Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Maiju kalendārs. Prognoze 24.05.-05.06.

Kimi – Eb – Etznab

Nākamās trīspadsmit dienas vadošā enerģija ir Kimi, kas ir kā tilts starp dimensijām, pacelšanās jaunā līmenī, aizvietošana vai atbrīvošanās no liekā. Kaut kam ir jāaiziet, lai vietā nāktu kas jauns! Šajās trīspadsmit dienās tiks slaucīts prom tas, kam jāaiziet, kas vairs nekalpo šim mirklim un kam ir jāaiziet tamdēļ, ka esi gatavs kam jaunam. Vilnis var būt skarbs, ja neej savu ceļu, tāpēc ļaujies, lai notikumi un zīmes virza tevi uz ceļu, kuru ejot, tu pildīsi savas dvēseles izvēlētos uzdevumus, varēsi izpaust savus talantus un vairot, stiprināt savu iekšējo gaismu. Šis vilnis arī pārbaudīs, cik stiprs ir tavs paša iekšējais dialogs, kā tiec galā ar savām emocijām, bailēm un šaubām, kas var pacelties šajā pārmaiņu periodā, lai kā apbalvojumu tevi paceltu spārnos, iedotu tev jaudu un apskaidrību par tavu virzību un attīstību.

24. maijs – 1 Kimi

Kimi dienas ir patīkamas ar to, ka skaidri un tieši norāda uz lietām, kas ir jāmaina. Tā kā šodiena ir pirmā diena laika vilnī, tad būs dziļākas pārdomas par savu dzīvi un tās pārmaiņām. Var nākties pat veikt inventarizāciju savā dzīvē un pārdomāt savu ikdienu vai pat iziet cauri pamatlietām, lai atrastu, kas liedz dzīvot vēl skaistāk un tīkamāk. Šodien, skaidri saprotot, kas traucē, var no tā atbrīvoties zibenīgi.

25. maijs – 2 Manik

Šodien ieklausies savā intuīcijā un dienas notikumus izdzīvo, vadoties pēc iekšējām sajūtām. Šodien ikviens vēlēsies ieņemt kādas lomas – tās var būt jau zināmas vai pilnīgi jaunas, tāpēc mazliet ar vieglumu raugies uz apkārtējiem un atmodini savu iekšējo aktieri, un iesaisties izrādē. Ar šodienas aktierspēles palīdzību un iztēli vari piesaistīt vēlamos notikumus savā dzīvē, tāpēc iesaisties, vadi un radi savu realitāti pats pēc savām iecerēm.

26. maijs – 3 Lamat

Lamat ir magnētisms un pievilkšanās spēks, tāpēc šodien, vairāk kā citas dienas, centies domāt pozitīvi, izstarot gaismu, lai pie tevis tas viss arī pievelkas. Šajā dienā tiek dots ritms visam laika vilnim un tas būs atkarīgs no tavām iekšējām vērtībām un lietām, uz kurām vērs savu uzmanību. Dari tās lietas, kuras vēlies aktivizēt un ieviest savā dzīvē, un izvairies no tām, kuras nevēlies vairs savā dzīvē.

27. maijs – 4 Muluk

Šajā dienā var rasties vēlme uzzināt vai izzināt sev interesējošo tēmu, caur to gūstot apstiprinājumu un iedvesmu nākamajiem soļiem. Šī diena ir arī par komunikāciju, kurā daloties ar citiem par saviem plāniem un iecerēm, izsaki savu gribu, lai tā sāk virzīt visus procesus uz mērķi. Var pacelties kāda zemapziņas programma, kurai būs jāmeklē risinājums, lai varētu doties tālāk. Esi vērīgs un pamani šo programmu laicīgi!

28. maijs – 5 Ok

Šī diena pārbaudīs tavu lojalitāti pret jaunajām iecerēm un mīlestību pret sevi. Vai tas, ko vēlies, ir patiesi tavas vēlmes vai kāda cita ekspektācijas? Notikumi un viedokļi pārbaudīs tavu pārliecību un izgaismos šķēršļus, ar kuriem būs jāsaskaras, tiecoties, virzoties uz mērķu realizāciju. Ieklausies viedokļos un, izlaižot informāciju caur sirdi, pielāgo savām vajadzībām. Tici sev, notici sev un paļaujies uz sevi, jo tikai tu zini, kur vēlies nokļūt, kā vēlies dzīvot!

29. maijs – 6 Chuwen

Sestā diena ir mijiedarbība ar citādi domājošajiem, vides pretestības pārvarēšanas diena, kurā jāpārvar un jārisina situācijas, kuras izveidojušās no sava radošuma, individualitātes izpaušanas. Chuwen enerģija dienai piedos rotaļīgumu un dažādus oriģinālus risinājumus standarta situācijām. Tiks lauzti iesīkstējuši standarti ar smīnu sejā un bezkaunīgu pārliecību. Ir tikai jāļaujas un visu meistarīgi var atrisināt. Uzdrošinies rīkoties!

30. maijs – 7 Eb

Septītā diena ir viļņa pagrieziena punkts. Iesāktais process uz pārmaiņām var gūt svētību, ja visās jomās ir jūtama harmonija. Izej cauri savai dzīvei un palūkojies, vai viss tev svarīgais ir gatavs pārmaiņām, jo, fokusējoties uz vienu dzīves jomu, var aizmirst un atstāt novārtā kādu citu, līdz brīdim, kad tā sabruks un ar to kopā virzība uz jauno. Esi vērīgs un, mierpilni baudot dienu, pārskati savas prioritātes un to mijiedarbību. Dienu jauki pavadi starp savējiem, lai piepildītos ar pārliecību un justos pilnīgs.

31. maijs – 8 Ben

Šodien būs vēlme darboties, tiekties uz uzliktajiem mērķiem. Dienai ir nepieciešams plāns un, ja tāds ir, tad viss notiks raiti un bez aizķeršanās. Grūtāk būs tad, ja nezini īsti, ko darīt, vai iepriekšējās dienas esi izsists no tiekšanās uz mērķi un neesi paspējis savākties, - tad dienu vari pavadīt, riņķojot un meklējot nezināmo. Labāk esi pārliecināts un atrodi, uzstādi sev mērķi!

1. jūnijs – 9 Xish

Šī diena visu pieslīpēs un pielabos, lai viss sanāktu perfekti. Diena var piedāvāt nepatīkamas situācijas, kurās ir jāsaskatās ar savām bailēm, bažām, kuras varbūt visu laiku apzināti neesi aizticis ar domu, ka pašas atrisināsies. Ja ir paceltas šādas situācijas, tās ir jārisina un ar to palīdzību gūsi ļoti vērtīgas atziņas. Šī diena asā un paskarbā veidā vedīs uz perfektu rezultātu, tāpēc vēro, ieraugi un rīkojies, jo pretdarbība šajā dienā ir efektīga.

2. jūnijs – 10 Men

Šodien var pacelt spārnos un iedot sajūtu līmenī pārliecību par plāna izdošanos. Šodien var salikties viss pa plauktiņiem un var ieraudzīt visu lielo plānu, tikai jādomā skaidri un nedrīkst sevi apzināti maldināt, uzburot ilūziju. Šodien var sastapt īstos cilvēkus un būt īstajā vietā, tomēr steidzīgus un nepārdomātus gala lēmumus šodien labāk nepieņemt.

3. jūnijs – 11 Kib

Šodien esi brīvs no vecā un palaid prom visas vecās programmas, lai ļautos pārmaiņām un attīstībai uz jauno paša versiju. Sevi mainīt ir liels izaicinājums vai pat varoņdarbs, un darīt to apzināti ir liela uzdrīkstēšanās. Tā ir apzināta sāpīgās daļas pacelšana, lai to izķidātu un palaistu. Uzsākot to darīt šodien, vari strauji pārrakstīt un ieviest ko skaistu, tīkamu šī neglītās vai sāpīgās dzīves daļas vietā.

4. jūnijs – 12 Kaban

Šodiena ir kā beigas un sākums vienā punktā. Ir pienācis pēdējais brīdis, kad palaist nokalpojušo un ar lieliem soļiem virzīties jaunajā. Šodienas enerģija mūsu sapņus iznes pasaulē, tāpēc atļauj saviem sapņiem sākt piepildīties. Viss, ko šodien uzsāksi, iegūs neticamu paātrinājumu un sāks evolucionēt, pievelkot dažādus papildinājumus un uzlabojumus. Ja neesi vēl gatavs savus sapņus sākt īstenot ar rīcību, tad vismaz, esot klusumā ar sevi, pārdomā tos un domās uzraksti vēlamo attīstības scenāriju.

5. jūnijs – 13 Etznab

Šī diena ir kā patiesības spogulis, kurā ieskatoties tu redzi, cik daudz esi varējis palaist un cik gatavs esi pārmaiņām. Apkārtējie spoguļos tev pašam tavas nepilnības vai arī stiprās puses, lai dotu tev stimulu attīstīties. Šodien ir jāapzinās viss liekais un jāatdala, lai jau nākamajās 13 dienās tās piepildītu ar jaunām idejām un oriģināliem, nebijušiem izpildījumiem.

Raksta autore: Baiba Balode / krutaini.lv

Citi Raksti