Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Orbs uzlīmes. Kā pasargāt sevi no elektromagnētiskā starojuma

Mūsdienās modernās tehnoloģijas mums dod ļoti daudz priekšrocību un ērtību, un līdz ar to šīs tehnoloģijas ir pilnīgi visur. Elektromagnētiskais starojums kopš 20. gadsimta ir pieaudzis miljoniem reižu, padarot to par vienu no ātrāk augošajiem cilvēka radītajiem piesārņojumiem pasaulē. No tā praktiski nav iespējams izvairīties nekur.

Kā tas ietekmē katru no mums?

Ņemsim par piemēru mobilo telefonu. 2011. gada maijā Starptautiskā vēža izpētes aģentūra*, kas ir Pasaules Veselības Organizācijas aģentūra, iekļāva mobilā telefona starojumu kā iespējamu 2B klases kancerogēnu. DDT, svins, auto izplūdes gāzes ir tās pašas klases kancerogēni.

Mobilie telefoni un bāzes stacijas ir tikai daļa no kaitīgā starojuma avotiem.

Wi-fi rūteri, datori, monitori, planšetes, klēpjdatori, printeri, kopētāji, TV, gaisa kondicionieri, siltumsūkņi, ventilatori, elektriskie sildītāji un sildelementi, putekļu sūcēji, skuvekļi, fēni, ledusskapji, indukcijas un elektriskās plītis, veļas un trauku mašīnas, mikroviļņu krāsnis, elektro mašīnas, elektroskūteri, elektro skrejriteņi, elektro riteņi, hibrīdauto, vēja parki, saules paneļu sistēmas, atomelektrostacijas, gudrās mājas, viedie skaitītāji, viedie ledusskapji…

Šīs visas lietas mēs nevaram ignorēt un domāt, ka tas nekādi mūs neietekmē

Visvairāk elektromagnētisko lauku kaitīgais starojums ietekmē tieši zīdaiņus, bērnus, tīņus, grūtnieces un cilvēkus gados, un pacienti ar hroniskām slimībām nespēj tolerēt šos starojumus.

Kā ierobežot šo lavīnveidīgo elektroierīču popularizēšanu un izplatību? Un kā pasargāt cilvēkus no šī starojuma kaitīgās ilgtermiņa ietekmes?

Pat modernā medicīna ir atklājusi vairākus simptomus no elektromagnētisko lauku kaitīgās ietekmes. Tas ir fizisks hronisks nogurums, galvas sāpes, trokšņi ausīs, nemiers, redzes traucējumi, bezmiegs un citi miega traucējumi, atmiņas zudumi un daudzi citi simptomi, kuru cēloņi bieži tiek ignorēti.

Alternatīvā medicīna un daudzi citi jau meklē risinājumus - kā sevi no tā pasargāt. Taču kamēr pasaules mērogā netiek pieņemti nekādi mēri un netiek meklēti nekādi risinājumi, mums katram pašam jāmeklē risinājums. Un ja pavisam godīgi, tad izskatās, ka neviens šos mērus nemaz netaisās pieņemt, tieši pretēji - ar 5G dronu un elektroauto palīdzību pilsētas grib pārvērst par vienu lielu elektroierīci. Lielu datora mikroshēmu - drīzāk makroshēmu.

Pasaulē ir visādi ekranējoši materiāli, kas izolē elektromagnētiskos laukus, taču tiem ir švaki ar praktisko pielietojumu un nav iespējams visu noekranēt.

Taču ir mūsu pašu radīts risinājums, tepat Latvijā radīts produkts - Orbs uzlīmes, kuras pamazām sāk iegūt popularitāti visā pasaulē. Par tām labi atsaucas gan Latvijā, gan Eiropā, gan Āzijā, gan ASV. Lietotāju atsauksmes liecina, ka šis ir efektīvākais instruments, ar kura palīdzību var samazināt kaitīgo elektromagnētisko lauku ietekmi. Šīs uzlīmes pēc sava darbības principa atšķiras no visiem pārējiem pieejamajiem produktiem pasaules tirgū. Tās tieši harmonizē elektromagnētisko starojumu, padarot to atbilstošu dabīgajiem elektromagnētiskajiem laukiem, - atšķirībā no citiem instrumentiem, kas samazina elektromagnētisko lauku vai izolē to.

Orbs uzlīmes harmonizē elektroierīces un tās pārstāj izstarot kaitīgo starojumu. Turklāt harmonizējušas kādu konkrētu telpu, to iedarbība paplašinās. Šī harmonizējošā enerģija, kuru caurstrāvo Orbs uzlīmes, pārvietojas kopā ar elektromagnētiskajiem laukiem un spēj harmonizēt pat tās ierīces, kuras savstarpēji saistītas, tikai piemēram ar wi-fi.

Ir novērots, ka dzīvoklī vai mājā pietiek ar 20 - 30 uzlīmēm, lai harmonizētos viss mājas starojums, ja vien tas nav blīvi apdzīvotā un ļoti piesārņotā vietā, kā piemēram, daudzdzīvokļu mājā, slimnīcā vai ofisos, kuri ir pārpildīti ar dažādām ierīcēm un starojumiem.

Tā kā Orbs darbojas savādāk, kā citi pieejamie instrumenti, un veic pilnīgi citu uzdevumu, tad to nomērīt ar mehāniskiem mērinstrumentiem, cik mums zināms, nav iespējams.

Taču pats labākais instruments mums katram ir mūsu ķermenis un tas vienmēr zina, ko tam vajag, kas tam dod enerģiju un kas tam atņem enerģiju. Ir zinātnisks paņēmiens - šo zinātni sauc par kinezioloģiju jeb kā tautā saka - muskuļtests. Ar tā palīdzību mēs varam noteikt vitamīnu trūkumu organismā, noteikt alergēnus un varam pārbaudīt jebkura produkta atbilstību savam ķermenim. Un tieši ar šo metodi var pārbaudīt, kā darbojas uzlīmes. Sākumā nosaka muskuļu tonusu ar vārdu “jā” un vārdu “nē”. Sakot “jā” - muskuļos ir tonuss, sakot “nē” -muskuļu tonuss pazūd. Tad paņem rokās mobilo telefonu bez Orbs uzlīmes un var redzēt, ka tonusa nav. Taču, kad uzlīmē Orbs uzlīmi, tad atkal tonuss muskuļos ir.

Ķermenī spēks citkārt pat ir lielāks kā bez mobilā telefona. Ar šādu muskuļtestu var pārbaudīt ne tikai Orbs uzlīmes, bet visu, ko grasāmies uzņemt kā pārtiku, vai jebko, ar ko vēlamies mijiedarboties.

Kā radās Orbs?

Es pats neesmu ne zinātnieks, ne mediķis un man pat nav vidējās izglītības pēc šīs sistēmas parametriem. Taču mans daudzu gadu darbs noveda pie šiem atklājumiem.

Es biju pirmais, kas Latvijā sāka izgatavot orgonītus - tie harmonizē enerģiju un elektromagnētiskos laukus telpā. Katram cilvēkam individuāli gatavoju piramīdu. Cilvēks pasūtīja, un uzzinot cilvēka vārdu, man acu priekšā parādījās bilde, kādai jābūt piramīdai. Tad ar laiku es jau jutu, ka jāuztaisa piramīda, kādai tai jābūt, un kad sāku taisīt, tad vienmēr uzradās tas cilvēks, kuram šī piramīda tika taisīta. Kādā jaukā dienā es ieraugu savā acu priekša konstrukciju vai ierīci, kura man jāuztaisa, kas nav ne piramīda, ne kas līdzīgs tam, ko esmu taisījis. Sarežģīts simetrisks, harmoniskas vara stieples vijums, kurš ļoti atgādina portālu. Kad sāku taisīt, es nezināju, kas tas ir un kam tas ir. Kad uztaisīju, pagāja vēl vairāki mēneši, kamēr sapratu, ko šis instruments dara. Tas harmonizē visu veidu elektromagnētiskos laukus. Un pat cilvēka elektromagnētiskais lauks ļoti labi harmonizējas. Ir cilvēki, kas šīs uzlīmes izmanto sāpju noņemšanai.

Orbs uzlīmes ir šīs ierīces vai tehnoloģijas atvasinājums. Tehnoloģiju, kuru man iedeva mans Augstākais Es, lai pasargātu mani no kaitīgajiem starojumiem, jo pats pret tiem esmu ļoti jūtīgs. Un kā izrādījās, tas kļuva par efektīgu instrumentu, pat par efektīgāko pasaulē, cik var noprast no cilvēku atsauksmēm, kuri ir pamēģinājuši visu, kas pasaulē pieejams.

Orbs uzlīme - tie ir vārti vai portāls, pa kuru ienāk harmonizējoša enerģija

Ar Orbs uzlīmēm varam neitralizēt sev piederošo elektroierīču kaitīgo starojumu. Tās ir visas ierīces, ar kurām atrodamies vienā telpā.

Taču jūs jau varat iedomāties - cik tādu ierīču ir jūsu kaimiņiem un blakus ofisos, vai uz ielas sastrēgumā. Tāpēc ar Orbs uzlīmēm varam pasargāt sevi tikai daļēji. Taču mēs vismaz zinām, ka tās elektroierīces, kurām ir Orbs uzlīmes, izstaro harmonisku, dabai atbilstošu elektromagnētisko starojumu. Un caur to samazinās kopējais piesārņojums uz visas planētas.

Taču kā pasargāt sevi no visa tā, ko uzņemam ārpus mājas - caur ēdienu, caur ūdeni, caur gaisu?

Un te, vismaz priekš manis, atnāca ļoti labs risinājums. Patiesībā kas tāds, ko es paralēli savam pamatdarbam pēdējos 15 gadu meklēju. Tas ir īsts, dzīvs, strukturizēts ūdens. Dzīvais ūdens kā jaunības eliksīrs.

Par to var lasīt atsevišķā rakstā - HIDROPLAZMA

*International Agency for Research on Cancer (IRAC )

Raksta autors: Ansis Tenteris

Citi Raksti