Pirmo gadu ar mums

AUGUSTA ZEMENES/LATVIJĀ AUDZĒTAS ZEMENES/ FRIGO ZEMEŅU STĀDI

Mālpils, Vites iela 20

+371 26517416 +371 27881139

Augusta Zemenes

Zirgu asistētas mācīšanās un terapijas centrs

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu AUGUSTA ZEMENES/LATVIJĀ AUDZĒTAS ZEMENES/ FRIGO ZEMEŅU STĀDI


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

AUGUSTA ZEMENES

“Augusta zemenes” ir saimniecība, kas izveidota savulaik slavenās Mālpils dārzniecības teritorijā.

 “Augusta zemenes” ogas nogatavojas siltumnīcās, maksimāli dabiski un droši tās audzējot. Tās tiek audzētas segtajās platībās – siltumnīcās un tuneļos, līdz ar to pasargājot ogas no negatīvas ārējās vides ietekmes.

Zemenes audzējam segtajās platībās, tāpēc ogas varam klientiem piedāvāt no agra pavasara līdz pat pirmajām salnām rudenī. 

Mūsu ogas patiešām ir veselīgas, sulīgas un saldas. Tā ir bērnības garša!


Zemeņu audzētājiem tiek piedāvāti Frigo zemeņu stādi un aprīkojums, kas nepieciešams, lai cilvēks pašu spēkiem varētu izaudzēt gardas zemenes.

Dārzniecības teritorijā, Vites ielā 20, Mālpilī, ir mūsu bodīte, kur uz vietas varat iegādāties gan zemenes sezonas laikā, gan Frigo stādus, gan visu nepieciešamo aprīkojumu stādu audzēšanai.

 "Augusta zemenes" agronoms Guntars Dzērve vienmēr ar prieku dalās ar savu pieredzi un zināšanām!

Ja vēlies arī savā dārzā, siltumnīcā vai uz balkona lielas un veselīgas ogas – mēs Tev varam sniegt vērtīgus ieteikumus, kā sagatavoties, lai pie tādām tiktu.


“Augusta zemeņu” stāstsAUGUSTA STALLIS

Par cilvēka un zirga mijiedarbību, meklējot ceļu uz brīvību.

“Augusta stallis” ir mūsu mīlestība. Viss sākās ar zirgiem, kad apstākļu spiesti pārņēmām zirgu stalli Mālpilī. Laika gaitā ganāmpulks no trīs zirgiem izauga līdz 15. Paralēli tika apgūtas zirgu apmācību metodes, kas ir maksimāli zirgiem draudzīgas. Bez bailēm, sāpēm, cilvēkam uzticoties, tiek veidotas abpusēji cienošas un drošas attiecības.

2022.gadā saimniecībā savu darbību uzsāka Latvijā pirmais Zirgu asistētas mācīšanās un terapijas centrs. Šobrīd tā ir kļuvusi par vietu, kur eksperti un speciālisti apmeklētājus iepazīstina ar zirga patieso dabu un apmāca tos, kas vēlas iepazīt zirgu. Video skatīt šeit.

Vairāk par “Zirgu asistetas mācīšanās un terapijas centra” pakalpojumiem šeit.


“Augusta zemenes” PIEDĀVĀJUMĀ:

  • FRIGO Zemeņu stādi - “Augusta zemenes” piedāvā kvalitatīvus zemeņu stādus, no agra pavasara līdz pat vēlam rudenim. Piedāvājam gan Frigo zemeņu stādus, gan arī konteinerā apsakņotus stādus. Piegāde visā Latvijā!
  • ZEMENES - gardum gardas un saldas Latvijas vietējās zemenes.
  • APRĪKOJUMS – viss nepieciešamais Frigo zemeņu stādu audzēšanai.
  • ATTĀLINĀTA KONSULTĀCIJA (15 MIN) – konsultācija par zemeņu audzēšanas niansēm.
  • IZBRAUKUMA KONSULTĀCIJA (PIE KLIENTA) – “Augusta zemenes” agronoma individuāla konsultācija tavā saimniecībā par gudru zemeņu audzēšanu.
  • IZZINOŠAS UN AIZRAUJOŠAS EKSKURSIJAS SAIMNIECĪBĀ – ekskursiju laikā stāstām par zirgiem un iepazīstinām ar mūsu ganāmpulku, rādām un stāstam par zirga un cilvēka sadarbību, - drošu un abpusēji ieinteresētu. Mūsu agronoms Guntars Dzērve iepazīstina ar zemeņu audzēšanas noslēpumiem. Ekskursijas laiks 60 minūtes. Minimālais cilvēku skaits 10 cilvēki. Maksa – 1 dalībnieks 5 EUR.

Brauc pie mums, iegādājies un baudi! 


“Augusta Zemenes” un “ Augusta stallis” saimnieki

Guntars un Iveta Dzērves
Citi pakalpojumu sniedzēji