1 gadus ar mums

Zirgu asistētas mācīšanās un terapijas centrs / SEMINĀRI/SALIEDĒŠANAS PASĀKUMI/TEAM BUILDING

Vites iela 20, Mālpils

LV, EN, RU

Sūtīt ziņu Zirgu asistētas mācīšanās un terapijas centrs / SEMINĀRI/SALIEDĒŠANAS PASĀKUMI/TEAM BUILDING


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

MĒS ESAM

Iveta Dzērve, Zirga asistētas mācīšanās un terapijas centra izveidotāja. Kopā ar zirgiem jau vairāk kā 25 gadus. “Augusta stallis” un 13 zirgu īpašniece. Sabiedrisko attiecību konsultante. Vienas no Baltijā jaudīgākajām sabiedrisko attiecību aģentūras “Repute” dibinātāja. Konsultē uzņēmumus, organizācijas un politiķus reputācijas veidošanā un krīžu vadībā.

“Mans ceļš uz “Zirgu Terapijas centrs” izveidošanu ir bruģēts uz pašas pieredzes pamata. Un es esmu pateicīga sava mūža pieredzei, kas ir bijusi tik bagātīga, lai es sajustu mūsu klientu sāpi un vajadzību. Piedāvājot palīdzīgu roku gadījumos, kad varam palīdzēt, un neapsolot brīnumus, kas nav mūsu spēkos.”

Dace Kačkāne, psihoterapijas speciālists apmācībā, Humanitārās un eksistenciālās psihoterapijas institūts (HEPI), konsultēšanas pieredze kopš 2013. gada privāti un t.sk. “Centrs Marta” 6 gadus, biedrība “Alisbetas sirds” u.c. Kopā ar zirgiem vairāk kā 20 gadus. Pirms vairākiem gadiem uzsākts pirmais pilotprojekts "Saskarsme ar zirgu" biedrībai "Vigor" – cilvēkiem, kuri pārcietuši insultu, kā arī viņu radiniekiem un draugiem.


ZIRGA ASISTĒTA PSIHOTERAPIJA

Zirgu asistēta mācīšanās un terapija sākotnēji popularitāti guva Amerikas Savienotajās Valstīs, vēlāk jau Lielbritānijā, Īrijā, Beļģijā un daudzās citās Rietumvalstīs.

Zirgu asistētas psihoterapijas laikā klienti vēro savu mijiedarbību ar zirgiem un sāk apzināties savas slēptākās problēmas. Tie, kuriem ir emocionālas brūces, var izveidot uzticamas, drošas attiecības. Iespējams, pirmo reizi dzīvē. 

Zirgu asistēto psihoterapija piedāvājam un tā palīdz atrisināt dažādas uzvedības problēmas, krīžu situācijas (zaudējumi, šķiršanās u.c.), zaudējumu gadījumos, bērniem ar autisma pazīmēm, dažādu komunikāciju problēmu atrisināšanā, kā arī palīdz atbrīvoties no grūtsirdības, nomākta garastāvokļa u.c.


KO MĒS PIEDĀVĀJAM?

Darbojamies trīs šādos galvenajos virzienos:

 • Zirgterapija personības attīstīšanai;
 • Zirga asistēta psihoterapija;
 • Speciālas programmas uzņēmumiem un vadītājiem.

Mēs piedāvājam pavadīt neaizmirstamus brīžus kopā ar mūsu zirgiem mūsu organizētajos:

 • Semināros;
 • Meistarklasēs;
 • Komandas saliedēšanas pasākumos;
 • Dažādos pasākumos ģimenēm un individuāli;
 • Zirga asistētā mācīšanās;
 • Zirga asistētā psihoterapijā.

KO TU PIEDZĪVOSI?

Lielākais kompliments, ko esam saņēmuši no mūsu viesiem, – izrādās, ka būt kopā ar zirgu ir tik interesanti, pat nekāpjot tam mugurā!

Mēs uzskatām, ka patiesais ceļš pie zirga mērojams, iepazīstot zirga pasauli. Un to nav iespējams iepazīt, sēžot zirga mugurā.

Iedomājies, Tu paņem tējas vai kafijas krūzi un dodies laukā vērot mūsu zirgu ikdienas dzīvi. Šī ikdienas dzīve nav tikai rimta zāles vai siena ēšana, bet gan arī savstarpēju attiecību skaidrošana, rūpes par otru, cilvēka uzmanības “ķeršana” un savstarpējas rotaļas.

Būtiski, ka zirgu asistētas mācīšanās un terapijas laikā mijiedarbība starp cilvēku un zirgu notiek tikai uz brīvprātības principiem. Tas nozīmē, ka pret zirgu netiek izmantoti spēka vai piespiešanas paņēmieni.

Zirgs piedod, nepārmet, nemoralizē. Viņš negaida skaidrojumus un nepieprasa atvainošanos. Jūs kopā dzīvojat tagad. Laimīgi esot par šo mirkli.

Pateicoties mijiedarbībai ar zirgu, Tu gūsi emocionālu līdzsvaru, varēsi uzlabot saskarsmes iemaņas un pārliecību par sevi, atgūt mieru pēc stresa situācijām. Mājup dosies ar dubultu jaudu un jaunām atziņām!


KĀPĒC ZIRGI? 

Zirgi ir ļoti jūtīgi, viņi spēj “nolasīt” mūsu emocionālo stāvokli, uzvedību, kustības, pat balss tonalitāti. Zirgi, kā bara dzīvnieki, nemitīgi komunicē savā starpā, risinot attiecības barā. Un pateicoties zirga attieksmei pret cilvēku, ir iespējams skaidri ieraudzīt pašam sevi – kā Tu izturies pret sevi un citiem reālajā dzīvē, un tādējādi iespējams saskatīt problēmas vai nianses, kuras identificējot, Tu jau tālāk tās vari izrisināt. Zirgs spēj palīdzēt atgūt iekšējo līdzsvaru, kopā būšanas laikā dāvājot neaizmirstamus laimes mirkļus.


Ko cilvēks iegūst, pateicoties ZIRGterapijai un zirga asistētai apmācībai?

 • Samazinātu stresu un spriedzi;
 • Lielāku pārliecību par sevi;
 • Iekšējā līdzsvara atgūšanu;
 • Komunikācijas prasmju uzlabošanos;
 • Pieaug uzticēšanās un empātija;
 • Stiprinās prasme kontrolēt savas emocijas un impulsus;
 • Līderības prasmju attīstīšanu;
 • Zirgs kā lielisks starpnieks komandas saliedēšanai;
 • Mācās uzstādīt savas robežas un pateikt “nē”.

Izmanto iespēju, piesakies uz mūsu organizētiem semināriem, meistarklasēm un citiem pasākumiem!

Vairāk informācijas mājaslapā


Lasi:

Citi pakalpojumu sniedzēji