Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Kā, izmantojot jaunās enerģijas, sasniegt cerēto ātrāk?

Šobrīd telpa un enerģijas ir transformācijas procesā, un precīzu instrukciju, kā ar tām darboties, nedos neviens, jo tādas vienkārši nav. Ir beidzies tas laiks, kad ir strikti noteikumi un sistēmas, ir beidzies laiks, kad “vajag”. Nozīme vārdam “vajag” tiek nomainīta uz “es gribu”. Šodiena ir par to, ko patiesībā vēlies tu, nevis kas ir vajadzīgs citiem!

Nenoliegšu, ir grūti mainīt savas vecās iestrādes, vecāku, sabiedrības uzliktos uzstādījumus un vienkārši sākt darīt to, ko pats vēlies, jo to papildina bailes, nedrošība un neziņa. Šī kombinācija ir noteicošais bremzētājspēks visām tavām vēlmēm un mēģinājumiem izkāpt no ierastā. Tas nekur neliksies un nepaliks, jo tas ir 3D matricas eksistences pamats, tas pieder tai tāpat kā nakts dienai.

Tev vienmēr ir iespēja izvēlēties.

Tu drīksti vēlēties vairāk, tu drīksti darīt to, ko iepriekš neesi darījis (jebkad un jebkurā vecumā), tu drīksti klausīt un dzirdēt sevi, ņemt vērā savas vēlmes un sekot saviem sapņiem. Ir laiks!

Tagad enerģijas un to manifestāciju ātrums ir teju zibenīgs. Viss, kas tev nepieciešams, ir vēlme un gatavība darboties ap un ar to.

Radi precīzu nodomu

Skaidra sapratne, ko patiesībā vēlies, ir ļoti apsveicama. Tev nav jādomā, kā tu to sasniegsi. Visums dos tev iespējas, norādes un vadību, tavs uzdevums ir tās izmantot.

Tavam nodomam ir jābūt patiesam - no sirds

Šī laika galvenais noteikums - būt atklātam pret sevi. Tev ir jājūt sevi, jāatšķir prāta spēles no patiesajām Dvēseles vēlmēm. Kā atšķirt? Aiz vēlmes, ko uzbūris prāts, vienmēr būs kāds labums ego vai personībai. Rezultāts, lai pierādītu, palielītos, paslavētu, ievērotu…

Ievies disciplīnu

Ir svarīgi izstrādāt un ieviest savā ikdienā disciplīnu. Disciplīna veido struktūru, kurā rodas enerģija, un tās virzītājspēks ir ļoti koncentrēts. Tas ir labs dzinulis un resurss. Tā ir tava gatavība un personīgā spēka matrica. Ieviešot disciplīnu savā dzīvē, tā ne tikai paātrina mērķa realizāciju, tā arī palīdz atgūt tavu veselumu (savāc visas tavas noklīdušās, slinkās daļas kopā, rodot iespēju sadarboties).

Esi gatavs pamest komforta zonu

Tava iekšējā un ārējā izaugsme ir iespējama tikai tad, ja tevī ir gatavība pamest esošo, lai dotos uz jauno. Ja vēlies to, ko iepriekš neesi pieredzējis, tad esi gatavs piecelties no sava pīļu dīķa un paskatīties okeāna virzienā. Dodies turp, kur iepriekš neesi uzdrošinājies, pat iedomājies. Ja ir vēlme piepildīt savu mērķi, tad veids, kādu piedāvās Visums, ne vienmēr sakritīs ar tavām gaidām!

Ja neizdodas…

Nekavējies pārdomās un pārdzīvojumos, tver vieglāk. Ilga gremdēšanās pagātnē liedz saskatīt jaunas iespējas. Dvēselei nav vajadzīgs rezultāts, bet gan process. Tā alkst izdzīvot plašu emociju spektru un sajūtu gammu. Dvēsele nāk pēc jebkura veida pieredzes un katra ir īpaša un zelta vērta. Cienām to!

Vēro savu attieksmi

Ja mēģināsi visu vērot no malas, uztvert notiekošo kā pieredzi, saskatot jaunas iespējas, tad ceļš uz vēlmes realizāciju būs krāsains un visnotaļ vērtīgs.

Atceries par dualitāti

Atceries, ka mēs dzīvojam duālā pasaulē, un lai cik apgarots, apgaismots un visādi citādi apzināts tu būtu, vienmēr būs izaicinājumi, pārbaudījumi, kāpumi un kritumi - tā ir dzīve! Nevajag cerēt, ka ar apzinātības paplašināšanos tevi vairs neskars problēmas, bēdas un skumjas. Ieslēdz savu iekšējo vērotāju, paejot nedaudz nostāk no situācijas, un iznes no tās savu mācību!

Tev apkārt ir milzīga pasaule un tavs potenciāls ir neierobežots. Tu esi bezgalīga nemirstīga būtne, kura ir apveltīta ar dievišķo spēku. Tev pa spēkam ir viss, pilnīgi viss! Tavs galvenais uzdevums ir sajust sevi, savu ķermeni un savu sirdi. Saprast savas vēlmes un izzināt savas iespējas, kurām robežas nav noteiktas.

Tu pats radi savu realitāti un pats arī radi iespējas. Vienīgais dzinulis ir impulsi, kuri kā raidītāji pasaka tev priekšā, vai šis ir īstais pagrieziens…

Raksta autore: Irīna Bērziņa / Piesakies konsultācijai

Citi Raksti