1 gadus ar mums

Inga Cīrule/ Mandala Art/ Mandalas/ Mandalu punktošanas meistarklases

Ūbeļu iela 16-89, Ādaži

LV, EN

Sūtīt ziņu Inga Cīrule/ Mandala Art/ Mandalas/ Mandalu punktošanas meistarklases


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Cilvēka mūžs ir skaists ceļojums. Ceļojuma sākumā mēs nezinām, kurp tas mūs aizvedīs un kādi notikumi sagaida, bet tieši tas padara šo ceļojumu interesantu.

Mandalu punktošana ir tieši tāds pats ceļojums, jo tā sākumā mēs nezinām, kāds īsti būs gala rezultāts.

Ir vēlme - radīt ko skaistu. Piepildot šo vēlmi, sekojot iekšējām sajūtām, liekot vienu punktu pie otra, top mandala, kas prātā iedomāta vienā veidā, līdz galam pati izveido savu neatkārtojamo rakstu, kuru kopumā ieraugi tikai beigās.


Mandala – burtiskā tulkojumā APLIS. Visideālākā ģeometriskā forma, kas vienkopus ietver visas ģemoteriskās formas, kurai tāpat kā Visumam nav ne sākuma, ne beigu. Tās centrā ir punkts, kas ir sākums visam. Dažādās ticībās mandalām ir piedēvētas dažādas sakrālas nozīmes un tās tiek izmantotas rituālos un meditācijās. Punktotajām mandalām, atnākot līdz Eiropai, ir palikusi tikai mākslinieciska nozīme, taču meditēt, uz tām raugoties, var ļoti labi.


Mandalas punktoju kopš 2019.gada un kopš 2022.gada piedāvāju piedalīties arī meistarklasēs, iemācoties to darīt pašam un radīt šo skaistumu ar savām rokām un caur savām krāsu, rakstu sajūtām.

Mandalu punktošanas meistarklases gan organizēju pati, gan labprāt novadu tās darba kolektīvam vai privātam draugu lokam.

Korporatīviem pasākumiem un lielākiem pasākumiem piedāvāju mazāka formāta darbu - uzpunktot dekoru jeb mandala stone, kas prasa daudz mazāku laika un pacietības ieguldījumu. Mandalu punktošanai vecuma ierobežojums ir tikai minimālais vecums, no kura cilvēkam varētu būt pietiekamo daudz pacietības un precizitātes šādai izklaidei. Pēc pieredzes no 12 gadu vecuma pilnīgi noteikti var uzpunktot mandalu! Informāciju par manis organizētajām meistarklasēm var atrast Facebook Pasākumu kalendārā. Par citiem pasākumiem un vēlmēm lūdzu rakstiet man uz e-pastu inga@ingacirule.lv.


Kā jebkurai radošai nodarbei, arī manām punktotajām mandalām esmu atradusi jaunu pielietojumu

Sadarbībā ar apdrukas uzņēmumiem, piedāvāju iegādāties ūdens pudeles, iepirkšanās somas, mugursomas, jostas somas un jogas paklājus ar manu punktoto mandalu rakstiem.

Ja Tev patīk krāsainība un lietas, kas izceļas starp daudzām citām, tad šis piedāvājums ir tieši priekš Tevis!

Šīs lietas tiek izgatavotas sadarbībā ar lieliskiem apdrukas uzņēmumiem, kuri piedāvā realizēt manis izveidoto dizainu un viņu piedāvātajām precēm. Preces tiek izgatavotas tikai uz pasūtījuma. Pasūtīt var Facebook manā profilā.


Tāpat, ļaujoties tumšo un vēso vakaru noskaņām, kas mudina uz siltumu un gaismu, ik pa laikam izgatavoju arī pa kādam svečturim tējas svecēm, kurus arī apgleznoju punktošanas tehnikā. Un āreče – krāsainus! Tos var pasūtīt Facebook manā profilā, kā arī, ja ir kāda vēlme par īpašām krāsām, varu izskatīt iespēju uztaisīt arī šādu pasūtījumu, kam minimālais skaits būtu 4 svečturi un vienošanās par pietiekamu izpildes laiku, jo svečturus pilnībā taisu pati, t.sk., leju svečturu formu. Līdz ar to izpildes laiks ir vismaz 2 nedēļas.
Citi pakalpojumu sniedzēji