Pirmo gadu ar mums

Zirgu asistētas mācīšanās un terapijas centrs/ KOMANDAS SALIEDĒŠANA/ LĪDERĪBA/ TEAM BUILDING/ ZIRGI PERSONĪBAS IZAUGSMEI/ KORPORATĪVIE PASĀKUMI

Mālpils, Vites iela 20

+371 26517416

Zirga asistētas mācīšanās un terapijas centrs

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu Zirgu asistētas mācīšanās un terapijas centrs/ KOMANDAS SALIEDĒŠANA/ LĪDERĪBA/ TEAM BUILDING/ ZIRGI PERSONĪBAS IZAUGSMEI/ KORPORATĪVIE PASĀKUMI


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

MĒS ESAM

Iveta Dzērve, Zirga asistētas mācīšanās un terapijas centra izveidotāja. Kopā ar zirgiem jau vairāk kā 25 gadus. “Augusta stallis” un 13 zirgu īpašniece. Sabiedrisko attiecību konsultante. Vienas no Baltijā jaudīgākajām sabiedrisko attiecību aģentūras “Repute”( https://repute.lv/)  dibinātāja. Konsultē uzņēmumus, organizācijas un politiķus reputācijas veidošanā un krīžu vadībā.

“Mans ceļš uz “Zirgu Terapijas centrs” izveidošanu ir bruģēts uz pašas pieredzes pamata. Un es esmu pateicīga sava mūža pieredzei, kas ir bijusi tik bagātīga, lai es sajustu mūsu klientu sāpi un vajadzību. Piedāvājot palīdzīgu roku gadījumos, kad varam palīdzēt, un neapsolot brīnumus, kas nav mūsu spēkos.”

Dace Kačkāne, psihoterapijas speciālists apmācībā, Humanitārās un eksistenciālās psihoterapijas institūts (HEPI), konsultēšanas pieredze kopš 2013. gada privāti un t.sk. “Centrs Marta” 6 gadus, biedrība “Alisbetas sirds” u.c. Kopā ar zirgiem vairāk kā 20 gadus. Pirms vairākiem gadiem uzsākts pirmais pilotprojekts "Saskarsme ar zirgu" biedrībai "Vigor" – cilvēkiem, kuri pārcietuši insultu, kā arī viņu radiniekiem un draugiem. • Komandu saliedēšanas un apmācību pasākumi ar zirgu līdzdalību ir  ļoti efektīvs un neierasts veids, kā ļoti aizraujošā veidā veicināt komandas sadarbību.
 • Zirgu līdzdalība komandas veidošanas pasākumos sniedz jaunu, unikālu pieredzi un ir  efektīvs un neierasts veids, kā veicināt komandas sadarbību.
 • Tā ļauj viegli identificēt katra dalībnieka lomu komandā, veicina intensīvu mijiedarbību, ideju apmaiņu un mērķu sasniegšanu. Mēs labāk iepazīstam viens otra stiprās puses un paaugstinām saskarsmes efektivitāti.
 • Pasaulē jau vairāk kā 20 gadus zirgus piesaista asistētās mācīšanās nodarbībās, komandu saliedēšanas un līderisma pasākumos un psihoterapijā. Šī ir jauna pieeja, kas balstīta uz mācīšanos un izaugsmi caur personīgu praktisku pieredzi.
 • Tās pirmssākumi meklējami ASV.

Ko pasākuma laikā dara zirgi?

Zirgi kļūst par pilnvērtīgiem komandas dalībniekiem. Zirgi intuitīvi izjūt emocijas sev apkārt un kļūst par spoguli, kas atspoguļo šīs emocijas, mijiedarbojoties ar mums.

 • Pateicoties aktīvai komandas sadarbībai un zirgu iesaistei, komandas dalībnieki uzlabos savstarpējo saskarsmi;
 • Mācīsies viens otru sadzirdēt un “ieraudzīt” katra lomu komandā;
 • Definēsim mērķi un sasniegsim to;
 • Zirgi mums precīzi «norāda» uz biežākajām kļūdām, kas mūs novirza virzienā uz mērķi;
 • Komanda un katrs dalībnieks atsevišķi iepazīs savas stiprās puses, kā arī apzinās attīstāmās.

team building vai korporatīvo pasākumu padarīt vēl emocionālāku?

 • Komandas tikšanās vasaras saullēktā, brienot pa rasas pilnu pļavu un baudot speciāli klātu brokastu mielastu.
  Pēc tam ar dubultu enerģiju līdzdarbojoties komandas saliedēšanās pasākumā.
 • Vai pretēji. Vispirms komandas saliedēšanas pasākums, kas tiek noslēgts ar emocionālu vakara sadaļu.
  Piemēram, romantisks vakara vai vēlas pēcpusdienas mielasts, sirsnīgs koncerts vai jestra zaļumballe.
  Pie mums tas ir iespējams!

Pasākuma izmaksas tiek aprēķinātas, apzinot klienta vēlmes, prasības un iespējas!

Vairāk par zirga asistētu mācīšanos un terapiju lasi mūsu mājaslapā.


Izmanto iespēju, piesaki savu kolektīvu un neaizmirstamu saliedēšanās pasākumu vai uz citiem mūsu organizētiem pasākumiem, semināriem un meistarklasēm!


Lasi:


 
Citi pakalpojumu sniedzēji