Pirmo gadu ar mums

Personīgās izaugsmes Klubs Sievietēm

Iļģuciems

+371 24815885

LV, RU

Sūtīt ziņu Personīgās izaugsmes Klubs Sievietēm


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Self journey (Tulkojumā Ceļojums pie sevis) - Vieta jebkurai sievietei, jebkurā vecumā un statusā, kas gatava strādāt ar SEVI un meklē ceļu pie sevis īstās.


Pakalpojumi:

• Konsultācijas:

Piedāvāju privātās, konfidenciālas konsultācijas, pielietoju visas iegūtās zināšanas parapsiholoģijā, ezotērikā, koučingā u.c. 


• Sieviešu apļi un tematiskās tikšanās:

Tā ir tikšanās, uz kuru ierodās meitenes, sievietes, mammas, vecmammas. Telpā tiek izveidota speciāla mierīga, atbalstoša un atslābinoša atmosfēra ar mūziku, svecēm un citu atribūtiku. Tajā notiek sarunas, enerģētiskās prakses, radošās prakses, kustību prakses, balss prakses, meditācijas un daudz kas cits, kas aktuāls konkrētajā tikšanās laikā.


• MASTERMIND:

Tiek organizētas grupas, lai palīdzētu katrai dalībniecei noteikt un sasniegt savus personīgos mērķus konkrētā laika posmā. Grupas dalībnieces strādā kopā, lai sekmētu savu attīstību un virzību uz priekšu. Dalās savās zināšanās, viena otrai sniedz savu atbalstu. Kopīga kultūras pasākumu apmeklēšana atkarībā no dalībnieču izvēles un nepieciešamības atbrīvoties no blokiem.

 

• Challange:

Izaicinājumi 21 dienai, ir speciāla programma, kurā katrs dalībnieks uzņemās atbildību un apņemās šajās dienās izaicināt sevi uz izmaiņām. Piemēram, "Izaicinājumi mosties agrāk." Kur slēgtajā grupā dalāmies ar rezultātiem, atbalstam viens otru (piedalās arī vīriešu dzimtas pārstāvi). Piedāvāju arī individuāli, kur tiek sniegts personisks atbalsts.

 

• Transformācijas spēles:

"ЛюбимаЯ"- Viegla spēle sievietēm un meitenēm, kurā mēs izpētam un atrodam resursus, piepildot sevi ar mīlestību pret sevi un pasauli. Tā ir lieliska iespēja baudīt laiku priekā, izjust pozitīvās emocijas un atklāt radošumu sevī. Tā ir laimes terapija, kas ļauj pārdomāt savu attieksmi pret sevi.

"Океан маминой любви"-  Tajā tiek izpētīti sarežģītu attiecību iemesli un noskaidrojamas kļūdas, ko dalībnieki izdara attiecībās ar savu māti. Pateicoties praksei- attiecības ar māti pāriet citā līmenī. Rodas iespēja atteikties no destruktīviem uzvedības scenārijiem un pilnīgi neefektīviem uzvedības modeļiem. Atklājas jauns ceļš, cilvēka dvēseles potenciāls.

Lai pierakstītos individuālajai vai grupas spēlei, sazinieties ar mani personīgi.


• Sadarbība:

Esmu gatava sadarboties ar citiem profesionāļiem līdzīgās jomās, lai papildinātu pakalpojumus, kas tiktu piedāvāti "Self journey'' klubā. Sadarbojos tikai ar tiem, kuriem klientu labklājība ir svarīgāka par personīgām peļņas interesēm.


Piemēri, ar kādiem jautājumiem var vērsties pie manis:

•   Sevis iepazīšana un izpratne:
Kā es varu labāk iepazīt sevi un savas vērtības?
Kas ir cēlonis notikumiem manā dzīvē un kā to var mainīt?

•    Garīgā attīstība:
Kā es varu sasniegt iekšēju mieru?
Kādas garīgas prakses varētu ieteikt?

•    Attiecības un komunikācija:
Kā uzlabot savas attiecības ar apkārtējiem?
Kā efektīvāk komunicēt un uzturēt harmoniskās attiecībās?

•    Pašvērtējums un pārliecība:
Kā stiprināt savu pašvērtējumu un pārliecību?
Kā tikt galā ar negatīvu skatījumu uz dzīvi un notiekošo?

•    Pašapziņa un iedvesma:
Kā atrast iedvesmu un nozīmi dzīvē?
Kā attīstīt savu radošumu un kreatīvās spējas?


Par mani:

Mani sauc Marina. Es esmu sertificēts parapsihologs, ezoteriķis, praktizējoš koučs Erickson Coaching Latvia, sieviešu apļu vadītāja, konsultante darbā ar Metaforiskām Asociatīvām Kārtīm (MAK), transformācijas spēļu vadītāja.


Mana misija:

Izveidot kopienu, kurā sievietes tiecās un gatavas strādāt ar sevi, iekšēji un garīgi, ar jau plašāku skatījumu uz dzīvi un notiekošo. 
Kad esmu sieviešu lokā, es jutos savā vietā. Rīkoju tikšanās un gatavoju telpas, kur sievietes vienkārši var būt un iedvesmoties.

 Mana darbība nav tikai mana profesija, bet arī mana aizraušanās kopš 2017. gada. Lepojos ar to, ka varu būt sieviešu dzīves daļa, atbalstot katru savā ceļojumā rast atbildes sevī un pāriet uz jaunu apziņas līmeni.


Sazinieties ar mani:

Esmu vienmēr gatava atbalstīt personiskajā un garīgajā ceļā. 

Seko maniem sociālajiem tīkliem, lai nepalaistu garām interesējošo informāciju vai pasākumus.

Kopā mēs varam sasniegt daudz vairāk - tiekamies!

Piedāvājumi




Citi pakalpojumu sniedzēji