Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Vasaras karstumā mēs gaidām lietu, bet parasti tas paņem sev līdzi arī skaistos ziedus. Bet – nekas, toties parādās jau pirmie augļu aizmetņi. Tam visam ir vajadzīgs laiks – lai vasaras laikā nobriestu un rudenī nestu augļus.

Jūnijs vienmēr ir bijis ģimenes mēnesis, un tāds tas ir arī šoreiz. Cipars 6 – gada sestais mēnesis – aicina pavadīt laiku kopā ar savējiem. Tā arī parasti katru gadu notiek – visbiežāk ģimeņu, dzimtas saieti notiek tieši jūnijā. Un tad vēl vasaras spilgtākais, spēcīgākais notikums – vasaras saulstāvji, - 20., 21., 22. jūnijā, - kad saule ir savā spēka pozīcijā, maksimuma punktā. Katrs šo laiku var pavadīt kā vēlas, daudzi veic dažādus rituālus – spēkam, pārpilnībai. Par sevi varu teikt, ka neesmu īpaša rituālu cienītāja, man patīk vienkārši būt šajā procesā, izbaudīt dabas smaržas, skaņas, sajūtas. Es dzīvoju pēc principa, ka dzīvē visam, kam ir jāatnāk – tas atnāks, - vienkārši paļaujos, ka tas tā notiks, ka notiks priekš manis tas labākais.

Un tad, protams, ikvienam latvietim ir svēta lieta – svinēt Jāņu dienu – to var sagaidīt pavisam nesteidzīgi, vai arī kādā trakā ballītē – kas nu kura sirdij tuvāks. Galvenais, lai cilvēks nejustos vientuļš, jo, kā zināms, arī cilvēku pūlī tā var justies.

Tāpēc šajā laikā būsim īpaši vērīgi pret apkārtējiem, - lai ikviens būtu ieskauts savējo mīlestības lokā.

Protams, katru gadu jūnija mēnesis ir ar savu nokrāsu, ko nosaka gada tēma, kas šogad ir cipars 8.

Gada sesto mēnesi jūniju var raksturot ar trim cipariem: 8, 5, 6, kurus aprēķina:

  1. visus gada skaitļa ciparus reducē līdz vienam ciparam - 2024 = 2 + 0 + 2 + 4 = 8 (cipars 8 – šī gada pamattēma);
  2. otro jūnija mēnesim atbilstošo ciparu iegūst, pie iegūtā gada skaitļa 8 pieskaitot jūnija kalendārā mēneša kārtas skaitli 6, tātad: 8 + 6 = 14; 1 + 4 = 5;
  3. un trešais cipars - jūnija mēneša kalendārais kārtas skaitlis ir 6.

Ņemot vērā šos trīs ciparus, kā tad varētu raksturot šī gada jūnija enerģiju? Cipari 8 un 5 – tas ir maksimums, prieks, azarts, - varētu vairāk gribēties nosvinēt tādus lustīgākus Jāņus, tomēr būtu jāatceras, ka ugunskuram tā prātīgāk labāk lekt pāri, un arī par savstarpējo vārdu apmaiņu labāk padomāt, lai cipara 8 karstumā tomēr nepasakām kaut ko lieku, ko vēlāk var nākties nožēlot.

Šis ir laiks, kad dzīvē var gribēties arī pārmaiņas, jo ir sajūta, ka attiecīgā situācija jau sevi ir izsmēlusi. Tām arī vajag ļauties, jo cipara 5 ietekmē pārmaiņas ir iespējamas maksimāli vieglas, viegli realizējamas. Un pārmaiņas var gribēties gan darbā, gan vienam otram arī ģimenē.

Dažādas radošas idejas, kuras tūlīt pat gribas realizēt, tikai jāapdomā, vai tam ir vajadzīgie resursi, un vai tie ir pietiekamā daudzumā, jo cipars 8 mēdz arī neobjektīvi izvērtēt situāciju. Šīs jaunās idejas arī apkārtējiem, komandai liekas interesantas un aizraujošas, kas ir labi.

Cipari 5 un 6 aicina veidot skaistu apkārtējo vidi – ar izdomu. Ja tas nesanāk pašam, tad var paļauties uz kolēģi vai ģimenes locekli. Šomēnes vēl vairāk kā iepriekš gribas pavadīt laiku kopā ar bērniem – lai ir jautri, ar rotaļām, varbūt kādā atrakciju parkā. Smiekli, prieks – tas viss iederas jūnija mēnesī!

Cipars 6 aicina visus uz kopēju darbošanos – doties pļavā, savākt jāņuzāles, kopā uzklāt galdu, kopējas sarunas… Katrā ģimenē ir savas tradīcijas, kas tiek darīts kopā. Mums ir ļoti vajadzīga šī sajūta, ka esam kaut kā daļa. Ja tā nav ģimene, tad tas ir līdzīgi domājošu draugu loks.

Vasaras maksimuma, pilnbrieda enerģija – tas viss notiek tik ātri, ka, skat, jau Jāņi ir paskrējuši, un drīz jau Pēterdiena tuvojas… Tādēļ novēlu mums visiem izbaudīt katru šo brīnišķīgo vasaras dienu, lai nav tā, ka vasaru esam kaut kur pazaudējuši.


Raksta autore: numeroloģe Vineta Riekstiņa

 

Ja vēlies saņemt savu individuālo numeroloģisko lasījumu jūnijam, atrodi speciālistu un piesakies uz konsultāciju ŠEIT:

https://retrits.lv/dziedinasanas-prakses/numerologija

 

Citi Raksti