Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Astroloģiskā prognoze septembrim

Ir sācies septembris, taču no rudens smaržām gaisā šogad vēl nav ne miņas. Siltais un saulainais laiks uzlabo gan pašsajūtu, gan vairo pozitīvāku skatu uz ikdienu. Tev noteikti ir radušās vairākas idejas par savu profesionālo darbību, pārdomas par to, ko vēlētos mainīt, kur un kā strādāt nākotnē.

Vai esi uzdevis sev jautājumu: kad tā nākotne sāksies?

Nākotni tu radi pats, jau sākot ar šo brīdi, ar šo mirki, kad tu pasper soli tuvāk sava sapņa piepildīšanai. Septembrī ir jārealizē idejas, kamēr tās vēl ir siltas! Šī mēneša aktualitātes ir saistītas ar darbu, profesiju un nodarbošanās jomu kopumā. Daudzi sāks apzināties savu vērtību darba tirgū, galvenokārt to, cik daudz enerģijas tiek iztērēts apmaiņā pret iegūto enerģiju naudas izteiksmē. Septembra vidū, īpaši jūtīgākajiem, sakāpinātas emocijas mudinās mainīt to, kas neapmierina – darba specifiku, ofisa telpas, lokācijas vietu, kolektīvu. Maini! Šobrīd ir ļoti labs laiks, lai piepildītu savu sapni un pievērstos jaunas profesijas apguvei.

Vērtīgs laiks, lai pilnveidotu savas zināšanas un prasmes jau esošajā nodarbošanās jomā, un kļūtu par profesionāli savā izvēlētajā nozarē. Atļaujies nomainīt darba vidi, kurā esi sevi jau realizējis, saskaries ar nenovērtēšanas sajūtu un nesaskati izaugsmes iespējas! Maini! Pārmaiņas nekad nav smagas un sāpīgas, grūtāk ir tad, kad tām pretojas, un pretošanās indikators ir veselība. Pavēro, kāda ir tava pašsajūta, veselība, un tu ieraudzīsi atbildi par savu izvēlēto nodarbošanos un izvēlēto darba vidi, kādā esi. Ieguvēji šomēnes būs tie, kuri apzināsies savu vērtību, būs drosmīgi ceļā uz jauniem pavērsieniem profesionālajā darbībā. Risks attaisnosies!

Ja vēl neesi apjautis, kādā jomā darboties, lai gūtu gandarījumu un sirds piepildījumu, jomu kurā būsi priecīgs, vesels un starojošs – pajautā savam astrologam!

Jāņem vērā, ka sākot ar 10. septembra rītu sāksies retrogrādā Merkura laiks, kas ilgs līdz 2. oktobrim

Retrogrādā Merkura laikā parasti ir novēroti pārpratumi komunikācijā, pazūd svarīgi papīri, dokumenti, informācija var tik pārprasta, nesaprasta, rodas apvainošanās, baumas un pat aizmāršība. Tikšanās un sarunātais šajā periodā var atcelties un pārcelties. Palielinās arī kļūdu skaits dokumentos, ierakstos, rezervācijās. Raksturīga arī neuzmanība satiksmē uz ceļa. Var gadīties dažādi misēkļi ar naudas pārskaitījumiem, avioreisiem, bagāžām un sabiedriskā transporta kustības sarakstiem.

Šo laiku visvairāk izjūt tie, kuri darbojas ar klientiem, datu bāzēm, transportu, tirdzniecību, loģistiku. Šajā laika periodā nav vēlams iegādāties telefonus, datorus, elektroiekārtas, ceļojumu biļetes un veikt rezervācijas un pasūtījumus internetā. Taču, kā par spīti, tieši šajā laikā telefoni un datori visvairāk arī plīst, lūzt un zūd.

Parasti medijos šo laiku pasludina kā baisu bubuli trīs nedēļu garumā un diemžēl daudzi to izmanto kā attaisnojumu: “Ir merkura retrogrāds, tāpēc nav jēgas kaut ko darīt”. Varu nomierināt, - ir jēga darīt un velns nav tik melns, kā viņu mālē, jo šim laikam ir arī pozitīvas iezīmes: tas mudina atgriezties pie iesāktā, nepabeigtām mācībām, lai aizpildītu tukšos zināšanu laukus, iesāktiem projektiem, lai tos paveiktu kvalitatīvāk, jēgpilnāk un pamatīgāk. Atgriezties vietā, kur reiz jau ir būts.

Brīnišķīgs laiks, lai tiktos ar sen neredzētiem draugiem, jo var gadīties tā, ka satiksi kādu pilnīgi nejauši. Tādu, ko neesi redzējis gadus desmit, piecpadsmit... Īstais laiks, lai atsauktu atmiņā kādu jautrāku pagātnes stāstu. Atceries, ja šajā laikā kāds dodas prom, kaut kas pazūd, šķietami izbeidzas, - liela iespējamība, ka tas viss pēc kāda laika atgriezīsies! Šoreiz šis laiks vairāk akcentēs sadarbības un attiecību tēmu. Tie, kuri pirms kāda laika pašķīrušies, var atjaunot savstarpējās attiecības. Nejauši satikties, uzrasties kā zibens spēriens no skaidrām debesīm - pilnīgi noteikti! Septembra nogalē liks par sevi manīt un piedāvās atjaunot sadarbību kāds darba devējs vai darījumu partneris, ar kuru jau iepriekš ir bijušas līgumsaistības. Atgriezties darba vietā, telpās, kurās esi reiz strādājis, - arī tā var gadīties! Pavēro, cik interesants būs šis laiks!

Atceries, ka tu pats esi savas šodienas veidotājs!