1 gadus ar mums

Kristīne Vaitaite/ Attiecību koučs/ Veiksmes koučs

LV, RU, EN, DE

Sūtīt ziņu Kristīne Vaitaite/ Attiecību koučs/ Veiksmes koučs


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Esmu sieva, mamma, veiksmes un attiecību koučs, bet galvenokārt sieviete, kura attiecībās ir atradusi īsto sevi. Esmu desmit gadus nostrādājusi tūrisma nozarē un desmit gadus veltījusi ģimenes izaugsmei.


Uzsākot attiecības vai bērniņam ienākot ģimenē veidojas lieliska platforma attīstībai, bet tikai tajos gadījumos, ja galvā valda skaidrība par sevi un zemapziņā nav traucējošu programmu, kuras bojā dzīves kvalitāti! Manā dzīvē abi šie kritēriji ir virzījuši mani izzināt, apgūt, sajust un integrēt jaunas zināšanas un prasmes. Citreiz domāju, cik gan laika un nedienu būtu ietaupīts, ja es pie šīm zināšanām būtu nonākusi ātrāk! Gadu gaitā apgūstot dažādas tehnikas, secinājums bija viens - kaut kas nav līdz galam, dzīve savus līkločus met atkal neizdevīgos rakursos, bet, kad nonācu līdz darbam ar zemapziņu, viss noostajās savās vietās! Lai kā mēs atrunātos un pretotos, viss slēpjas mūsos pašos un tādēļ darbs savas dvēseles dzīlēs, kur bieži vien nav nekādas loģikas, sniedz visas atbildes. Esmu pati izgājusi šo dziedināšanu un zinu, kā tas strādā.

Dzīve ir mūsu domu realizācija, tādēļ tas, kas valda Tavā prātā, valda arī pār Tavu dzīvi!


Ja vēlies saprast visus kāpēc un kā - tad tieši pie manis to var izdarīt! 

Nebiji domājusi, ka atkal attiecībās izvēlēsies "nepareizo" partneri? Gaidot bērniņu biji tik droša par attiecībām, bet pēc viņa ienākšanas ģimenē nepazīsti vairs sevi, jo uzpeld lietas, kuras tracina, "noēd" pacietību un liek šaubīties? Tavs partneris/ partnere līdzās ir iekārtojies ērtā komforta zonā un nevēlas Tevis dēļ censties vairāk? Komunikacija beidzas ar - "liecies mierā!"; "atkal Tu ar savām attiecībām!"? 

Šīm visām situācijām sakne mitinās mūsu zemapziņā! Nokļūstot līdz galvenajam iemeslam, izmainot mums neizdevīgos uzstādījumus un pārliecības, dzīve beidzot mums ļauj ieraudzīt pašiem sevi, bez sāpju, aizliegumu, kultūras vai citu uzslāņojumu kārtas. Tas ir elpu aizraujošs piedzīvojums, kurā Tu sacenties tikai pats ar sevi! Veiksmīga dzīve sākas ar veiksmīgām izvēlēm - cieni sevi, investē savā pašizaugsmē!

Tiekamies ceļā uz Tavu labāko versiju, jo attiecības sākas Tevī!


Palīdzēšu kļūt par sievieti, kura zina savu vērtību, māk veidot attiecības un vīrietis Tev līdzās uzplauks savā izaugsmē!

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji