Pirmo gadu ar mums

Topošo māmiņu kursi

+37122333381

www.maminukursi.lv

LV

Sūtīt ziņu Topošo māmiņu kursi


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Piedāvājumi

Topošo māmiņu kursi ir 4 online lekcijas, kas apkopo visu svarīgāko informāciju par grūtniecību, dzemdībām, to norisi un pēcdzemdību periodu.

Kursos iegūtās zināšanas un atbalsts palīdzēs Tev kļūt pārliecinātai par sava ķermeņa un prāta spējām. Jo zinošāka Tu būsi, jo lielāka būs Tava kontrole, Tava pārliecība un uzticība sev pašai!

Kursu ilgums - četras nedēļas. Katru nedēļu - viena video lekcija.


Pirmā lekcija - Grūtniecība

Ko piedzīvos Tavs ķermenis grūtniecības laikā? Kādas sāpes un kaites bieži piemeklē grūtnieces, kā sev palīdzēt? Kā gatavoties dzemdībām? Dzemdību scenārijs. Kā izvēlēties savu ideālo dzemdību iestādi? Cik aptuveni izmaksās dzemdības, ja vēlēsies atsāpināšanu, privātu istabiņu, līgumu ar ārstu, vecmāti, dūlu utt.? Ko ņemt līdzi uz dzemdībām? Dzemdību somas saturs - kas noteikti būs vajadzīgs un kas, visticamāk, lieks?

Otrā lekcija - Dzemdības

Viss dzemdību process soli pa solim. Kādi ir dzemdību priekšvēstneši? Kā zināt, kad sākušās dzemdības? Kad doties uz dzemdību iestādi? Dzemdību norise, kontrakciju sāpes un to pārvarēšana, elpošana dzemdībās, bērniņa piedzimšana. Atveseļošanās pēc dzemdībām - kas sagaidāms, cik ilgi, ko darīt, kā sev palīdzēt?

Trešā lekcija - Pēcdzemdību periods

Pēcdzemdību izjūtas un emocijas - skumjas, apjukums, satraukums. Kā pielāgoties jaunajai situācijai? Ko sagatavot pirmajam laikam ar bērniņu, kā iekārtot bērniņam drošu vidi? Ko iegādāties priekš bērniņa un kas, visticamāk, būs lieks? Bērna un mammas instinkti, zīmes un to atšifrējumi. Dažādi mīti par “pareizu” bērniņa audzināšanu un aprūpi. Dokumentu sakārtošana, bērna reģistrēšana, pieteikšanās valsts un pašvaldību pabalstiem - saprotamā formātā, soli pa solim.

Ceturtā lekcija - Mazuļa aprūpe un zīdīšana

Pirmās dienas ar bērniņu. Ko sagaidīt no mazuļa, kādas ir mazuļa uzvedības un parādību normas? Kā pareizāk turēt, pārvietot, mazgāt mazulīti? Bērna kopšana, autiņbiksīšu maiņa, miegs, jaundzimušā apģērbs utt. Kā uzsākt zīdīšanu? Kādas ir biežāk pieļautās kļūdas barojot mazuli ar krūti un kā no tām izvairīties? Zīdīšanas pozas, paņēmieni, ieteikumi. Slimošanas ABC - Ko turēt aptieciņā, kā palīdzēt bērniņam, kur vērsties pēc palīdzības?


Gaidām Tevi iespējams atklātākajos un godīgākajos online kursos par grūtniecību, dzemdībām un pēcdzemdību periodu, kuros vieglā un saprotamā formātā uzzināsi visu, kas būtu jāzina un jāmāk, gatavojoties bērniņa ienākšanai ģimenē. 

Topošo māmiņu kursi:

  • 4 padziļinātas lekcijas un praktiskie uzdevumi;
  • Pieredzes stāsti, praktiski padomi, noderīgi papildu materiāli;
  • Atbalsta grupa visai grūtniecībai;
  • Iespēja uzdot jautājumus un komunicēt ar kursu vadītāju arī ārpus lekciju laikiem;
  • Vada starptautiski sertificēta dūla;
  • Pilna kursa cena 58€.

https://www.maminukursi.lv


Atsauksmes

Alise Rozenfelda

Sveika, tad nu tā. Es esmu tiešām pateicīga, ka piedāvājāt man šādu iespēju. Godīgi teikšu, ar pirmo bērniņu gāju uz grūtnieču skoliņu, bet pat uz pusi tik daudz neuzzināju, cik šajās lekcijās. Es no sirds varu teikt, ka ja es gaidītu pirmo mazulīti, es būtu tiešām priecīga, par šādiem kursiem! Manuprāt, kā jaunai māmiņai, kura nezin kas ir dzemdības un tas process, ir tiešām noderīgi šie kursi, jo ne tikai teorētiski pastāsta kā rīkoties, bet arī parāda to praksē. Otram cilvēkam, kurš būs līdzās dzemdībās ir noteikti daudz lielāka saprašana, kā rīkoties, kad būtu nepieciešama viņa atbalsts, kad labāk nē. Arī par iepirkumiem mazulītim, es ar pirmo biju sapirkusi tik daudz, un tik lieku, ko nemaz neizmantoju, bet pakļāvos tikai reklāmām internetā, manuprāt, šis ir ļoti svarīgs faktors, kas jāzina jaunajiem vecākiem. Jo būsim godīgi, nevienam neieliek zināšanas jau pirms mazulīšana atnākšanas, tāpēc vecāki bieži iztērē naudu lieki, kur to var arī ietaupīt. Visbeidzot emocionālais atbalsts, es nezināju par tādu kā depresiju, skumjām, man tas bija smags posms, ar ko cīnijos viena pati. Taču, tagad es saprotu, ka ir nepieciešams pat to runāt daudz vairāk, un ar to saskaras gandrīz katra jaunā māmiņa. Man kā jau otrā mazulīša gaidībās, bija satraukums par visu, jo es esmu jau izjutusi dzemdības un pēc dzemdību laiku, tāpēc baidījos, ka pieļaušu vecās kļūdas, un šie kursi man lika nomierināties, lika saprast ko un kā darīt, kā sagatavoties, kas ir normāli, kas nē. No sirds priecājos par šādu iespēju vēlreiz! Man šie kursi tiešām bija ļoti nepieciešami!

Elina Bendika

Sniegtā informācija ir ļoti viegli uztverama. Vizuālie materiāli palīdz piefiksēt būtisko. Ļoti patika, ka kursu varēju noskatīties pēc tiešraides, lai pierakstītu nepieciešamo. Ļoti novērtēju Sintijas sniegtās informācijas “neitralitāti” - netiek uzspiests konkrēts viedoklis. Arī informācija par dzemdībām lika saprast, ka var būt visādi, bet liels fokuss uz mums pašām. Noteikti iesaku šīs lekcijas topošajām māmiņām!

Madara Māra Šolina

Lieliski kursi ar visu nepieciešamo informāciju jaunajām māmiņām. Ļoti patika kursu veidotājas sirsnīgā attieksme un atsaucība jebkurā situācijā. Uzzināju daudz noderīgas informācijas un praktiskus padomus kā maksimāli atvieglot savu ikdienu un sagatavoties bērniņa dzimšanai, kā arī saprast to, ko patiešām ir nepieciešams iegādāties bērniņam, neizķeroties uz mārketinga trikiem un reklāmām. Ļoti patika reālās situācijas izklāsts, nevis izpušķoti stāsti par dzemdību un gaidīšanas procesu, kā arī pēcdzemdību periodu.

Citi pakalpojumu sniedzēji