Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Astroloģiskā prognoze novembrim

Esiet sveicināti krāšņajā zelta rudenī! Novembris ir transformācijas mēnesis. Pavēro, cik viegli un skaisti notiek gadalaiku mija, pāreja no viena uz nākamo. Jau pagājušajā mēnesī mudināju palaist pa vējam visas vecās enerģijas un, izejot transformācijas ceļu, ļauties jaunajam, pat ja vēl nezināmajam, taču sagatavotam tev! Visums ir sagatavojis visu pašu labāko, pat ja prāts un apkārtējie faktori, līdzcilvēku viedokļi runā pavisam pretējo. Ļaujies.

Novembris ir arī sevis izzināšanas laiks, savas jaudas un enerģijas apzināšanās laiks. Nebrīnies, ka līdz ar transformāciju sevī, ieviestām korekcijām un rituāliem ikdienā, no tavas ikdienas dzīves paies malā daži prātam un pēc radu rakstu zīmējuma šķietami tuvi cilvēki. Ļauj, lai iet. Viss notiek tikai un vienīgi par labu tev. Ieskaties sevī, ieklausies sevī, kur un ar ko un kādā veidā tu piedzīvo savu laiku. Novembris iezīmējas ar to, ka oktobrī notikušās starpaptumsumu vibrācijas izjūtu veidā būs vēl jūtamas un aktuālas joprojām tieši attiecību laukā. Šomēnes daudzi no jums aizdomāsies par to, kur aizplūst enerģijas resursi gan fiziskajā plānā, gan materiālajā. Ne tikai attiecībās ar līdzcilvēkiem, bet vispār, kopumā. Ne vienu vien prātu noslogos finansiāla rakstura jautājumi par to, vai izdotā nauda ir iegādātās lietas vai pakalpojuma vērta. “Kāpēc tik daudz? Kāpēc par to vispār ir jāmaksā? Kāpēc tieši man tāds nodoklis, sods vai rēķins, vai sadārdzinājums?” Jā, jā, arī sodi, neveiktie maksājumi, un arī pārmaksāšana jeb “ieberšanās” kādā finansiālā darījumā vai pirkumā tāda karma vien būs, šajā dzīvē sastrādāta vai iepriekšējā, katram savādāk. Ko biji iesējis, proti, kur biji izdīcis kādu atlaidi, kur nošmaucies, uzliki neadekvātu uzcenojumu savai precei, savam pakalpojumam, tieši šomēnes tas var tikt paņemt nost netiešā veidā caur kādu pārkāpumu, neveiksmīgu tēriņu vai vienkārši naudas zaudēšanu. Apzinies to, palaid to viegli un neturies pie tā, kas patiesībā nav tavs. Atceries, ka Visumā viss ir līdzsvarā, un tiek dots un noņemts atbilstoši pelnītajam.

Tas pats attiecas arī uz seksuālo plānu. Padomā, ar ko tu esi tuvās attiecībās, ar ko notiek enerģijas apmaiņa, kam tu atdod savu enerģiju un kādu enerģiju tu paņem no otra pretī. Vai tā ir tīra un skaista, vai tās ir otra problēmas, skumjas, dusmas, ko tu pārņem sevī. Pavēro, un tev taps skaidrs, kāpēc tu šobrīd jūties tā, kā tu jūties. Kāpēc nav enerģijas, kāpēc piezogas vājums, - ieskaties, ar ko un kādas ir tavas intīmās attiecības. Tas vairāk attiecas uz tā sauktajiem mīlas trīsstūriem vai četrstūriem, kur netiešā veidā tiek iesaistīti arī citi cilvēki. Fiziski nē, bet enerģētiski - ļoti. Tie ir smalkie, neredzamie pavedieni, kā es to saucu.

Saudzē savu enerģiju un dalies tajā tikai tad, kad jūti kvalitatīvu un abpusēji līdzvērtīgu enerģiju apmaiņu. Tas ļoti spēcīgi atspoguļosies finansiālajā plānā, īpaši vīriešiem.

Novembra mēnesi var iedalīt divās daļās. Pirmā mēneša puse var būt tāda jūtīgāka, emocionālāka, arī nervozāka. Tas saistīts ar pagātnē piedzīvoto, bērnības un attiecību traumām un aizvainojumiem, kas ir saasinājušies. Prāts būs uzvilkts, tramīgāks, arī komunikācija var būt dzēlīgāka. Taču, kā es saku, arī asam priekšmetam nav ne vainas, ja to liek lietā pareizi un attiecīgajā situācijā. Komunikācijā ar līdzcilvēkiem tas nav pats harmoniskākais laiks, jo var tikt uzkāpts virsū uz sāpīgākajām varžacīm, taču mācīties, pētīt, analizēt – brīnišķīgi. Pielieto šo laiku gudri!

Romantiskajās attiecībās mēneša pirmajā dekādē joprojām būs kādam jūtams aprēķins, proti, “Es tev to un šito, bet ko tu man?”, citam vērošana caur paveiktiem vai tieši nepaveiktiem darbiem mudinās uz nozīmīgu lēmumu pieņemšanu. Viss būs atkarīgs no tā, kāda ir garīgās attīstības pakāpe un kādas dzīves pamatvērtības katram ir svarīgas. Vilšanās sajūta fonā vilksies līdz pat 11. novembrim, tāpēc arī baigās ekspektācijas uz attiecībām, kuras tikko kā izveidojušās vai tiek gaidītas, var nelikt.

Pirms paša jaunmēness, sākot ar 11. novembri, būs jūtams spēku panīkums gan mentālajā plānā, gan fiziskajā. Emocijas līdīs laukā no malu maliņām skumju, aizvainojumu, pašdestrukcijas veidā, īpaši tiem, kuriem jau ir tendence uz to. Uzzvani, uzraksti savam tuvākajam, iepriecini viņu, uzaicini satikties! Laika posmā no 10. līdz pat vismaz 13. novembrim nav vēlams uzsākt jaunas lietas, jaunus darbus, jo tie var iestrēgt vai beigties, pat tā īsti nesākoties. Apstājies. Atpūties. Padomā. Šīs būs tādas restarta dienas. Tieši ap 12., 13. novembri var saasināties situācijas, kas saistītas ar brīvību, neatkarību gan individuālajā plānā, gan arī plašākā mērogā. Mēneša otrajā pusē planētu mijiedarbības stāvoklis ļaus realizēt gan to, kas iesākts un bijis uz pauzes, gan izstrādāt jaunus plānus un realizēt idejas. Prāts būs atvērts jaunām idejām, neiespringstot uz sīkumiem un neaizkavējoties pie niansēm. Drūmums būs pagājis malā, prāts un iekšējās sajūtas kļūs vieglākas. Rīcība un darāmie darbi virzīsies plašumā uz optimistiskas nots.

Mēnesis noslēgsies pilnmēness enerģijās. Jau ap 24. novembri būs jūtama tendence kaut ko iegūt vairāk savā īpašumā, kaut ko saraust, uzlabot savu finansiālo labklājību, tāpēc emocijas būs arī par un ap to. Dzīves baudīšana visās tās nokrāsās arī būs jūtama un aktuāla. Ēdelība, našķēšanās, ledusskapja un saldumu skapīša durvju virināšana būs biežāka. Tāpēc parūpējies laikus par to, lai roka stiepjas pēc veselīgiem kārumiem. Ēdināšanas un restorānu jomā strādājošiem klientu netrūks un ieguvums būs lielāks. 27. novembra pilnmēness enerģija mudinās rīkoties, darīt un likt lietā savus kontaktus kāda plāna realizēšanai. Pēdējā brīdī ielekt mācībās vai izvēlēties kādu sava ceļojuma virzienu būs šīm dienām raksturīgi. Mēneša beigās, 29., 30. novembrī, tiks dota iespēja izlīdzināt, būtībā tas būs arī uzdevums – sakārtot attiecības ar to, ar ko tās ir palikušas ne līdz galam skaidras. Tas attiecas gan uz līgumiem, uz darījumiem, kuri joprojām gaisā karājas nesakārtoti, gan arī uz juridiska rakstura un tiesvedības procesiem. Nenoliedzami, tas būs jūtams arī romantiskajā plānā gan attiecībās esošiem, gan tiem, kas pagaidām ir vieni. Sien vaļā tos pagātnes samezglojumus! Lai viegls un mierīgs šis laiks!

Raksta autore: astroloģe Inita Dilāne

Citi Raksti