2 gadus ar mums

Inita Dilāne/ Jaunā laika astrologs/ Astroloģijas mācības/ Pāru un individuālās astroloģijas konsultācijas

Rīga, Salaspils

LV

Sūtīt ziņu Inita Dilāne/ Jaunā laika astrologs/ Astroloģijas mācības/ Pāru un individuālās astroloģijas konsultācijas


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Jaunā laika astroloģija, Zoom platformā, no 7. septembra

Piesakies šeit: MĀCĪBAS ASTROLOĢIJĀ 


Konsultācijā pie manis ir iespējams iegūt informāciju par savām potenciālajām iespējām, apslēptiem talantiem, prasmēm, dzīves posmiem un cikliem dažādās dzīves jomās. Katram ir savs iespēju potenciāls, kuru katrs izmanto kā prot un tāpēc nekad nevar salīdzināt sevi ar kādu citu. Daudzi no mums neizmanto savas iespējas, bieži vien nepamana tās, bieži vien skatoties tikai vienās durvīs, nepamana, ka ir citas, kuras ir atvērtas tieši priekš mums. Svarīgi apzināties, ka ir arī cits iespējamais dzīves ceļš, pa kuru virzīties un uzdrošināties sasniegt iecerētos dzīves mērķus, jo tieši šaubas, nepārliecinātība par sevi un nenoticēšana saviem spēkiem rada neveiksminieka sajūtu. Mēs ne vienmēr apzināmies to, ko varam sasniegt – kāds potenciāls mūsos mīt.

Mani klienti ir cilvēki, kuri kaut kādu apstākļu dēļ ir nonākuši krustcelēs un šaubās par kāda nozīmīga lēmuma pieņemšanu vai pagrieziena punktu savā dzīvē, cilvēki, kuri vairākus gadus vai pat gadu desmitus ir strādājuši darbu, būdami savu vecāku izvēlētajā profesijā un akli ticējuši, ka tas ir vislabākais, kas vien var būt, jo vecāki bieži vien pieņem lēmumus sava bērna vietā, vadoties pēc savas dzīves pieredzes vai vēloties piepildīt savus nerealizētos dzīves sapņus.

Nereti uznāk pārdomas par to vai esam īstajā vietā.

Visbiežāk šādas pārdomas notiek 21, 29/30, 42-44, 51... gadu vecumā. Tieši šajos dzīves posmos visbiežāk pārņem neziņa un šaubas par izvēlēto profesiju, dzīves apstākļiem vai partnerattiecībām. Šajā brīdī tieši astrologs var palīdzēt atgūt emocionālo līdzsvaru, palīdzēt rast pārliecību par turpmāko dzīves Ceļu, saprast vai turpināt esošo vai nogriezties pa pavisam jaunu un vēl nemēģinātu taku.

Mani klienti ir arī spilgtas un radošas personības – mākslinieki, mūziķi, dizaineri, pasākumu rīkotāji un citu radošu profesiju pārstāvji. Cilvēki, kuri rada skaistumu un ir brīnišķīgi savā neparastumā, savā unikalitātē. Taču katram reiz atnāk Iedvesmas trūkums, kāda ar prātu neizprotama situācija ar sadarbības partneriem, projektiem vai pārdomas par mākslinieciskā virziena maiņu.

Mani klienti ir arī jaunieši, kuri vēlas saprast sava turpmākā profesionālā ceļa virzienu, potenciālās iespējas, savus trumpjus, labāko laiku savu mērķu sasniegšanā.

Vienmēr un jebkurā vecumā aktuāls ir attiecību jautājums. Bieži vien, tiklīdz sāk veidoties attiecības, klients vēlas uzzināt par potenciālajām iespējām ar šo satikto cilvēku. Ko no viņa var sagaidīt? Vai tieši pretēji – ko nekad nevarēs sagaidīt? Kāpēc viņš ir tāds un kāpēc nekad nevar būt tāds kā es vēlos? Kas viņam patīk, kas sagādā prieku, ko viņam nozīmē vārds ‘mīlestība’ ? Cik uzticams viņš ir? Vai es uz viņu varu paļauties? Kādas dzīves sfēras viņš veicina vai tieši bremzē, bloķē? Ko viņam nozīmē attiecības, ģimene, sieva, vīrs? Kāpēc esam satikušies?

Mani klienti ir arī cilvēki, kuri jau vairākus gadus, pat vairākus gadu desmitus ir nodzīvojuši laulībā, taču vēlas vēl labāk izprast savu mīļoto, apzināties savas stiprās puses, pilnvērtīgākai attiecību attīstībai, saglabāšanai un var būt veiksmīgai pārtraukšanai. Attiecību jautājums ir aktuāls arī vīriešiem. Kāds ir sievietes raksturs? Vai viņa būs uzticīga draudzene? Vai viņa būs pietiekami laba mamma bērniem? Vai viņa gatavos un vai vispār gatavos, vai rūpēsies par māju, ģimeni? Cik saimnieciska viņa ir? Kas viņai patīk, ko viņa vēlas sagaidīt no attiecībām? Kā ar viņu runāt, lai labāk izprastu viņas mainīgo dabu? utt. Pētot sasvstarpējās attiecības tiek analizētas vairākas būtiskas šķautnes attiecībās – psiholoģiskā, seksuālā, ārējā/vizuālā saderība, konfliktu iespējamība, riksi. Arī laimes un nelaimes esamība vai neesamība savstarpējās attiecībās.

