Pirmo gadu ar mums

Aromterapija/ Aromdiagnostika/ Aromakosmetoloģija/ Ķermeņa masāžas/ Pašizaugsmes Koučings

Strēlnieku iela 86A-12, Sigulda

LV

Sūtīt ziņu Aromterapija/ Aromdiagnostika/ Aromakosmetoloģija/ Ķermeņa masāžas/ Pašizaugsmes Koučings


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Mana holistiskā darbība ir veltīta cilvēku labsajūtas pilnveidošanai un personīgās attīstības veicināšanai, izmantojot koučinga, aromterapijas un ķermeņa procedūras.

Mērķis ir radīt telpu, kur cilvēki jūtas atbalstīti un iedvesmoti pilnvērtīgai dzīvei.

Es koučinga praksē strādāju ar klientiem, lai palīdzētu viņiem izprast savu potenciālu un pašrealizāciju. Pielietoju aromterapiju, lai sniegtu dziedinošu pieredzi un veicinātu emocionālo labklājību. Izmantojot ēteriskās eļļas Es radu telpu, kurā Tu var atbrīvoties no stresa un uzlabot savu dzīvi un virzītos uz saviem vēlamajiem rezultātiem.

Manas ķermeņa procedūras ir veidotas, lai atjaunotu fizisko labsajūtu un palīdzētu Tev izjust rūpes par sevi. Jo Tava enerģija slēpjas ķermenī.

Pakalpojumu apraksts

 Aromdiagnostika

Metode, kas ar ēterisko eļļu palīdzību ļauj noteikt klienta pašreizējo psihoemocionālo stāvokli un no neapzinātajām atmiņām izkristalizēt īstos fiziskā vai emocionālā diskomforta cēloņus. Ēteriskās eļļas darbojas kā spēcīgas bioloģiski aktīvas vielas, kas identificē un risina patoloģiskā stāvokļa vai disharmonijas cēloni, aktivizē cilvēkā adaptācijas spējas un uzlabo spēju pretoties stresa ietekmei. Cilvēka rīcība aromatesta laikā bieži ir neapzināta, bet vienmēr pamatota uz iepriekšējo smaržu pieredzi.

Sesijas laiks lidz 2 st.

Cena 60 eur

Ķermenņa un sejas procedūras

Aromaterapijas procedūras sejai un ķermenim ir pielāgotas klienta individuālajām vajadzībām, nodrošinot gan estētisko baudu, gan fizisko labsajūtu.

Sejas procedūra 80 min

Arompīlings un masāža + maska + galvas masāža

Cena 50 eur

Aromterapijas masāža ķermenim un galvai 80 min

Cena 60 eur

Arompīlings 1h 

Cena 35 eur

Koučinga sesijas, kuras palīdz klientiem apzināties savu personisko izaugsmi un pašrealizāciju.

Koučings partnerība ar klientu, kura pārdomāti provokatīvā un radošā procesā iedvesmo klientu maksimāli palielināt savu personīgo un profesionālo potenciālu. Koučings ir inovatīva domāšana un efektīvs vadības stils mūsdienu mainīgajos apstākļos. Koučings ir uz risinājumu vērsts, sistēmisks, uz klientu un darbību orientēts instruments, kas ļauj mūsu klientiem apzināti tikt galā ar izaicinājumiem un sasniegt vēlamos rezultātus. Integrēju pašizaugmes rīku Evolution.life, lai atklātu iedzimtos talantus pēc dzimšanas laika.

Sesija 1h

Cena 50 eur

Pirmā sesija ar iedzimtajiem talantiem 2h

Cena 95eur

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji