Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Astroloģiskā prognoze jūnijam

Esiet sveicināti krāšņajā jūnijā!

Mēneša aktualitāte būs komunikācija un jaunu kontaktu veidošana. Planetārā enerģija ir īpaši labvēlīga jaunas informācijas apguvei. It īpaši laikā no 3. līdz pat 17. jūnijam, tie, kuri grasās iestāties kursos, noklausīties iepriekš iegādātās lekcijas, nopietnāk pievērsties kādam izzinošam procesam, droši to var darīt. Rezultāts būs un gūtais gandarījums arī būs. Jā, ir vasara un, iespējams, rodas jautājums, kurš tad vasarā mācās? Mācās! Un šajā mēnesī mācās un mācīsies tie, kuri saprot, ka papildu zināšanas būs kā virzītājspēks ceļā uz saviem panākumiem. Kādam tie būs valodu kursi, citam kādas ezoteriskas mācības, kursi auto vadītāja apliecības iegūšanai. Gan teorētiskajām mācībām, gan praktiskajām nodarbībām, šis būs ļoti labvēlīgs un no planētu puses ļoti atbalstošs laiks. Paveiksies gan ar skolas izvēli, gan ar kursu programmu, gan arī jaunu draugu iegūšanu mācību procesa laikā. Nometnes, retrīti, konferences un citas kopā sanākšanas ļaus dalīties informācijā, apgūt ko jaunu un pilnvērtīgi piedzīvot šo laiku. Ja iepriekšējā mēnesī komunikācija bija tāda mazliet piezemētāka, pasīvāka, tad šajā mēnesī viss, kas sakrājies, nāks laukā. Tas nav ne labi, ne slikti, tā vienkārši ir. Vieglums un atvērtība saliks visu pa plauktiņiem, un taps skaidrs tas, kas jauca prātu.

Mēneša sākumā, īpaši ap 5. un 6. jūniju, var saskarties ar sagurumu, pārdomām par paveikto un turpmāko. Jaunus darbus ieteicams sākt tagad un tūlīt vai pēc 6. jūnija. Nozīmīgus pirkumus, naudas ieguldījums arī labāk veikt, sākot ar mēneša otro dekādi, jo tad pirkumi būs lietderīgi un kalpos ilgi.

Laikā no 14. līdz 21. jūnijam ir jāizvairās no tā, ka informācija, kas tiks dzirdēta, saņemta, pateikta, var neatbilst patiesībai. Filtrē, ko dzirdi un lasi, starp rindiņām atlasot patiesības graudus no pelavām. Šajās dienās informācija var tikt uztverta jūtīgi un dažu brīdi pat pārprasta. Arī neuzmanības kļūdas dokumentos, kārtojot dažādas formalitātes, var gadīties. Jāsaudzē viedierīces no mitruma, lietus un peļķēm un īpaši tas attiecas uz makšķerniekiem, tas ir jāņem vērā, lai telefons nenonāktu līdaku īpašumā.

Sākot ar 9. jūniju plānotie darbi vainagosies ar panākumiem. Rīcība būs rūpīgi pārdomāta, kvalitatīva un meistarīga. Tas attiecas uz jebkuriem meistariem. Ja dosies pie kāda skaistumkopšanas meistara, rezultāts būs vairāk nekā vienkārši labs. Ja izvēlēsies kādu meistaru mājas darbos, arī būsi gandarīts ar rezultātu. Kā arī, ja pats pievērsīsies kādai aktivitātei, kur ir svarīga gan kvalitāte gan estētiskais baudījums, apjautīsi, ka esi atklājis sevī kādu jaunu talantu. Amatniekiem, meistariem, rotkaļiem un vainadziņu vijējiem šis būs gan finansiāli ienesīgs laiks, gan iedvesmojošs laiks jaunu meistardarbu tapšanā.

Sākot ar 20. jūniju tiks sajustas pilnmēness enerģijas vibrācijas. Jāteic, ka gana mierīgas prāta līmenī, bet jaudīgas sajūtu ziņā. Tā kā šis pilnmēness sakrīt ar vasaras saulstāvjiem, īpaši jūtīgākie un tie, kuri orientējas enerģijās, piedzīvos īpašu transformāciju kāda pasākuma, meditācijas laikā. Ieklausies savās sajūtās un pavēro zīmes, ko tās tev vēsta. Ņem vērē planetāro enerģiju atbalstu un paveic ko īpašu sev, savai garīgajai izaugsmei.

Mēneša nogalē, no 25. jūnija, sāks “bremzēties” darbi, kas saistīti ar būvniecību, celtniecību, arī dzesēšanas un saldēšanas iekārtām šis var būt problemātisks laiks. Jauni projekti-būvdarbi ir jāuzsāk pirms tam. Arī formalitātes, kas tiks kārtotas ar valsts iestādēm, ievilksies, kavēsies un var šķist, ka gaidot kādu atbildi vai situācijas atrisinājumu, tas būs iesprūdis kaut kur šaurajā bezizejā.

Romantiskajās attiecībās būs viegli.

Patīkams flirts, kas caurvīts ar sirsnīgām sarunām. Satikšanās, sarunas, sarakstes, balss ziņas piepildīs ikdienu īpaši tiem, kuri ir tikko kā iepazinušies. Komunikācija par visu un tai pat laikā par neko piepildīs ikdienu ar vieglumu, ar humoru, ar smiekliem un piedzīvojumu braucieniem. Tie, kuri ir attiecību meklējumos – jau no 3. jūnija iepazīties, uzrunāt kādu vai beidzot satikties būs krietni vien vieglāk. Dāmas, ņemiet vērā, ka vīrieši rīkosies prātīgāk, apdomīgāk un neko nedarīs vienkārši darīšanas pēc, bet ar jēgu. Ja viņš redzēs attiecību potenciālu, tad arī būs motivēts lēniem, taču pamatīgiem un nopietniem soļiem ieguldīt gan laiku, gan resursus attiecību turpināšanā vai pilnveidošanā. Ja jēgu neredzēs, tad sekos atkāpšanās ceļš pat tad, ja pirms pāris nedēļām tika piedzīvoti galvu reibinoši kaisles brīži kopā. Kungi, ar dāmām līdz pat 17. jūnijam būs diezgan viegli gan komunicēt, gan satikties gan pabaudīt kopā būšanas laiku – bez pienākumiem un īpašām saistībām. Taču pēc 17. jūnija gluži kā laikapstākļu maiņa, mainīsies arī dāmu noskaņojums. Gribot negribot, nāksies runāt par jūtām un to, kā virzīt attiecības tālāk. Dziļi sajūtīga iemīlēšanās, gluži nemanot, var rasties no parastas un vienkāršas draudzības. Atceries, ka mēs neizvēlamies to, kurā iemīlamies! Vai esi tam gatavs?

Lai skaista un romantiska vasaras baudīšana!


Raksta autore: astroloģe Inita Dilāne

 

Ja vēlies saņemt savu individuālo astroloģisko lasījumu jūnijam, atrodi speciālistu un piesakies uz konsultāciju ŠEIT:

https://retrits.lv/dziedinasanas-prakses/astrologija

 

Citi Raksti