Pirmo gadu ar mums

Elīna Bulīga/ Veselīga dzīvesveida mentore

Bauskas novads, Latvija

Sūtīt ziņu Elīna Bulīga/ Veselīga dzīvesveida mentore


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Cilvēks ir dzimis, lai būtu pilnībā vesels, enerģisks, aktīvs, laimīgs un spētu realizēt savu dvēseles sūtību šeit uz zemes. To ir neiespējami izdarīt, ja ķermenis tiek piesārņots, kā rezultātā tas ir nevesels, nav enerģijas un dzīvesprieka.

Pirms apmēram 6 gadiem sapratu, ka virziens, kurp dodos nav tāds, kādu vēlos, jo nebiju par savu ķermeni pienācīgi rūpējusies. Tas atspoguļojās ne tikai fiziskajā ķermenī, bet arī enerģētiskajā, mentālajā un pārējos ķermeņos.  Nebija enerģijas, slikti jutos gan fiziski, gan emocionāli, nebiju laimīga ne es, ne ģimene kopumā.

Tolaik izlēmu, ka ir jānotievē un tā sākās mans transformāciju ceļa pirmais solis.

Uzturs + sports deva rezultātu. Bet! Nomesti liekie 15 kg nebija tas, kas deva pilnīgu labsajūtu, tieši otrādi, daudzas veselības problēmas samilza, svaram bija tendence atgriezties, tādēļ meklēju padziļināti, kas to izraisa.

Sāku izzināt nutricioloģiju, uzturu, organismā notiekošos fizioloģiskos procesus - tas mani aizrāva un deva skaidras atbildes uz manām problēmām.  Organisma attīrīšana un tā nepiesārņošana ikdienā, ir būtiski instrumenti, kas palīdz organismam atjaunoties.

Būtiski uzlaboju savu un ģimenes locekļu veselību, tādēļ šobrīd mentorēju arī citus kā to izdarīt.


Ikdienā strādāju ar Coral veselības koncepciju, kas ir vairāku soļu metode saudzīgai organisma attīrīšanai ar augu ekstraktiem; ar dzīvu, strukturētu ūdeni; apvienoju to ar zināšanām par tīru un sabalansētu uzturu, kustību nozīmi. Apzinos, cik grūti ir mainīt ieradumus paša spēkiem, tādēļ kā mentors arī atbalstu un iedvesmoju savus klientus sasniegt mērķi.

Organisma attīrīšana var palīdzēt:
  • Paaugstināt enerģijas līmeni
  • Uzlabot ādas stāvokli
  • Uzlabot gremošanas darbību
  • Uzlabot imunitāti
  • Uzlabot limfātiskās sistēmas darbību
  • Uzlabot miegu
  • Samazināt stresa līmeni

Ikdienā strādāju ar veseluma atgriešanu attālināti, palīdzot klientiem sakārtot ķermeni. Uzskatu, ka ķermenis ir vienots veselums, tādēļ tam neder labot kādu daļu - tas jākārto kopumā, tādēļ būtiski ir sakārtot gan ikdienas ieradumus, gan uztura paradumus, gan arī atbrīvot organismu no liekā, to attīrot ar dabīgas izcelsmes augu ekstraktiem. 


Zemāk dalos ar 3 savu klientu rezultātiem pēc organisma attīrīšanas ar Coral Club veselības koncepciju.

Ja interesē uzzināt sīkāk - piesakies konsultācijai.

 

 

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji