Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Kas ir vēdiskā astroloģija?

Sanskritā vārds jyotish, kas tulkots kā "gaismas zinātne", attiecas uz dziļo un matemātiski izsmalcināto astroloģijas formu, kuras izcelsme ir Indijas senajās vēdu tradīcijās. Joytish ir arī pazīstams kā vēdiskā astroloģija, tā apraksta planētu modeļus mūsu dzimšanas brīdī, un var sniegt mums vērtīgas norādes, lai izprastu mūsu dzīves ceļu. Tā ir kā mūsu karmas fotogrāfija. Tajā vēdiskais astrologs redz mūsu stiprās puses un izaicinājumus, lai pilnībā optimizētu mūsu potenciālu, prognozējot mūsu dzīves mainīgās tendences un periodus.

Vēdiskā astroloģija dod mums iespēju attīstīt savu personību. Astrologs piedāvā praktiskus, dziednieciskus pasākumus, lai atvieglotu grūtību jomas, dodot mums pārliecību, ka spējam uzlabot savu likteni un vairot panākumus, laimi un harmoniju visos līmeņos. Vēdiskā astroloģija krasi atšķiras no tā, ko mēs Rietumos domājam par astroloģiju. Atšķirība ir tāda, ka vēdiskajā astroloģijā izmanto siderālo zodiaku, kas ir balstīts uz fiksētām, novērojamām zvaigznāju pozīcijām, tā kā mēs tās redzam debesīs. Turpretim Rietumu astroloģija izmanto tā saukto tropisko zodiaku. Tropiskais zodiaks ir balstīts nevis uz fiksētām, novērojamām zvaigznāju pozīcijām, bet gan uz relatīvo un mainīgo saules stāvokli.

Vēdiskajā astroloģijā tiek uzskatīts, ka cilvēka horoskops atbilst viņa iepriekšējo dzīvju karmai. Cilvēks piedzimst tad, kad planētas ir sastājušās tādā izvietojumā, kas atbilst karmiskajai situācijai. Nekas nav nejauši. Ja mums ir laba karma konkrētā sfērā, tad arī horoskopā vēdiskais astrologs var to redzēt. Tas izpaužas kā harmonisks planētu stāvoklis, kas neliek cilvēkam ļoti iespringt šajā dzīves sfērā, bet tieši otrādi, baudīt labās karmas augļus. Negatīvas karmas gadījumā konkrētās planētas atrodas nelabvēlīgās pozīcijās, veidojot saspringtas kombinācijas ar citām.

Vēdiskajā astroloģijā ļoti liela nozīme ir mēness zīmei (chandra), jo svarīgi ir tas, kā cilvēks jūtas iekšēji, kāds ir viņa emocionālais noskaņojums. Tas ir ļoti nozīmīgs rādītājs tam, kā persona uztvers notikumus savā dzīvē. Cilvēks var būt ārēji veiksmīgs un bagāts, bet iekšēji nespēt priecāties par šīm dāvanām viņa dzīvē. Un otrādi, ne pārāk veiksmīgs cilvēks spēj visu uztvert pozitīvi un ar optimismu. Vēdiskais astrologs var palīdzēt cilvēkam apzināties savus talantus.

Mūsu talanti ir dzīves joma, kurā mēs esam ieguldījuši daudz darba iepriekšējā dzīvē. Savukārt karmiskais uzdevums ir cilvēkam pilnīgi jauna, neapgūta joma.

Tā ir ļoti aizraujoša, interesanta, bet tajā pašā laikā biedējoša. Jo cilvēkam šī dzīves sfēra ir jāapgūst šajā dzīvē. Šajā jomā cilvēkam ir vislielākās ambīcijas, kuras patiesībā ir ļoti grūti apmierināt.

Ļoti svarīga tēma vēdiskajā astroloģijā ir attiecības. Dažāda veida attiecības - ar partneri, ar saviem vecākiem, bērniem, darba kolēģiem utt. Ļoti bieži mēs redzam, ka tieši vistuvākie cilvēki ir karmiski saistīti ar mums. Piemēram, māte un meita, vīrs un sieva, brālis un māsa. Lai novērtētu, cik attīstījies cilvēks ir savā dvēselē, tiek uzskatīts, ka ļoti būtisks rādītājs ir attiecības - kādas tās viņam ir ar citiem cilvēkiem. Ja tās paliek arvien labākas un veselīgākas, tad ir pamats teikt, ka cilvēks veiksmīgi attīsta savu personību.

Būtiska sfēra, ko apskata vēdiskais astrologs, ir profesionālā izaugsme, kalpošana sabiedrībai. Tas ir cilvēka potenciāls, maksimums šajā dzīvē. Kas ir tā dzīves sfēra, kurā cilvēks var sasniegt virsotni savā profesijā.

Vēdiskās astroloģijas konsultācijas ietver ļoti plašu tēmu apskatu - finanses, mājas un komforts savā dzimtenē, bērni un radošais potenciāls, dzimta, attiecības, veselības stāvoklis, transformācijas dzīves laikā, skolotāji dzīvē, ārzemju tēma, profesija un citas.

Raksta autore: Vēdiskais astrologs Marika Ziemele

Citi Raksti