Pirmo gadu ar mums

Liene Jarovoja/ Aromdiognastika

LV, ENG, RUS

Sūtīt ziņu Liene Jarovoja/ Aromdiognastika


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Mani sauc Liene un es vairākus gadus nodarbojos ar aromterapiju un tieši aromtesta veikšanu. Apguvu šo metodi, jo aptuveni pirms 10 gadiem aromtests un ēteriskās eļļas bija tas, kas man palīdzēja sakārtot manu domāšanu un ieraudzīt zemapziņas programmas, kas traucēja harmoniski dzīvot. Paralēli tam esmu lasījusi daudzas pašizaugsmes grāmatas un piedalījusies dažādos retrītos un semināros, lai celtu savu dzīves kvalitātes līmeni, saprastu un iepazītu sevi, atgrieztos pie saskaņas ar Visumu un sevi. Pēdējais lielais un nozīmīgais kurss, kurā piedalījos un kas man deva daudz jaunu atziņu, bija J.Brūņa transformācijas kurss.

Mans izaugsmes ceļš nebeidzas un esmu priecīga par katru, kuram varu palīdzēt iet viņa ceļu. 


Aromtests ir metodika, kas balstās uz ēterisko eļļu iedarbību uz cilvēka zemapziņu, fizisko, emcionālo un garīgo līmeni. Ar šīs metodes palīdzību varam konstatēt un apzināties traumas, kas radušās jau esot mammas vēderā vai vēlāk dzīves laikā. Tās traumas, esmocijas, kas neļauj dzīvot pilnvērtīgi un harmoniski.

Ēterisko eļļu molekulas pa ožas receptoriem nokļūst dziļi mūsu smadzenēs, kur atrodas mandeļveida ķermenis, kas saglabā visas sāpīgās un traumatiskās atmiņas.

Aromtests palīdz noteikt cilvēka pašreizējos psihoemocionālo stāvokli un no neapzinātajām atmiņām izkristalizēt īstos fiziskā vai emocionālā diskomforta cēloņus. Eļļas ir spēcīgas bioloģiski aktīvas vielas, kas likvidē disharmonijas cēloni, aktivizē adaptācijas spējas, uzlabo spēju pretoties stresa ietekmei un kompensē trūkstošo. Cilvēks ēteriskās eļļas sakārto neapzināti, bet vienmēr pamatojoties uz iepriekšējo smaržu pieredzi. 

Esmu apguvusi gan klasisko, gan Austrālijas aromatestu. 

  • Klasiskajā testā ir ap 100 eļļām no visas pasaules, daļa mums zināmas, daļa svešas. Šī testa veikšana un analīze prasa divas tikšanās reizes, katra aptuveni 60min gara.
  • Austrālijas aromtestā ir 38 ēteriskās eļļas, kas visas iegūdas Austrālijā. Šīs eļļas ir mums nepazīstamas, tādēļ tās nes jaunu informāciju un pieeju. Austrālijas tests ir kā pēdējais punkts pirms transformācijas, palīdz atrast vēl tos pēdējos sīkumiņus, kas jāizdara, lai kļūtu par bāku un rādītu ceļu citiem. Fantastisks instruments, kuru vēlos parādīt pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Šī testa veikšanai nepieciešama viena tikšanās apmēram 90min gara.

Priecāšos Tevi pavadīt Tava ceļa meklējumos vai tuvāk mērķim.

Aromtesta cena ir 50 eur

Tiksimies Purvciemā (Vējavas ielā 10)

Piesakies, rakstot man ziņu uz tel.nr. 26164267 !

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji