1 gadus ar mums

Līga Vilciņa/ Joga Tavai Labsajūtai

Sūtīt ziņu Līga Vilciņa/ Joga Tavai Labsajūtai


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Kāpēc tieši joga? 

Mans ceļš uz jogu sākās apm. 20 gadus atpakaļ, bet ja precīzāk, tad 2002.gadā. Toreiz biju jauna un man bija daudz uz dažādas veselības problēmas - sākot no regulārām saaukstēšanās līdz pat nopietnākām slimībām, ar kurām paviesojos, šķiet, visās Rīgas slimnīcās. Mans organisms vienā brīdī atteicās pārstrādāt gaļu, un es to vairs neēdu. Man arī neprasījās. Apkārt daudzi prasīja -  kāpēc neēdu, ar ko aizvietoju, vai veģetārisms ir veselīgs utt... Tajā laikā par veģetārismu nezināju pilnīgi neko, tāpēc sāku meklēt atbildes uz jautājumiem- kāpēc ir tā un ko darīt? Nonācu līdz jogai, Ājurvēdai un ne tikai... pie reizes paķēru klāt arī Vēdisko astroloģiju jeb Jyotish Shastra, Numeroloģiju u.c. Vēdiskās zinātnes. Veselība sakārtojās fantastiskā ātrumā.


Bet laikam ejot un iegrimstot ikdienas darbos, rutīnā un bērnu audzināšanā, jogu pamazām pazaudēju. Mana dzīve sāka pārvērsties par kārtīgiem ''amerikāņu kalniņiem'' - kāpumi, kritumi, ļoti dziļi kritumi... un liekais svars auga katru dienu!

Kārtējo reizi attopoties pie sasistas siles, vienā vakarā pēc darba, kā parasti, sagatavoju sev vīnu, čipsus un citus našķus, iesēdos dīvānā, ieslēdzu TV un domāju - ko tādu interesantu paskatīties?

Spaidot TV pulti, nejauši uzslēdzu kanālu, kur gāja raidījums par jogu. Lieki teikt, ka vīns palika neizdzerts, čipsi un citi našķi palika neapēsti... Man prātā bija tikai viena doma - kā gan es varēju aizmirst par jogu?

Tā sākās mans atkal atveseļošanās ceļš - gan fiziski, gan mentāli gan garīgi.


Ko dara joga?
  • Vispirms slikto ieradumu vietā parādās labie ieradumi
  • Ķermenis pamzām sakārtojas un uzlabojas fizsikā forma
  • Normalizējas iekšējo orgānu darbība  
  • Sakārtojas domas un emocijas
  • Mazinās satraukums un stress
  • Paceļas enerģijas līmenis  

Šo sarakstu varētu turpināt un turpināt...


Joga nav tikai par lokanību un skaistu pavingrošanu. Tas ir unikāls un praktisks rīks, kas der jebkuram, kurš vēlas uzlabot ne tikai savu fizisko formu un ķermeņa funkcionalitāti, bet arī nomierināt mutoļojošo prātu (domas) un pacelt savu enerģijas līmeni. Joga ir piemērtota gan bērniem, gan pieaugušajiem, gan arī senioriem, neatkarīgi no dzimuma - sieviete vai vīrietis. 

Jogas galvenais pamatpricips ir AHIMSA - tā ir nevardarbība, pirmkārt, pret sevi, otrkārt, pret citu cilvēku un visu dzīvo radību.

Manā dzīvē joga ir kļuvusi par dzīvesveidu ar attiecīgiem ieradumiem un rūpēm par sevi - tas ir veselīgs uzturs, kustība, meditācija, pranayama (elpošanas prakses, kas paceļ un kontrolē enerģiju). 


Lasi:

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji