Pirmo gadu ar mums

Līga Urtāne | Reinkarnācija | Regresija | Meditācija | Punktiņu mandalu meistarklases

LV, RU

Sūtīt ziņu Līga Urtāne | Reinkarnācija | Regresija | Meditācija | Punktiņu mandalu meistarklases


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Es esmu sertificēta reinkarnacioloģijas konsultante un uzskatu, ka labākie dziednieki sev esam mēs paši. Par to esmu pārliecinājusies arī uz savas ādas, tāpēc piedāvāju man tuvus sevis izzināšanas un dziedināšanas pakalpojumus - individuālās reinkarnacioloģijas konsultācijas, kā arī intuitīvu punktiņu mandalu meistarklases grupām.


Kas ir reinkarnacioloģija, ko tā dod un kāpēc tā ir droša metode?

Reinkarnacioloģija ir nozare, kas pēta reinkarnāciju jeb dvēseles pārdzimšanu.

Jebkurai mūsu mentālai, emocionālai un fiziskai problēmai ir kāds cēlonis vai cēloņu kopums, un reinkarnacioloģijas metode ir efektīvs, drošs, harmonisks un intensīvs darbs ar sevi zemapziņas un virsapziņas līmenī meditatīvā stāvoklī, izmantojot regresiju jeb atgriešanos uz šīs un iepriekšējo dzīvju atmiņām, lai sameklētu traumu, problēmu cēloni tagadnes dziedināšanai, kā arī lai sameklētu resursa stāvokli sevis piepildīšanai ar pozitīvām enerģijām. Tāpat, izmantojot šo metodi, var piekļūt savam dzimtas laukam, dziedināt dzimtas destruktīvās programmas un savienoties ar dzimtas enerģiju, nepieciešamības gadījumā aprunāties ar kādu tuvu dvēseli, dziedināt savu iekšējo bērnu, saņemt atbildes uz dažādiem jautājumiem.

Reinkarnacioloģijas metodē netiek pielietota hipnoze, tāpēc to var nosaukt par ekoloģisku.

Klienta zemapziņa, balstoties uz savu psihoemocionālo un fizisko stāvokli un sadarbojoties ar Gaismas ģimeni, kura palīdz, atbalsta un aizsargā, pati saudzējoši un rūpīgi izvēlas, ar kurām atmiņām klients ir gatavs strādāt vai kuras būtu šim brīdim aktuālākās, lai, netraumējot sevi, gūtu maksimālu labumu un sapratni un virzītos savā izaugsmes ceļā uz priekšu.

Ir vērts arī pieminēt, ka Dvēsele ir cieši saistīta ar savu fizisko ķermeni un visi vienmēr atgriežas no meditatīvā ceļojuma!


Ko var iegūt no reinkarnacioloģijas konsultācijas:

 • sajust un iepazīties ar savu Gaismas ģimeni;
 • piepildīties ar dziedinošām enerģijām;
 • aprunāties ar savu Augstāko Es, iekšējo bērnu, iekšējo kodolu;
 • atlaist negatīvas sajūtas - bailes, dusmas, kaunu, nožēlu, vainas apziņu u.c.;
 • atbrīvoties no blokiem un enerģētiskajiem sastrēgumiem;
 • dziedināt savu fizisko ķermeni;
 • apzināt un izdziedēt jebkurā vecumā un jebkurā dzīvē gūto traumatisko pieredzi;
 • izpētīt savas iepriekšējās dzīves;
 • atrisināt karmiskos mezglus, apzināt karmiskas attiecības;
 • izrauties no apburtā loka un atkārtojošām situācijām;
 • uzzināt savus šīs dzīves uzdevumus;
 • saprast, kur virzīties tālāk, ko labāk izvēlēties;
 • dziedināt un savienoties ar savu dzimtu;

       un daudz ko citu!


Kā norit konsultācija?

Konsultācijas sākumā individuāli un konfidenciāli ar klientu izrunāju sasāpējušos jautājumus, palīdzu noformulēt nodomu, novadu nelielu instruktāžu, lai meditatīvais ceļojums noritētu pēc iespējas harmoniskāk, vieglāk un raitāk, kam seko konsultācijas galvenā daļa - meditācija.

Es kā pavadone palīdzu klientam ieiet meditatīvā stāvoklī, kā arī pavadu klientu visas meditācijas garumā, kā laikā klients var piekļūt savas Dvēseles dziļākajām atmiņām, savienoties ar savu garīgo Gaismas ģimeni (eņģeļiem, Garīgajiem Skolotājiem, Augstākajam Es u.c.), nokļūt dažādās Visuma telpās (Dvēseļu pasaulē, savā garīgajā templī, dziedinātavā), piekļūt savas dzimtas laukam. Tāpat es pievēršu uzmanību klienta ķermeniskajām sajūtām meditācijas laikā, jo ķermenis var signalizēt par iespējamajiem blokiem vai norādīt uz kādu nepieciešamu informāciju. Klients arī pats var regulēt meditācijas procesu, vadoties pēc savām sajūtām.

Noslēgumā pēc klienta vēlmēm un nepieciešamības ir neliela saruna par piedzīvoto.

Katra meditācija ir individuāli pielāgota katram klientam.


Punktiņu mandalu meistarklases

Jau izsenis mandalas, kas tulkojumā no sanskrita nozīmē 'aplis', tika izmantotas dažādos rituālos, meditācijās un terapijās, un dažādu kultūru simbolismā mandala reprezentē Visumu un tā sakrālo, ģeometrisko uzbūvi. 
Un patiešām, arī mūsu pašu radītās mandalas reprezentē mūsu Visumu - mandalas centrs ir mūsu sirds centrs un, sajūtot krāsu enerģijas, mēs varam intuitīvi atspoguļot sevi, pasauli caur savu prizmu uz audekla mandalas veidolā.

Punktiņu mandalu radīšana ir brīnišķīgs, saudzīgs un radošs veids, kā savienoties ar savu sirds telpu, sacentrēt sevi, vairot iekšējo mieru un līdzsvaru, atraisīt savu radošumu un intuīciju un pat palaist sevis apzināšanās, dziedināšanas un transformācijas procesus.

Katru meistarklasi es ievadu ar nelielu meditāciju, kam seko intuitīva punktiņu mandalas radīšana brīvā, mierīgā, radošā atmosfērā, baudot Koshi zvanu skaņas. Kad mandalas ir radītas, katram pēc izvēles ir iespēja iztulkot savu mandalu ar krāsu nozīmju palīdzību un izvilkt orākula kārti ar mandalu papildinošu vēstījumu.

Mandalas tiek radītas uz melna audekla izmērā 20x20cm, izmantojot akrila krāsas un punktotājus. Visi nepieciešamie materiāli tiek nodrošināti un ir iekļauti cenā!

Lai piedalītos meistarklasē, priekšzināšanas, iepriekšēja pieredze un radošās prasmes nav nepieciešamas!


Enerģētiskā apmaiņa:

 • reinkarnacioloģijas individuālā konsultācija 2-3h (online Zoom platformā jebkurā pasaules malā) ziedojums pēc Tavām iespējām;
 • reinkarnacioloģijas individuālā konsultācija 2-3h (klātienē Rīgā) 50 EUR;
 • punktiņu mandalu grupu meistarklase 4h (klātienē Rīgā) 35 EUR;

Par punktiņu mandalu meistarklašu norises laikiem seko līdzi aktuālajai informācijai, bet, ja vēlies to iekļaut savā pasākumā, ir iespējami punktiņu mandalu grupu meistarklašu izbraukumi, par cenu vienojoties individuāli.

Ja Tev ir kādi jautājumi, vēlies pieteikties reinkarnacioloģijas konsultācijai vai meistarklasei, raksti man uz numuru +371 25938327, e-pastu liggaurtane@gmail.com vai meklē mani Instagram @liga_urtane, izrunāsim visas neskaidrības un/vai vienosimies par Tev ērtu laiku konsultācijai!

*Reinkarnacioloģijas konsultācijas un punktiņu mandalu meistarklases ir paredzētas visiem, kuri ir sasnieguši 18 gadu vecumu (izņēmuma gadījumos pakalpojumus sniedzu no 16 gadu vecuma ar vecāku atļauju)


Atsauksmes

"Es atguvu vēlmi un sparu turpināt pilnveidot savu emocionālo enerģiju un savu mieru, un pilnveidošanās ceļu. Es sajutu atjaunotu līdzsvaru un degsmi turpināt iesākto. Pieredze mani noteikti atsvaidzināja un uzlādēja."

"Tu vadi meditāciju tik atbrīvojošā un relaksētā atmosfērā, ka ir droši būt Tavā klātbūtnē un droši laisties tādā nezināmā un intensīvā ceļojumā. Pēc sesijas es izjūtu dzimtas spēku ar katru savu šūnu, es tiešām biju spējīga savienoties ar to spēku, kas ir manā dzimtā. Ļoti daudzas lietas manā dzīvē ir integrējušās - manī noteikti ir lielāks miers, mani retāk piemeklē šaubas un manī ir attīstījusies intuīcija vēl augstākā līmenī nekā pirms sesijas."

"Es jūtos tik mierīga, mani jau kuro dienu neviens nevar izsist no līdzsvara."

"Meditatīvais ceļojums bija izzinošs un pārsteidzošs, intensīvs, bet arī relaksējošs un atbrīvojošs. Es visu laiku jutos drošībā."

"Es jūtos ļoti relaksēta un mierīga. Vairs neizjūtu trauksmi un bailes konkrētos brīžos, esmu ļoti pārsteigta par to, un, lai arī tas nebija tas, uz ko sākotnēji fokusējāmies, bet esmu ļoti priecīga par šo rezultātu. Kopumā es jūtos sasparojusies un gatava gāzt kalnus!"

"Pēc ilgiem laikiem jau trešo dienu jūtos iekšēji mierīga. Tas ir nenovērtējami, iesaku katram vismaz reizi dzīvē doties tik aizraujošā ceļojumā, jā, transformējošā un sāpīgā, bet tik ļoti vērtīgā. Paldies!"

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji