Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Astroloģiskā prognoze augustam

Augusts ir iesācies ar pilnmēnesi. Jāteic, ar diezgan tramīgu emocionālajā plānā jau dažas dienas pirms paša pilnmēness. Kādam nervozitāte, spontānu lēmumu pieņemšana radīs pārsteigumu - galvenokārt pašam par sevi. Par savu rīcību, par savu izvēli. Citam satraukums bez īpaša iemesla patramdīs prātu, līdz ar to pavilks līdzi arī emocijas. Mieru, tikai mieru. Līdz 8., 9. augustam var piezagties sajūta, ka darbi ir, bet kaut kā mazliet bremzējas komunikācija, kaut kas buksējas un nevirzās pēc iecerētā plāna. Īpaši tiem, kuri darbojas tirdzniecības, transporta jomā vai vienkārši gaida un gaida kādu atbildi par iepriekš norunāto darījumu, proti, kad pirks, kad pārdos, kad noslēgs līgumu. Vai atceries visiem zināmo teicienu, ka labs nāk ar gaidīšanu? Šis ir par augusta pirmo dekādi. Ļoti labs laiks tiem, kuri apzinās, ka viss notiek. Ātrākā vai lēnākā tempā, bet notiek. Tie, kuri orientējas enerģijās, ļoti labi izjūt to, par ko es šobrīd runāju. Jā, kādam arī ambīcijas un novērojums par to, ka “šim nu gan ir sakāpis galvā” būs jūtams tieši no radošo profesiju pārstāvju puses, kuri beidzot sākuši apzināties savu vērtību. Viss ir pareizi! Sevi ir jāciena!

Augusts būs dramatisma pilns arī romantiskajās attiecībās. Dažus attiecību pavedienus varēs skatīties kā daudzsēriju meksikāņu seriālu! Būs interesanti, īpaši tajās attiecībās, kurās jau kādu laiku tika kaut kas noslēpts, notušēts, samelots. Attiecību līkloči, ceļi un neceļi var nākt gaismā visnepiemērotākajā brīdī. Tiks akcentētas senas situācijas, kuras jau ir notikušas, bet dažiem kaut kā tā vien gribēsies tās padarīt par svaigi aktuālām. Uzpūsti ziloņi no mušām un pārspīlētas situācijas virmos gaisā – ballītēs, svinībās, klases salidojumos. Būs gan pārtrauktas attiecības īsi pirms kāda svarīga notikuma, gan atjaunotas iepriekšējās attiecības. Uzradīsies bijušie mīļotie un mīļotās, kas piešķils dzirksti ikdienā ar īpašiem uzmanības apliecinājumiem un provokācijām. Tie, kuri ir bijuši pašķīrušies, var atjaunot attiecības citā, daudz kvalitatīvākā līmenī.

Pārsteidzoši bildinājumi skatītāju un aplausu priekšā, sabiedriskās un publiskās telpās būs jūtami. Ienesīgs laiks juvelierizstrādājumu, ziedu, kāzu saloniem, fotogrāfiem un svinību vietām. Pieaugs vēlme pēc greznības, zeltainiem aksesuāriem un pompozitātes. Būs jūtama tendence izskatīties krāšņāk, iespaidīgāk, tāpēc arī zīmolu un ekskluzīviem dizaineru aksesuāriem, tērpiem un kāzu kleitām šomēnes tiks dota priekšroka. Kosmētiskās procedūras, ar mērķi padarīt sevi skaistāku, efektīgāku caurvīs ne vienu prātu un naudas maku.

Taču ir jāņem vērā būtiska nianse, ka ir vēlams izvairīties no skaistuma injekciju, tetovējumu, permanentā grima un plastiskajām operācijām visu augusta mēnesi. Šajā laikā veiktās procedūras radīs pārspīlētāku, uzkrītošu, taču neveiksmīgu efektu. Veiktās darbības nesniegs vēlamo rezultātu un ieguldītā nauda būs izmesta vējā, pirmkārt, radot liekas emocijas, jo rezultāts nebūs tāds, kā cerēts, vai vispār nebūs, otrkārt tiks izvirzītas skandalozas pretenzijas attiecībā uz meistaru (kosmetologu, tetovētāju, plastikas ķirurgu, fotogrāfu). Taču, svarīga nianse - ja kaut kad iepriekš jau tika veiktas kādas no procedūrām, un došanās uz tām būs ar mērķi – atjaunot, atsvaidzināt, pielabot, - tad šis laiks tām būs ļoti labi piemērots.

Jāņem vērā, ka, vēršoties pie sava astrologa, ir iespējams piemeklēt individuāli labāko un veiksmīgāko laiku kādai nopietnai procedūrai, lai tā sniegtu gaidīto rezultātu. Arī kāzu svinības vai jebkādas citas nozīmīgas dzīres šajā mēnesī nav ieteicamas, jo pastāv risks uz pārspīlēšanu, pārmaksāšanu, pārpratumiem un kaprīzēm par katru sīkāko niansi, kas var pabojāt svētku noskaņojumu.

Augustā nav vēlams veikt pirkumus, kas saistās ar skaisto, piemēram, tērpus, rotas, interjera elementus, kosmētiku. Visticamāk, ka nauda tiks izmesta vējā. Savukārt jau mēneša beigās, līdz ar 23. augustu, sāksies Mekura retrogrāds. Šī planēta atbild par tirdzniecību, komunikāciju, dokumentiem un braucieniem. Laikā no 23. augusta līdz 15. septembrim nav vēlams iegādāties ceļojumu biļetes, sadzīves tehniku un komunikācijas iekārtas.

Taču ļoti labs laiks, lai atsāktu mācības, pilnveidotu esošās zināšanas un atgrieztos tur, kur esi jau bijis, tikai citā enerģijā, citā jaudā un kvalitātē.

Ieteicams vismaz divas reizes pārliecināties, vai atslēgas ir paņemtas, vai dārgās brilles nav nozaudētas, vai telefons un naudas maks ir drošībā un pase izvēlētajam ceļojumam derīga, un vai vispār tā ir paņemta līdzi. Sīka nianse var pabojāt plānus.

Ja uz prāta radīto pārdzīvojumu paraudzīsies kā uz piedzīvojumu, tad augusts būs krāšņs un pozitīvām emocijām bagāts. Atceries - ja nevari mainīt situāciju, tad attieksmi tu vari mainīt vienmēr! Lai veiksmīgi!

Raksta autore: astroloģe Inita Dilāne

Citi Raksti