Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Akbal – Muluk – Men laika vilnis

1. - 13. janvāris. Caur sajūtu dziļumiem pretī debesīm

Dienvidu virpuļa - Rezultāta virpuļa - Rietumu vilnis

Akbal vilnis ir sācies. Akbal ir bezgalība, tas ir fiziskais vakuums, kurš veido 99.99…% visa Visuma. Tas ir tas melnais, ko naktī redzat debesīs, kad nav mākoņu. Tā ir aisberga neredzamā daļa. Tās ir bezgalīgas dzīles, saikne ar dvēseli. Lietu un notikumu dziļums. Apziņa, ka visam ir kaut kāda apslēpta un daudz dziļāka nozīme.

Akbal - tā ir melnzeme vai dubļi, kuros ir viss nepieciešamais, lai mēs kā sēklas uzdīgtu. Kā teicienā: “Mūs izmeta mēslainē, bet viņi nezināja, ka esam sēklas”. Un mēs izaugām, uzplaukām un radījām daudz jaunu sēklu, kas šo mēslaini pārvērta par krāšņu ziedu dārzu.

Akbal - tā ir saikne ar Dievu, saikne ar dvēseli caur sirdi, caur mikrokosmosu. Caur melno caurumu, kurš ir katra mūsu sirdī. Un tas nav tāds melnais caurums, kādu jūs iedomājieties. Melnais caurums ir katrā atomā, zemes un saules vidū, un tā arī ir tā sirds katrai dzīvai būtnei.

Šī saikne iet kā caur pažobeli, kuru parasti visi aizkrāmē ar nevajadzīgiem krāmiem, ar attaisnojumiem: “Ja nu noderēs…” Vai pašās pažobeles tumšākajās vietās mēs slēpjam paši no sevis to, ar ko negribam saskarties - tās ir mūsu traumas, tie ir mūsu skeleti vai veļi, kurus neatlaižam.

Akbal ir bezgalīga pārpilnība, taču kaut kur to pārpilnību jāliek un tam paredzēta šī pažobele, kura aizkrāmēta ar traumām un nevajadzīgiem krāmiem, kuri it kā rada drošības sajūtu.

Akbal ir sapņu pasaule - tā ir visa tā pasaule, kur nonākam tad, kad izmainās mūsu smadzeņu viļņi, kad ejam gulēt, kad meditējam, kad kaut ko praktizējam, kad skatāmies ugunī vai kā tek ūdens.

Man atlika tikai pieslēgties šai enerģijai un mani jau ievilka bezgalīgās tālēs...

Vai tu arī sajuti šīs enerģijas bezgalīgumu?

Akbal ir saikne ar mūsu iekšējo pasauli, ar visu neredzamo un apslēpto. Un mums ar to visu šajās 13 dienās būs ļoti spēcīga saikne. Mēs jutīsim visas savas apslēptās vēlmes, savus sapņus, mēs jutīsim savu dvēseli, to dvēseles beznosacījuma enerģijas plūsmu. Tas viss burtiski lauzīsies uz āru un gribēs kļūt dzīvs, iedzīvoties mūsu realitātē. Tā būs kā piedzimšana kaut kam jaunam, kādam sapnim, kādai nojausmai, kādai tik sen kārotai lietai vai situācijai.

Šis ir Rietumu vilnis un tas nozīmē, ka viss balstās uz intuīciju un sajūtām. Ļaujiet tām sevi vadīt un notiks brīnumi. Atcerieties - šai enerģijai ir bezgalīgs, neierobežots potenciāls. No tās kā no māla var izveidot jebko. Pieliekot tikai domu spēku un dvēseles plūsmas enerģiju. Un tas viss kļūst reāls uz dzīvs.

Bet tas, cik mums ir pieejams šis bezgalīgais beznosacījuma enerģijas potenciāls, ir atkarīgs no tā, cik aizkrāmēta ir pažobele. Cik tur ir bloku, paternu, uzstādījumu, nepatiesu pasaules uzskatu, ierobežojumu. Tas viss, kas ierobežo šīs enerģijas plūsmu un cenšas tai iedot nosacījumus.

Jo mazāk ierobežojumu, jo brīvāka plūsma, jo lielāki savā apziņā augam un jo lielāka ietekme pār savu dzīvi. Jo vairāk apzināti spējam radīt!

Sajūtas mums katram rādīs ceļu, taču visas trīspadsmit dienas var būt tā, ka viss apgriežas riņķī un sajūtu vietā viekārši jāiet uz to, ko gribas. Jāpieliek sava griba. Iespējams, sajūtot savus sapņus, tie tūdaļ jānoformē mērķos un rīcības plānā, lai mērķi sasniegtu. Taču, kā tas izvērtīsies, grūti spriest.

1. janvāris – Rietumu diena 1 Akbal

Pirmā diena vilnī - iekšējā pasaule, ego, tas, kādi esam savā iekšējā pasaulē, kā redzam un jūtam sevi.

Akbal simboliskā nozīme - sapņu pasaule, veļu māja, dvēseļu mājas, aka, melnzeme, bezgalīgais potenciāls, apslēptais potenciāls, tuvākais ceļš pie Dieva, bezdibenis, bezgalība.

Šajā dienā mums katram izteikti jāieklausās sevī, sajūtas uzpeldēs kā gaisa burbulis no dīķa apakšas. Un šīs sajūtas vedīs un rādīs mums ceļu. Akbal ir enerģija, kura navigē un rāda ceļu. Šajā vilnī navigācija ir intuīcija un sirdsbalss. Klausāmies sevī un savās sajūtās. Pilnīgi iespējams, ka atausīs atmiņā sapņi, kuriem jau sen esam pārvilkuši krustu pāri. Bet tie grib dzīvot un tāpēc atgriezīsies. Vērojam sevi un savas visdziļākās vēlmes, sajūtas un sapņus. Un tur arī fokusējam savu enerģiju - tad tie piepildīsies ļoti ātri.

Šis ir rezultāta virpulis un tas var aizvest pie rezultāta ļoti ātri, vajag tikai sajust, noticēt un ļaut tam notikt. Šī diena var būt visāda - gan skumja un tumša, gan gaišām emocijām pildīta. Un varbūt sajūta, ka esam apbedīti kā sēklas. Lai izdīgtu un uzplauktu.

2. janvāris – Dienvidu diena 2 KAN

Otrā diena - mijiedarbība ar apkārtējo pasauli.

Kan simboliskā nozīme - ķirzaka, dzīves prieks, iedvesma, gandarījums, ziepju un šampanieša burbuļi, uguņošana un brīnumsvecīte. Reģenerācija un atjaunošanās.

Kan ir enerģija, kuru piedzīvo jebkurš augs, izdīgstot un izlienot virszemē un sajūtot saules gaismu. Tas ir prieks, gandarījums par paveikto, tā ir iedvesma turpināt un iet tālāk uz saviem mērķiem. Šī enerģija atjauno spēkus, atjauno ķermeni un enerģiju. Tā atjauno arī malā noliktās lietas.

Kan dienās pie mums atgriežas gan enerģija, gan prieks, gan neiesākti vai nepabeigti projekti.

Šajā vilnī mijiedarbība ar pasauli būs jautra, viegla un mierīga, dzirksteļojoša. Tā kā šī ir Dienvidu diena, tad vienkārši ļaujamies plūsmai un vērojam, kur tā mūs ved un kur mēs nonākam. Viss būs par un ap atjaunošanos un uzlādēšanos, lai pamodinātu sevī dzīvības enerģiju.

3. janvāris – Austrumu diena 3 Chikchan

Trešā diena - darbība, darbs ar sevi.

Chikchan simboliskā nozīme - mikrokosmoss, čūska, uzmanības fokuss, sīkumainība, detalizētība, jušana ar ķermeni, dzīvības enerģija, kundalini, seksuālā enerģija.

Ja Kan dienā bijām šeit un tagad, ļāvāmies plūsmai un notikumiem, tad tie mūsos kaut ko iedzīvināja – varbūt kādu tēmu, situāciju, to, ko gribas realizēt vai piedzīvot.

Un Chikchan ir tas, ar ko to var izdarīt. Caur uzmanības fokusu, caur iedziļināšanos detaļās un sīkumos, caur vizualizāciju un sajušanu tas, ko gribam radīt, kļūst reāls mūsu apziņā. Tas kļūst dzīvs, mūsu smadzenēs uzvizualizēts un iedzīvināts.

Tas būtu tā it kā mēs iztēlojamies pulksteņa zobratus, izprotam, kā tie ir savienoti un uzbūvēti pulkstenī un kad viss ir salikts, mēs ieraugām, kā zobrati griežas un rāda laiku.

Chikchan ir Austrumu enerģija un tas nozīmē, ka procesā ir jāieliek griba, sava griba. Un tas nozīmē to, ka šajā vilnī spēsim darīt tikai to, ko no sirds gribam.

Chikchan spēj ieraudzīt un sajust vissmalkākās detaļas un nianses, un šī enerģija labi redz visas kļūdas. Tāpēc šajā vilnī būs viegli darīt sīkas, sīkumainas lietas, pievērst uzmanību sīkumiem un detaļām un varbūt ne tik viegli ieraudzīt to kopainu. Šī ir laba enerģija tekstu rediģētājiem, viņi pamanīs katru pareizrakstības kļūdu.

Šī ir enerģija, kurai patīk visu palikt zem mikroskopa un izpētīt sīkumos, lai ieraudzītu lietu īsto būtību. Var gadīties, ka tāpēc esam piekasīgi, vai mums piekasās par sīkumiem un uzdod tādus jautājumus, par kuriem nekad neaizdomātos. Taču galvenais tomēr ir darbība, kur šī enerģija izpaudīsies visu vilni.

4. janvāris - Ziemeļu enerģija 4 Kimi

Ceturtā diena - materiālā stabilitāte.

Kimi simboliskā nozīme - nāve, tilts starp dimensijām, galvaskauss, baltā lapa, pacelšanās jaunā līmenī, atbrīvošanās no liekā.

Laikam ne velti tieši šajā vilnī stabilitātē ir Kimi enerģija, kura aizslauka visu veco un nokalpojušo no mūsu stabilitātes. Šī enerģija mums burtiski parādīs to, kas mums nedod stabilitāti un parādīs to, no kā atbrīvoties. Vai vienkārši atņems, ja tā nebūs pirmā reize, kad uz to norāda. Tāpēc, ja kaut kas saplīst šajā vilnī, tas jāizmet vai jāpārdod, taču turpināt to lietot vai nu neizdosies vai tas ļoti bremzēs mūsu attīstību. Neizmest mēs varam tikai pie nosacījuma, ka mums ļoti bail no tā atbrīvoties.

Kimi enerģija ir kā boulinga bumba, kura nāk, lai kaut ko sabrucinātu, nograutu līdz pamatiem, lai varētu radīt kaut ko stabilāku tā vietā. Tāpēc neturamies pie tā, ko ņem nost. Laižam vaļā to, kas nokalpojis, un paceļamies jaunā līmenī. Jāaiziet ir visam tam, kas traucē materializēties tam, ko vēlamies realizēt.

Šīs dienas ir arī materializācijas cikla sākums, tāpēc caur šo visu, kas notiek, būtu labi padomāt par tām lietām, ko gribas realizēt ilgtermiņā un atbrīvoties no visa liekā, kas traucē to izdarīt. Uzmanības fokusam ir jābūt uz mērķi un uz savām sajūtām. Skatāmies, kā procesi notiek, un veidojam savu lielo nodomu. Jo jau ar nākamo dienu šis nodoms būs jāatlaiž, lai tas spēj realizēties.

5. janvāris - Rietumu diena 5 Manik

Piektā diena - mūsu radošā un individuālā izpausme.

Manik simboliskā nozīme – roka, kura spēj notvert vēju, briedis, mednieks, dziednieks, pārdevējs.

Šī enerģija izteikti vadās pēc sajūtām, kā to dara briedis, savienojoties ar kosmosu caur ragiem, kā to dara dziednieks, savienojoties ar savām sajūtām un plaukstām, lai sajustu cēloņus. Kā to dara mednieks – piemēram, lapsa, pieslēdzoties intuīcijai un sajūtot kurp dodas zaķis vai pele.

Mūsu radošā izpausme šajā vilnī ir sajust. Sajust - kur ir tas, ko meklējam. Vai tas ir kāds pirkums, kuru gribam veikt. Vai tas ir klients, kuram vajag mūsu radīto vai piedāvāto produktu. Vai sajūtam to, kas mums jārada. Šeit svarīgi ir celt savu pašapziņu, lai mēs spētu vispār noticēt savām sajūtām. Sajūtas ir kā smalki jo smalki pavedieni gaisā, kuri knapi tverami. Ir jāuzskaņojas uz īstā celiņa kā plašu atskaņotāja adatiņai, lai nolasītu visas vibrācijas. Esam kā šīs smalkās adatiņas, kuras jūt uz plates katru mazāko grumbiņu, katru mazāko bedrīti un pārvērš to skaņā.