Tie ir arī uzņēmēji, kuriem rūp sava biznesa projekta vai individuālās uzņemējarbības uzsākšanas mirklis, kā arī veiksmīgāka attīstība, izvēloties vispiemērotākos sadarbības partnerus. Zinot potenciālā sadarbības partnera datus, astroloģiski ir iespējams noskaidrot cik veiksmīga vai sarežģīta var būt kopīgā sadarbība: izdevīgums, zaudējumi, riski, konflikti…

Tāpat mani klienti ir darba devēji, kuriem ir aktuāla personāla atlase kādam svarīgam projektam, attiecīgam amatam vai darba vietai. Cik uzticams, cik čakls, cik atbildīgs būs potenciālais darbinieks? Vai godīgi pildīs savus pienākumus?

Viņi ir ceļotāji, kuri labākas dzīves meklējumos vai citu apstākļu mudināti dodas uz ārzemēm vai pārceļas no vienas valsts uz citu. Katra valsts/pilsēta sniedz savas potenciālās iespējas. Tāpēc bieži vien, pat neorientējoties astroloģijā, var novērot, kā cilvēks izmainās, nomainot vidi. Pirmkārt, mainās vizuāli, mainās nodarbošanās veids, attiecību modelis, mērķi, finansiālas stāvokli. Katra valsts piedāvā savu iespējamo potenciālu atbilstoši katra individuālajam lokālajam horoskopam. Tāpēc, pirms izvēlies pārcelties uz dzīvi citur, izvēlies Sev vispiemērotāko valsti!

Mani klienti ir arī mammas un tēti, kuri vēlas labāk izprast savu bērnu. Viņa stiprās un vājās puses, cik jūtīgs, cik emocionāls viņš ir, cik svarīga ir pieķeršanās sajūta? Vienpatis vai komandā spēlētājs? Kas patīk, kas sagādā prieku, kāds ir piemērotākais mācību veids/stils, kur mācīties, kādās aktivitātēs iesaistīties? Ļoti vērtīgi ir pētīt bērna saderību ar vecākiem – psiholoģisko saderību, konfliktu līmeni. Kurš no vecākiem tiek uztverts kā autoritāte, kā Skolotājs, padomdevējs. Vecākam, kuriem ir divi vai vairāki bērni, horoskopā var ieraudzīt to, ka visi bērni vecākam nekad nav un nemaz nevar būt vienlīdz vienādi (kā pieņemts runāt vai uzskatīt). Vienam uzmanības tiek vairāk, citam mazāk, kāds slavēts, palutināts, cits atkal rāts, un stingri disciplinēts. Šādu informāciju var iegūt pētot savstarpējo horoskopu. Interesanta aina paveras arī tad, kad pētot, piemēram, divu māsu horoskopus, izrādās, ka katra no viņām savu mammu un tēti ‘redz’ savādāk. Kā arī vienu un to pašu situāciju ģimenē uztver savādāk, bieži vien pat pilnīgi pretēji.

Tie ir cilvēki, kuri vēlas izprast sevi, apzināties savas potenciālās iespējas dažādās dzīves jomās, saprast savu dzīves uzdevumu, savu sūtību. Izprast, kāpēc tieši tā un ne savādāk risinās kāda viņam nozīmīga un aktuāla situācija. Mani klienti ir cilvēki, kuriem šķiet, ka neviens viņus nesaprot, jūtas savādāki kā citi (ne tā kā vairums vienaudžu un līdzgaitnieku).

Viņi ir arī cilvēki, kuri vienkārši vēlas padalīties savās sāpēs, pārdzīvojumus un sajūtās, vēlas parunāties ar kādu pavisam svešu un neitrālu cilvēku, kurš spēj uzklausīt, izskaidrot un sniegt atbildes uz aktuāliem un sasāpējušiem jautājumiem un situācijām, kuras paša spēkiem nav viegli izprast, pieņemt vai mainīt. Es nemācu kā dzīvot, un to kā ir pareizi vai nepareizi (jo katram ‘pareizi’ ir savs), es arī nenosodu un nemudinu uz kādu konkrētu rīcību, taču spēju iedvesmot doties virzienā, kur ir vislielākais attīstības potenciāls. Pēc konsultācijas, apzinoties savas iespējas, klients pats pieņem savu lēmumu, izvēlas vai doties norādītajos virzienos vai rīkojas tā, kā pašam šķiet vispareizāk un vispiemērotāk konkrētajā situācijā.

Priecīgs ir brīdis, kad klients pēc konsultācijas ir radis atbildes uz sev aktuālajiem jautājumiem, saskatījis savu unikālo, neatkārtojamo Ceļu.

Vairāk informācijas arī: Astroloģe Inita Dilāne


Pie manis ir iespējams iegūt zināšanas astroloģijā. Mācību sākums 7. Septembrī, Zoom vidē!

Piesakoties uz konsultāciju, klients iesniedz konsultācijai nepieciešamos datus par sevi: dzimšanas dienu/mēnesi/gadu, dzimšanas vietu, precīzu dzimšanas laiku un pašreizējo atrašanās vietu (valsti/pilsētu).

Partnerattiecību izvērtējumam nepieciešami arī partnera dati.

Ar prieku piedalos izbraukuma lekcijās ārpus Rīgas, korporatīvos pasākumos, darba ballītēs, dzimšanas dienās, Ziemassvētku un Jaungada ballītēs, Helovīnu dienā, Vecmeitu un pat Vecpuišu ballītēs!


Rezervācija

Nedēļu pirms apmeklējuma


Pakalpojuma veids

Individuālās un pāru konsultācijas


Pakalpojuma cena

Konsultācija maksā 50 eur


Norises vieta

Klātienes konsultācijas Rīgā, Salaspilī, attālināti (video zvanā).


Lasi

Piedāvājumi