Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Likteņa matrica novembrī dzimušajiem

Novembris. Likteņa matricā 11. enerģija.

Numeroloģiskajā likteņa matricā 11. enerģija apzīmē jaunradi, dzīvību, spēku. Novembrī dzimušajiem no agras bērnības piemīt spēcīgs domu, vārda, apņēmības un gribas spēks, tas viss viņiem vajadzīgs, jo bieži vien nodēvēt šo cilvēku dzīvi par vieglu nav iespējams. Šo cilvēku liktenis ir ļoti mainīgs, te vērojams kāpums, te atkal kritums. Pārvietošanās pa dzīves ceļu notiek tādā kā zig zag līnijā.

11. enerģijas resurss ir aktivitāte (fiziska vai mentāla), piesātinātība, krāšņums, enerģija, kas spēj aptvert visu un visus, ar ko tā mijiedarbojas. Raksturo pašas dzīvības, dzīves enerģiju. Tomēr nepārtraukti būt spēka potenciāla stāvoklī un atrasties augšpusē nav viegli nevienam. Ja cilvēks ar šādu dzimšanas enerģiju neiemācīsies rīkoties ar dabas doto spēku, ar to potenciālu, kas viņā ir, viņa dzīvē būs daudz grūtību un pārbaudījumu, lai viņš iemācītos vadīt savas domas, emocijas un enerģijas. Reizēm šis, no dzimšanas dotais spēks, var būt vērsts uz cilvēka iekšējo pasauli, reizēm uz ārpusi (kontaktiem/sabiedrību). Vienā vietā viņš paņem enerģiju, otrā sniedz, t.i., viņš aktīvi darbojas kādā jomā, visur iesaistās, tad pazūd un kādu laiku nav atrodams šajā jomā, un tad atkal atgriežas sabiedrībā (arī šeit redzams šis pats zig zag līnijas princips). Novembrī dzimušajiem tā ir dzīvošana enerģiju plusa izpausmē. Savukārt, ja cilvēks ar šo enerģiju ilgstoši atrodas mīnusa enerģijās, viņš it kā uzkaras kādā no pusēm – vai nu pilnībā atdot sevi darbam un sabiedrībai, aizmirstot par sevi, ģimeni, māju, vai otrādāk – “ieslēdz” sevi mājās un necenšas sevi realizēt sabiedrībā. Abos gadījumos pats pirmais cieš fiziskais ķermenis. Cilvēks vai nu nodzen savu ķermeni, līdz tas izstīdz, vai veidojas liekais svars, jo spēcīgā dzīvības enerģija netiek izmantota un uzkrājas ķermenī. Līdz ar to šīs enerģijas cilvēkiem dots uzdevums mācīties meklēt līdzsvaru starp es - sabiedrība.

Novembrī dzimušo enerģiju var pieskaitīt pie vīrišķajām, tāpēc bieži šīs enerģijas pārstāvji ir ļoti mērķtiecīgi.

Cilvēki ar spēcīgu mugurkaulu, stipru iekšējo kodolu.

Dažreiz, kad viņi ir pārāk iedegušies kādā jautājumā, ejot uz savu mērķi, ir spējīgi pielietot spiedienu un agresiju (fizisko, emocionālo). Ne vienmēr piemīt sapratne un spēja pieņemt citus cilvēkus un situācijas tādas, kādas tās ir, un te viņiem labi palīdz vēršanās pie augstākajiem spēkiem ar lūgumu parādīt maigāku un apzinātāku veidu, kā mijiedarboties ar apkārtējiem. Ja personai ar šādu enerģiju sanāk savaldīt savas iekšējās kaislības, plēsīgo zvēru sevī, viņam tiek dotas spējas atnest grandiozu labumu daudziem cilvēkiem, jo 11. enerģijas potenciāls dzimšanas brīdī tika dots ļoti augsts, līdz ar to arī iespējas veikt kaut ko nozīmīgu ir plašas.

11. enerģijas cilvēki darbos ir ļoti auglīgi, viņiem nepārtraukti jārosās, parasti ilgi nevar nosēdēt bezdarbībā, tomēr, protams, ir dzīves periodi, kad pakļaujas slinkumam (zig zag līnija aizgājusi uz leju). Daudzi cilvēki ar šādu enerģiju ir ļoti kustīgi, patīk aktīvi atpūsties, sportot, dodas dažādos izbraucienos, īpaši pie dabas, bieži pat viņu ķermeņi no malas atgādina uzvilktas atsperes. Tādi durasel zaķīši, kas ļoti aktīvi virzās pa dzīves ceļu. Līdz ar to, lai mīkstinātu šo enerģiju un padarītu to radošāku, cilvēkam jāmācās apstāties, atslābināties, meditēt, veikt elpošanas prakses. Ņemot vērā, ka 11. ir dzīvības enerģija, tad parasti mīl zemes darbus, mīl kaut ko audzēt, veidot, būt pie dabas, mīl bērnus (parasti ir vairāk nekā viens bērns).

Praktiski nekad nepieļauj, lai kāds uz viņiem izdara spiedienu, viņos tūlītēji ieslēdzas reflekss uz spēku reaģēt ar spēku. Te pat nav vietas apdomai, viss notiek instinktu līmenī. Tāpēc viņi ir no tiem, kas mēdz ātri iekarst, būt pārdroši vai nekaunīgi. Un atmiņa novembrī dzimušajiem ir lieliska, līdz ar to, labāk pat nemēģināt kaut kā kaitēt šīs enerģijas pārstāvjiem. Tomēr kopumā, cilvēki ar 11. enerģiju, ir jautri, ar atvērtu dvēseli, bieži rīkojas ļoti augstsirdīgi.

Ja viņi klausa savai sirdsbalsij un pilda līdera doto enerģiju, viņi var uzņemties atbildību un iedvesmot cilvēkus.

Esot enerģiju plusā viņi diezgan līdzsvaroti uztver zaudējumus un par visu varu netiecas tikt līdz uzvarai. Ir augsts sāpju slieksnis.

Novembrī dzimušo karmiskais uzdevums ir būt nozīmīgākiem savā statusā, nekā citi viņa dzimtas pārstāvji. Kļūt par savas dzimtas labākajiem paraugiem. Būt “labākiem”, “īpašākiem” kādā nozarē vai jomā. Darboties tā, lai viņa dzimta kļūtu zināmāka, slavenāka, par to pozitīvā aspektā tiktu runāts daudz vairāk. Viņi paši ir ļoti jutīgi cilvēki, tāpēc ātri pamana citu personu īstās sejas un nodomus, pirms tie tiek pausti. Un tieši viņiem ir visvairāk nelabvēļu, jo ļoti daudziem nepatīk novembrī dzimušo dzīves spars, enerģija, panākumi, te novembrī dzimušajiem jāatceras pēc iespējas mazāk pievērst uzmanību šādām personām.

Akmeņi: 11. enerģiju aktivizē celestīts, adamīts, onikss, topāzs, mēnesakmens, aleksandrīts, malahīts, karneols.

! Ne katrs var nēsāt akmeņus, kura cietība ir 10-8 vienības. Cilvēkam vispirms jāatbilst akmeņu - skolotāju līmenim.

Ercenģeļi: Mihaels, Uriēls, Sandalfons. Sargeņģeļi (pēc A. Medvedeva): Saelel (1.11.-5.11.), Auriel (6.-10.), Aušaljel (11.-16.), Miahel (17.-21.), Vahoel (22.-26.), Doniel (27.-1.12.).

Pievērs uzmanību: Kopējie ieskati parāda tikai nelielu daļu no jūsu personības!

Raksta autore: Marina Deļikatnaja-Buša / piesakies konsultācijai

Citi Raksti