Pirmo gadu ar mums

Brīvdienu māja “Akmeņkalni”

"Akmeņkalni", Dzintari, Daugmales pagasts, Ķekavas novads, LV-2124

+371 29636667

Akmeņkalni

LV, EN

Sūtīt ziņu Brīvdienu māja “Akmeņkalni”


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

“Akmeņkalni” – plaša brīvdienu māja klasiskā stilā ar tradicionālu pirti. Ideāla vieta tiem, kas vēlas atpūsties pie dabas, atslābināties un sajust harmoniju ar apkārtējo vidi. Tā ir vieta, kur baudīt mieru un klusumu, prom no pilsētas burzmas un steigas.

Brīvdienu māja atrodas gleznainā vietā, kur var baudīt dabas skaistumu, nodarboties ar jogu un meditāciju uz terases, kā arī organizēt retrītus un citus pasākumus. Tā ir vieta, kur pavadīt laiku kopā ar ģimeni vai draugiem, radot neaizmirstamas atmiņas un stiprinot saiknes.

Māja un apkārt esošā teritorija ir aprīkota ar visu nepieciešamo komfortablai atpūtai un laika pavadīšanai: dzīvojamā zona ar ziemas dārzu un terasi, plaša virtuve un vannas istaba, 2 atsevišķi numuriņi mājas otrajā stāvā.

Papildus skaistajai dabas videi un komfortablajai atpūtas mājai ir arī pirts. Pirts ir ne tikai vieta ķermeņa atveseļošanai, bet arī relaksācijai un meditācijai. Pirtī var baudīt tvaiku, kas labvēlīgi iedarbojas uz ādu, elpošanas ceļiem un uzlabo asinsriti. Pēc pirts var iegremdēties vēsā ūdenī, kas palīdz atvēsināt ķermeni un stiprina imūnsistēmu.

Pēršanās rituāli palīdz panākt dziļu relaksāciju. Tie ietver ķermeņa skrubēšanu, aromātisko eļļu un ārstniecības augu lietošanu, kā arī īpašus rituālus, kas palīdz sasniegt harmonijas un miera stāvokli.

Akmeņkalni – vieta, kur atjaunot enerģiju un panākt dziļu relaksāciju.


Rezervācija un cenas

Rezervācijas pieteikums jāveic vismaz 48h pirms ierašanās laika!

Naktsmītņu cenas: 50 – 350€

Pirts cenas: 60 – 250€

Min/Max cilvēku skaits:  1-4 personas (+ 3 papildus vietas)Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji