Pirmo gadu ar mums

Laura Aurora Leiere/ Cilvēka Dizains (Human Design)/ Sevis izziņa/ Simboli

Rīga

LV

Sūtīt ziņu Laura Aurora Leiere/ Cilvēka Dizains (Human Design)/ Sevis izziņa/ Simboli


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Nedaudz par mani

Esmu Laura Aurora, daudzšķautņaina būtne, kas izzina šo pasauli, mācoties iet savu ceļu caur dažādām pieredzēm, mijiedarbojoties ar pasauli un līdzcilvēkiem. Ticu, ka visums dod mums atbildes uz visiem jautājumiem, ja vien patiesi no sirds paši šos jautājumus uzdodam, esam gatavi ielūkoties savos tumšākajos nostūros un vēlamies būt patiesi un godīgi paši pret sevi.

Savu izziņas ceļu izjūtu kā tādu karti, kur pa ceļam ir sastopamas pieredzes, iespējas, mācību stundas, pārbaudījumi, eksāmeni, arī prieks un brīnumi, šis ceļš ved atpakaļ pie sava pirmavota, pie sava kodola.

Tikai no mums katra paša ir atkarīgs, kā šo savu “karti” iziesim, vai mums ir saikne ar savu iekšējo kompasu - savu dvēseli. Svarīgi ir nevis kāda ir mūsu karte, bet, kādu ceļu izvēlamies savā kartē un kā reaģēsim, ja negaidīti ceļā trāpās purvs vai baisa aiza. Ja pret ceļā sastapto reaģējam ar pieņemšanu, vēlmi izprast un izzināt, atveras brīnumaini dārgumi un pērles, jo ticu, ka viss ar ko sastopamies ārpasaulē ir mūsu iekšējās pasaules atspulgs.


Kā es iepazinos ar cilvēka dizainu?

Man vienmēr ir bijusi interese izzināt sevi, pētīt dažādas likumsakarības, cilvēka iekšējo pasauli un enerģiju pasauli, simbolus. Reiz sapnī redzēju, ka redzu mandalu ar simboliem un nākošajā dienā pamanīju piedāvājums piedalīties cilvēka dizaina kursos, papētot nedaudz, kas tas ir, man ļoti norezonēja šī sevis izziņas pieeja. Cilvēka dizaina karte izskatās ļoti līdzīgi tam ko redzēju sapnī, tāpēc nolēmu pamēģināt. Viss sākās ar to, ka sāku pētīt savu Cilvēka Dizaina (CD) karti, pēc tam saviem ģimenes locekļiem un draugiem. 


Kāds ir mans skatījums par cilvēka dizainu?

Cilvēka dizains manā skatījumā ir savas dzīves ceļa kartes pētīšana un izzināšana, lai labāk izprastu sevi, savas traumas, savas šķautnes un talantus, ne tikai, lai saprastu, kas es esmu par tipu, kādas enerģijas ir manī vai kā man jāpieņem lēmumi, bet gan, kā atjaunot un veidot saikni ar sevi, ieraugot sevī savas noliegtās un neapzinātās daļas un atzīstot tās.

Cilvēka dizains var palīdz ieraudzīt un apzināties savas iekšējās programmas, mehānismus un reakcijas, kā arī savus talantus un potenciālu.

Viss ir par eksperimentēšanu un sevis pētīšanu un tikai no mums ir atkarīgs vai nonākot pie purva ieraudzīsim tajā dūņas un duļķes - savas traumas un bailes, vai arī brīnumainus augus, skaistu ainavu - savu potenciālu un apslēptos talantus.


Stereotipi cilvēka dizainā

Caur jebkuru sevis izziņas instrumentu sev var radīt arī jaunas programmas, kuras var darboties arī pret mums, piemēram, var tikt uzskatīts, ka projektori nav radoši, jo projektoram nav definēts sakrālais centrs. Katru informāciju var interpretēt dažādi, tāpēc svarīgi ir ieraudzīt katru aspektu no daudziem skatupunktiem. Kā arī neapzināti par sevi izlasot aprakstu mēs sevī varam iekodēt kā ir jābūt un censties tam atbilst, pielāgot sevi tam, kā ir kaut kur rakstīts. Mans aicinājums ir uz katru CD aspektu, aprakstu, skaidrojumu skatīties caur savu sajūtu filtru, eksperimentēt, pieredzēt un izgaršot to visu caur sevi, jo mēs esam ļoti daudzdimensionālas būtnes ar savām pieredzēm. Cilvēka dizains parāda enerģijas mehāniku, ilūziju pasaules, matricas radītos nospiedumus un mehānismus mūsu avatarā (ķermenī).

Taču tas neparāda dvēseles pieredzes un neprognozē, nedod atbildes, kāds lēmums jāpieņem.

Saikne ar savu kompasu - savu dvēseli mums katram ir jāmeklē pašam, kā arī atbildība un lēmumi par savu dzīvi ir jāpieņem pašam.


Lauras Auroras individuāli sniegtie pakalpojumi:

 • Cilvēka Dizaina individuālie lasījumi un konsultācijas (gan klātienē, gan arī attālināti, iepriekš vienojoties) 

Kas jāzina pirms pieteikšanās konsultācijai vai Individuālā Cilvēka dizaina ceļveža pasūtīšana? - Dzimšanas datums, laiks, vieta

Pamata konsultācija  (77 EUR) 

Konsultācijā iekļauts:

 • Tips
 • Profils
 • Stratēģija un autoritāte
 • Viltus es
 • Enerģijas centri
 • Vārti un kanāli
 • Ģenētiskās traumas līnija
Cilvēka dizaina drukāts individuālais ceļvedis (77 EUR) 
 • Tips
 • Profils
 • Stratēģija un autoritāte
 • Viltus es
 • Enerģijas centri
 • Vārti un kanāli
 • Ģenētiskās traumas līnija

Ceļvedis no konsultācijas atšķiras ar to, ka ceļvedis ir drukātā formātā, konsultācija ir vai nu audio formātā, vai saziņa klātienē vai attālināti. Šis ceļvedis var būt arī kā lieliska dāvana kādam tuvam cilvēkam, vai sev pašam un šo ceļvedi noteikti gribēsies ik pa laikam pārlasīt atkal un atkal, katru reizi ieraugot jaunas nianses un dziļāk iepazīstot sevi. Ceļvedī ir iekļauts apraksts no pamatkonsultācijām taustāmā papīra formātā. *Ceļvedis tiek nosūtīts arī caur pakomātu, vai var saņemt Rīgā klātienē.


Padziļinātā konsultācija (100 EUR)

Konsultācijā iekļauts:

 • Viss, kas pamatkonsultācijā
 • Inkarnācijas krusts
 • Aktuālo jautājumu pārrunāšana caur CD prizmu

Piedāvājumi
Citi pakalpojumu sniedzēji