Pirmo gadu ar mums

Villa Lakstīgalas/ Brīvdienu māja/Atpūtas komplekss

Lakstīgalu iela 24, Skrīveri, Aizkraukles novads, LV-5125

LV, ENG

Sūtīt ziņu Villa Lakstīgalas/ Brīvdienu māja/Atpūtas komplekss


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Laipni lūdzam Jūs ideālajā vietā, kur atslēgties no ikdienas skrējiena un atgūt spēkus! Brīvdienu māja atrodas slēgtā, plašā un ļoti koptā teritorijā, kur atradīsiet pilnīgu mieru, relaksāciju un harmoniju ar dabu. Šī atpūtas vieta ir īsta pērle tiem, kas to meklē.


Villa Lakstīgalas brīvdienu māja ir ideāli piemērota līdz 5 personām, kas vēlas izbaudīt mieru un tuvību vienatnē un ar tuviniekiem. Ideāli, ja vēlies noslēgties privātā un nedaudz savādākā randiņā ar otro pusīti. Šeit tu vari doties siltā burbuļojošā džakuzi, kas paveras uz plašās mājiņas terases zem zvaigžņotām debesīm vai baudīt rīta kafiju, baudot šo burbuļojošo rīta relaksāciju gremdējoties siltā džakuzi. Kā arī šeit Tu vari doties izbaudīt spēkus atjaunojošā sildošā pirtī pie dīķa, baudot apkārtējot dabu un ieklausoties tajā. Tas viss tikai Jums!

Lai atpūta būtu vēl pilnīgāka, izmantojiet mūsu sportiskās aktivitātes. Rīta skrējiens, velobrauciens ar elektrovelosipēdiem vai vienkārši jautra spēle svaigā gaisā - tas viss palīdzēs uzkrāt enerģiju un uzlabot garastāvokli.

Aizmirstiet par satraukumu un baudi mūsu atpūtas vietas īpašo atmosfēru. Šeit jūs atradīsiet to, ko tik ļoti meklējat- dabas skaistumu, sakoptību, pilnīgu mieru un noslēgtību no apkārtējās pasaules.

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji