Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Gads, kāpinot apgriezienus, turpina traukties uz priekšu pretī jaunajam un arī jaunajam mēnesim. Martā cilvēkos sāk aizvien vairāk mosties pavasara sajūta, lai gan ziema savas pozīcijas sāka zaudēt jau kopš Meteņiem, kas katru gadu ir 6. februārī – pagrieziena punkts uz pavasari. Kādas enerģijas, domas, intereses virmos sociumā šomēnes? Numeroloģiski to var aprakstīt ar trim cipariem – 7, 1, 3.

Visu gadu noteicošā, dominējošā būs cipara 7 enerģija – tā izvijas cauri kā fona enerģija, kā kopējais defolta uzstādījums datorā, kuras iespaidā ir ikviens, jo visi esam saslēgti vienotā kopējā interneta tīklā, neskatoties uz to, ka katrs no mums esam arī savu individuālo ciklu iespaidā. Tātad visa gada aktualitātes, gada enerģētiskā prizma, caur kuru skatāmies un izvērtējam it visu apkārt notiekošo, ko nosaka cipars 7 (2 + 0 + 2 + 3) – izzināšana, informācija – vai man tas ir interesanti, vai būs iespējams no tā iegūt ko jaunu; komunikācija, tātad partnerattiecības, kas var būt gan sadarbošanās, gan arī norobežošanās – ko es iegūšu no mūsu sadarbības, varbūt labāk neuzticēties, norobežoties; garīgums, arī reliģija, ticība, paļāvība. Saikne ar debesīm - ar dievišķo, ar eņģeļiem; lūgšanu spēks.

Lūgšana – tā ir cilvēka vēršanās, saruna ar augstākajiem spēkiem, ar Dievu, bet meditācija – Dieva uzaicināšana un pieņemšana, ielaišana sevī.

Martam, kā jau gada trešajam mēnesim, atbilstošais ir cipars 3, bet numeroloģiski aprēķinātā septītā cikla gada marta mēnesim atbilstošais ir arī cipars 1, ko iegūstam: (2 + 0 + 2 + 3) + 3 = 7 + 3 = 10; 1 + 0 = 1. Pēc gada sākuma straujā uzrāviena janvāri aizvadījām ciparu 1 un 8 enerģijās un, protams, ar šogad neiztrūkstošo ciparu 7 fonā. Februārī mēs izvērtējām tā rezultātus - savus ieguvumus, salīdzinājām, vai tas ir tas, ko bijām iecerējuši (2) un vai tas priekš mums tiešām ir vislabākais, jo no liekā balasta labāk ir savlaicīgi atbrīvoties (9). Un ko no tā visa bija iespējams iemācīties, ko uzzinājām (7), un vai nezaudējām paļāvību un ticību dzīvei un tam, ka virzāmies tur un tādā veidā, kā mums ir vislabāk (7, 9).

Šomēnes mums ir jāiegūst pilnīga skaidrība un miers – par saviem lēmumiem un turpmāko virzību, bet to var saprast, tikai šo ceļu ejot - ir jābūt aktīvai rīcībai, izpausmei, jo pēc pagājušā mēneša salīdzināšanas, izvērtēšanas un lēmuma pieņemšanas ir īstais laiks sākt rīkoties, bet bez histērijas un agresijas, jo 3 ir harmonijas skaitlis – svētā trīsvienība – kad domas saskan ar sajūtām un rezultējas atbilstošā rīcībā.

Cipars 1 – jauns sākums, mērķu noteikšana, fokusa noturēšana un došanās to virzienā. 1, 3, 7 – visi trīs ir nepāra skaitļi, kam piemīt vīrišķā enerģija, Jaņ - darbība vērsta uz āru, rezultātam ir jāparādās, jātop redzamam. Lai kādam nebūtu vilšanās sajūtas, kas varbūt, izlasot tādu prognozi, vēlāk teiks – tas viss nebija taisnība, manā dzīvē nekas jauns tā arī nenotika, un es nekādas jaunas zināšanas arī nesaņēmu. Mana atbilde uz to ir – dzīve mums tikai piedāvā iespējas, kādas kurā laika periodā ir vieglāk realizējamas, bet par to, kā to izmantot vai arī neizmantot – tā jau ir katra paša atbildība. Un vēl – mēs katrs dzīvojam arī atbilstoši saviem individuālajiem cikliem, tāpēc ir jāsaprot, kā tas iekļaujas kopējā sociuma norišu ciklā – tā ir viena no tēmām, ko cilvēki vēlas noskaidrot individuālajās konsultācijās.

Cipars 1 – tas ir pirmais impulss, ideja kaut ko uzsākt, kad viss ir iespējams. Tas ir konkrēts plāns starta pozīcijā, ko jāsāk realizēt. Plāns var būt viens, kas sadalās vairākos virzienos, uzdevumos vai posmos, vai arī plāni var būt vairāki – var uzsākt tos visus, un tad laiks rādīs, vai arī visus no tiem turpināt, varbūt kaut ko ir vērts apvienot vai arī neturpināt. Bet ir jāizrāda, jāuzņemas iniciatīva un procesā ir jāieliek sava enerģija.

Cipars 3 – tā ir radīšana, zelta vidusceļš starp divām galējībām, tādēļ marts solās būt radošām idejām bagāts, un arī ar iespējām tās realizēt, ja vien cilvēks darīs.

Un 7 – tas būs par ticību, pārliecību vai šaubām – vai es tiešām to spēšu, vai man sanāks? Tas ir pārbaudījums mūsu bailēm – ja nu es pieļaušu kļūdu, ja nu es nevarēšu? Katru reizi, kad pieļaujam kļūdu, mūsu ieguvums ir jauna pieredze un zināšanas – ar tādu attieksmi var teikt, ka kļūdu jau nemaz nav! Visu dzīvi baidoties kļūdīties, cilvēks var tā arī neko nesasniegt, par ko ir sapņojis - vai tā nav pārāk augsta maksa par savām bailēm?

Vai esi ievērojis, kādi dzīvē ir tavi pamata uzstādījumi? To var noteikt pēc tā, vai uzskati sevi par pesimistu, vai arī ieskaiti sevi “neglābjamo” optimistu kategorijā. Padomā, apzinies - kādas domas pārsvarā ir tavā prātā, kādas frāzes tu lieto runājot savā ikdienā, kā tu domā un izsakies par apkārtējiem, kā tu domā un runā par sevi. Jo tas viss rada tavu uzskatu sistēmu, visur pieminētās prāta programmas, kam esam pakļauti, it īpaši, ja nespējam tās apzināties, bet darām automātiski. Ja tavā uzskatu sistēmā bieži parādās tādas domas vai frāzes kā “nu ko tad es, tie citi jau ir labāki”, “man nekad neveicas”, pasaule pret mani ir netaisna”, “man nekad tāpat nesanāk... neveicas”, “es neesmu to pelnījis” un tādā garā – tad droši vari ieskaitīt sevi pesimistu pulciņā.

Savukārt, ja tavā kontā ir tādas domas vai frāzes kā “man vienmēr veicas”, “dzīve man vienmēr palīdz”, “man vienmēr tiek tas vislabākais iespējamais”, “man viss lieliski izdodas”, un tā joprojām – tad vari droši pieskaitīt sevi pie optimistiem.

Tu teiksi – kāda gan tam ir nozīme, ko es pie sevis klusībā domāju? Tam ir milzu nozīme, ja apzinies, ka ar domām veido savu realitāti. 7 – tas ir vārds, vārda spēks! Izteiktam vārdam (arī domai, jo domājot mēs veidojam vārdus) piemīt enerģija, konkrēta vibrācija. Tu taču zini, cik svarīgi ir datoram vai telefonam ieprogrammēt pareizos pamata uzstādījumus, lai tie darbotos nevainoami, bez “gļukiem”. Mūsu smadzenes, prāts jau tas pats dators vien ir!

  1. “Mēs dzīvojam tā, kā domājam un runājam” – kaut kur dzirdēts, vai ne? Ir īpaši svarīgi sakārtot šos savus pamata uzstādījumus, un ja tie ir ar negatīvu pieskaņu, tad būtu vēlams tos pamazām apzināti nomainīt uz pozitīviem apgalvojumiem, tos iedzīvinot un nostiprinot savā ikdienā. Pirmkārt, ar šo uzstādījumu maiņu mēs nomainām arī savu attieksmi pret sevi un ārpasauli no negatīvas uz pozitīvu un tādējādi sākam savā dzīvē piesaistīt arvien vairāk pozitīvus, mums labvēlīgus notikumus.
  2. Otrkārt, mēs tā varam paši sev palīdzēt, ja tiešām sanāk nokļūt stresa situācijā – piemēram, kad ar slēpēm lielā ātrumā traucamies lejā no kalna, un priekšā nez no kurienes pavīd bedre, ko iepriekš nebija iespējams pamanīt – tās ir sekundes daļas, un viss jau notiek... Tur var palīdzēt tikai “neglābjams optimisms” – “man taču vienmēr veicas!” un ticība, paļaušanās dzīvei, ka tā mani mīl un palīdz – un tad ir iespējams piedzīvot brīnumu, ka pilnīgi mistiskā kārtā izdodas šo bedri apbraukt! Bet īstenībā tie nav nekādi brīnumi, tā notiek savas realitātes radīšana, atbilstoši cilvēka paša iekšējiem uzstādījumiem, ticībai un pārliecībām. Iesaku tam visam, ko saku, neticēt, bet sākt to visu izmēģināt un katram pārbaudīt uz savas ādas, kā tas darbojas!

Lai jaunām, radošām idejām bagāts mēnesis, un lai ir zināšanas, apņēmība un iespējas tās realizēt!

Raksta autore: numeroloģe Vineta Riekstiņa

Citi Raksti