Pirmo gadu ar mums

Ilona Bleija / Vēdiskā astroloģija

+371 29178914

iepazistisevi.lv

LV

Sūtīt ziņu Ilona Bleija / Vēdiskā astroloģija


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Vēdiskā astroloģija ir ļoti sena un pamatīga zināšanu sistēma, ar kuras palīdzību ir iespējams izzināt ļoti dziļas, pamatīgas, apziņu paplašinošas zināšanas par sevi.

Caur šīm zināšanām palīdzu sievietēm iepazīt sevi, izcelt katras unikalitāti kā arī apzināti pievēršu uzmanību sevis izaicinājumiem, kurus apzinoties, jau ir iespējama sevis pieņemšana un dziedināšana.

Apraksti tiek veidoti pdf formātā līdz 20lpp., kā stāsts par Tevi, kuru iepazīstot visa informācija vistacamāk nespēs integrēties pirmajā reizē, tapēc aicinu, atgriezties atkal un atkal pie sevis, ielūkoties savā aprakstā par sevi un uzzināt kautko jaunu par sevi un integrēt savas zināšanas par sevi savā dzīvē.

Tikai iepazīstot sevi, paplašinot apziņu par sevi, par to, kas mēs patiesībā esam un varam būt, varam mainīt savu pasauli sev apkārt un iet savu dzīves ceļu daudz pārliecinātāk, drošāk, harmoniskāk un brīvāk.

Novēlu ikvienai sajust to garšu, kā tas ir dzīvot savu dzīvi saskaņā ar sevi un saglabāt sevī to pārliecības sajūtu par to, ka Tu esi unikāla un uzdrīkstēties dzīvot savu dzīvi pēc saviem noteikumiem. 

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji