Izvēlies iedvesmojošākos pieredzes stāstus pēc saviem kritērijiem, izmantojot filtru zemāk. Atrodi savu iedvesmas avotu un saglabā to savā profilā!

Tags

Piedāvājumi

Marikas Ziemeles pieredze retrīts.lv platformā

Vēdiskā astroloģe un psiholoģe Marika Ziemele saka:

"Platformā Retrits.lv esmu jau otro gadu. Kad man tika piedāvāta iespēja šeit piedalīties, tad vēl šī platforma bija sākuma stadijā. Bet man ideja un doma par to, ka šeit apvienosies dažādi speciālisti, kas nodarbojās ar emocionālo, psiholoģisko, fizisko un garīgo attīstību likās ļoti iedvesmojoša. Tādēļ es nolēmu piedalīties ar savu vēdiskā astrologa, psihologa profilu.

Laikam ejot redzu, ka portāls veiksmīgi attīstās un popularitāte pieaug interesentu vidū. Es pati uzskatu, ka esmu ieguvēja, jo no šejienes man nāk arī pieteikumi uz konsultācijām.

Ja cilvēkam interesē garīgās attīstības tēmas, tad Retrits.lv ir ļoti iedvesmojošs portāls. Katrs atradīs sev piemērotu speciālistu, lai uzlabotu savu dzīves kvalitāti. Šī ir lieliska iespēja būt kopā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem."

 

Marikas rezultāti, esot divus gadus Retrīts.lv platformā:

  • 1342 profila skatījumi
  • 435 lietotāji iesaistījās
  • vismaz 14 tiešie pieteikumi tikai caur Retrīts.lv platformu

 

Kāpēc, mūsuprāt, Marikai izdevās iegūt šādu rezultātu?

  1. Marikas profila bilde ataino profesionalitāti, ir augstas kvalitātes un ar skaidri redzamu pakalpojumu sniedzēja seju.
  2. Marikas profila nosaukums iekļauj galvenās atslēgas frāzes - vārds, uzvārds un nodarbošanās, kas profilam sniedz lielākas iespējas tikt atrastam caur Google.
  3. Precīzi aprakstīta konsultācijas rezervācija, apmeklētāju ierobežojumi un galvenais - norādīta pakalpojumu cena.
  4. Marika ir uzrakstījusi rakstu mūsu platformā par savu tiešo nodarbošanos, kas labi kalpojis kā papildus reklāma un vispārīgi potenciālo klientu izglītošanai.

 


Praktizētāj, vai tu izmanto visas iespējas?

Mēs dodam platformu, bet vai Tu izmanto visas dotās iespējas, ko šeit var izmantot?

 

Esi ieinteresēts? Pievienojies mūsu sadarbības partneru pulkam:

RAKSTOT UZ E-PASTU ŠEIT

Citi Kāzu Stāsti