk “māku” just mežu un dabīgo: kā vide spoguļo iekšējo pasauli, simboli, knifi, arhetipi, gaismas un tumsu spēles, enerģijas, ķermeņa spriedzes atraisīšana, dabiskā ritma un sirdsimpulsu jaudīgais ceļavējš.

Pats labākais, tādas vienkāršas atrašanās dabā aizsegā, prāts zaudē savu sargājošo modrību, jo Tu taču esi vienkārši dabā, tu taču neroc zemapiņu, necenties apkarot domas, necentoes priekšžīmīgi meditēt vai kaut ko praktizēt, kas varētu Ego likt baidīties, bet Tu esi vienkārši dabā, kad neko negaidi,  noņemto svarīgumu sākt notikt viss vai vismaz daudz, kad ledus sāk kustēties, ko gaidām no meditācijām, praksēm, askēzēm.

To pieredzēt ir brīnumaini! Dabā var atrast to būtiskāko: Savu Centru, savu viedumu, kurš ved pa tev vajadzīgo ceļu, paver dabisko jušanu, lai ieraudzītu un pieredzētu, ka pati dzīve procesā es jau esmu, ka es pats radu savu dzīvi. Iesim kopā, daudz nerunāsim, šim tam veltīsim uzmanību, ieskicēsim ceļa vēju un atjaunosim to, kas piemīt katram : iekšēju mieru, brīvību un spēju radīt no sirdsimpulsa.

Tik vienkārši un tik jaudīgi, ļoti preicājos dalīties iedvesmā!

 

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji