Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Astroloģiskā prognoze oktobrim

Esiet sveicināti krāsaini ražīgajā rudenī!

Oktobra galvenā tēma būs attiecības. Jebkādas. Laulāto, romantiskās, darījumu, sabiedroto, arī konkurentu. Tiks akcentētas tās tēmas, par kurām iepriekš tika vai nu nerunāts vai vienkārši noklusēts vai noslēpts.

No 5. līdz 22. oktobrim iezīmējas ļoti labs laiks, lai rastu kompromisu aktuālos jautājumos tā, lai abas puses būtu ieguvējas. Reizēm var šķist, ka, meklējot kompromisu, jebkurā gadījumā kāds būs zaudētājs, taču ne šoreiz. Šajā mēnesī tiks atrasts zelta vidusceļš, tā lai vilks ir paēdis un kaza dzīva. Savstarpēja komunikācija būs veiksmes atslēga. Nekautrējies, nebaidies, bet ej un runā, ej un noskaidro to, ko tev ir nepieciešams zināt un saprast. Bieži vien cilvēkam ir tendence pieņemt lēmumu otra vietā un izdomāt to, kā otram būtu labāk, nemaz nepajautājot to viņam. Tas ir tā, kā stāstā par citronu. Ir viens citrons, vajag to abiem diviem vienlaicīgi. Ko tagad lai dara? Ja nebūtu noskaidrojies tas, ka vienam no citrona vajag sulu, bet otram tikai miziņu, tad viens no viņiem būtu zaudētājs tikai tāpēc, ka nerunāja, nenoskaidroja nianses. Tāpēc arī šajā mēnesī ir jārunā, jājautā, jānoskaidro. Ja sēdēsi un gaidīsi, ka kaut kas atrisināsies pats no sevis, tā nebūs.

Šis būs arī labs laiks mācībām, pētniecībai, rakstu darbiem. Īpaši tiem, kuri strādā pie savas grāmatas estētiski dizainiskā noformējuma – izdosies rast vislabāko risinājumu šajā situācijā. Atslēgas vārds ir komunikācija! Jā, mēneša tēma būs attiecības. Ne vienu vien reizi savos sajūtu impulsos pamanīsi enerģijas apmaiņu ar otru; ja pēc satikšanās abi ir ieguvēji, tad zini, ka enerģijas ir līdzsvarā. Pēc satikšanās vai komunikācijas ar kādu sajutīsi arī disbalansu, proti, enerģijas lejupslīdi gadījumā, kad tu no sevis esi devis vairāk – rūpes, uzmanību, iniciatīvu, dāvaniņas, mīļumu – jebko. Tiklīdz izjūti to, ka pēc pavadītas kopā dienas ar kādu tava “baterija” ir izlādējusies, tad zini, ka esi sevi pārtērējis šajā mijiedarbībā un ir vērts aizdomāties par to, ko tu vari darīt savādāk, veselīgi saglabājot šīs attiecības arī turpmāk, ja vien tās tev ir nozīmīgas. Došanas – ņemšanas tēma pavisam vienkārši izkristalizēsies jebkāda rakstura savstarpējās attiecībās. Pavēro, būs interesanti!

Mīlestības, vērtību un skaistuma planēta no spilgtās, košās, dramatiskās Lauvas pāries praktiskajā Jaunavā un būs tur līdz nākamā mēneša vidum. Tiks rēķināts un analizēts, cik es tev, cik tu man un vai viss ir godīgi, un vai enerģijas ir līdzsvarā. Īpaši 9., 10., oktobris iezīmējas kā vēsi saspringtāks laiks gan romantiskajā plānā, gan arī darījumu attiecībās, kur tiks izvērtēta enerģijas ieguldījumu lietderība.

Jaunais mēness cikls 14. oktobrī iesāksies ar gredzenveida Saules aptumsumu. Vēl jo vairāk pagātne mīsies ar nākotni gluži vai tādās kā šūpolēs, kad tiks uzdots jautājums sev par to, cik ilgi vēl turēties pie šķietami stabili esošā komforta vai tomēr saņemties drosmi, rīkoties un doties izaicinājumiem piepildītajā nākotnē. Tas attiecas gan un darba attiecībām, gan laulību, kas jau kādu laiciņu tādā formalitāte vien ir, gan arī attiecībās ar biznesa partneri. Neturies par varītēm pie tā, ja jūti, ka attīstības un izaugsmes vietā ir iestājusies stagnācija un varbūt pat arī degradācija.

Ieskaties bailēm acīs un rīkojies!

Atceries, ka bez izaicinājumiem nav attīstības! Tuvojoties pilnmēnesim, jau ap 26., 27.oktobri aktivitāte būs jūtama tieši prāta un emocionālajā plānā. Kādam aizkaitinājums, citam steiga un var būt pat agresīvas emociju izpausmes. 28. oktobrī pilnmēness laikā notiks arī daļējs mēness aptumsums, kas atkal akcentēs vērtību, mantas un naudas tēmu savstarpējās attiecībās. Nozīmīgus darījums nav vēlams veikt. Īsi pirms aptumsuma laika sākšanās arī rīcības un darbības planēta kļūs jaudīgāka, intensīvāka un tiešāka. Auklēšanās ar otru, pieklājīga un toleranta gaidīšana, kad viņš pateiks savu gala vārdu, kad tiks izdarīta izvēle uz vienu vai uz otru pusi - nebūs. Ir, ir, nav, nav – pavisam vienkārši. Pārmaiņas būs. Komunikācijā būs jūtams tiešums un atklātība un dažu brīdi arī sarkasms un dzēlības otra virzienā visjūtīgākajā vietā. Mēneša pēdējā dekādē, sākot ar 20. oktobri, var piezagties drūmākas domas, tendence izsekot otru, piekļūt slepenai informācijai, izsekot. Taču ņem vērā vienu, ka no karmas neizbēgt!

Pavēro dabā, kā koki ar vieglumu, skaistumu un pateicību atbrīvojas no savām ierasti skaistajām lapām. Tā arī tu palaid pa vējam visas vecās enerģijas un, izejot transformācijas ceļu, ļaujies jaunajam, pat ja vēl nezināmajam, taču sagatavotam tev!

Visums tev ir sagatavojis visu pašu labāko!

Lai mierīgs un harmonisks šis krāsu bagātais mēnesis!

No sirds uz sirdi!

Raksta autore: astroloģe Inita Dilāne

Citi Raksti