Tieši šodien ir tā diena, kad jānoformulē līdz galam savs nodoms un jāatlaiž. Šajā dienā svarīgi klausīties sevī, būt ar sevi un sajust sevi. Jo pilnīgi iespējams mūsu uzmanības fokusu gribēs novirzīt uz kādiem globāliem procesiem, lai mēs tos piepildītu ar enerģiju un palīdzētu tos materializēt. Bet mums taču svarīgi no sākuma sakārtot savu dzīvi. Tāpēc turam fokusu uz sevi, savu kodolu, savu sirdi un sajūtam to, ko dvēsele cenšas mums pateikt. Un atceramies, ka šajā vilnī intuīcija ir tā, kas ved mūs cauri attīstībai un izaugsmei pretī mērķiem.

6. janvāris - Dienvidu enerģija 6 Lamat

Sestā diena - tuvākā pasaule, mijiedarbība un attiecības ar pasauli, kuru satiekam ikdienā.

Lamat simboliskā nozīme - gravitācija, zvaigzne, magnētisms, trusis, harmonija, viss skaistais, naudas un zelta enerģija.

Šī ir Dienvidu diena, kurā ļaujamies plūsmai un paļaujamies, ka pievelkas viss tas, ko esam radījuši. Un tieši tas arī pievilksies. Tikai, ja uz to skatīsimies ar atbildības uzņemšanos, tad varēsim to mainīt, bet ja skatīsimies uz to kā upuri, situācija paliks nemainīga. Protams, daudzos gadījumos pievilksies tieši tas, ko esam gribējuši un tā kā esam gribējuši. Bet ja tā nav, tad zinām, ka pievelkas arī pie tā, kas mājo mūsu zemapziņā un caur to izgaismo to, ko neapzināmies, lai to spētu mainīt un padarīt savu dzīvi harmoniskāku.

Šī ir enerģija, kas darbojas kā gravitācija. Jā jūtamies nabagi, tad šī enerģija paņems nost to, kas vēl atlicis. Ja jūtamies bagāti - iedos dubultā. Viss. Par ko domāsim, tas vairosies kā truši.

Ja pirksim lētas lietas, lai ietaupītu, tad tās salūzīs un pārmaksāsim vismaz trīskārtīgi. Bet ja iegādāsimies kvalitatīvas lietas, tad vēl dāvanā kaut ko saņemsim. Taču tas nav tikai ar naudu un mantu saistīts, tā būs ar visu.

Tuvākajā pasaulē pievelkam to, ko domājam un darām. Domāsim, ka ilgi jāgaida un būs jāgaida divtik ilgi. Domāsim, ka nekas nenotiek un nekas nenotiks.

Viss materializējās burtiski tā, kā mēs to izstarojam.

Mums jāapzinās, ka esam savas realitātes centrs, zvaigzne, kura izstaro visu to, ko grib pievilkt, un pievelk to, ko izstaro. Un lielākoties mēs izstarojam savas zemapziņas programmas. Ja bērnībā sakoda rotvellers, tad mēs varam tēlot, ka no viņa nav bail. Bet pasaule un dzīve zina, no kā mums bail, un situācijas veidosies tādas, kādas pievelkas pie šīs informācijas.

Un laikam jau tieši tāpēc nākamā enerģija ir Muluk.

7. janvāris - Austrumu enerģija 7 Muluk

Septītā diena - maģiskā darbība, sadarbība ar Dievu.

Muluk simboliskā nozīme - sarkanā upe, zemapziņas informācija, informatīvais lauks, sarkanais mēness, debesu rasa.

Austrumu enerģija ir mūsu griba, impulss, kas nāk no iekšpuses. Sajust, kas ir tas, ko gribu.

Un Muluk ir ūdens vai informācijas plūsma.

Sarkanā upe ir mūsu asinsrite. Ne velti asins analīzes ir tās, pēc kā nosaka cilvēka veselību, jo asinis savieno pilnīgi visas šūnas, orgānus, un tajās ir pilnīgi visa informācija par visu. Asinis ir ūdens ar informāciju. Līdzīgi asinīm caur kosmosu cirkulē debesu rasa, kas ir kā asinis starp šūnām. Tā ir informācijas plūsma vai tas, ko citi sauc par akašu hronikām.

Tas ir ūdens, kurš šo visu informāciju nes un satur. Tāpēc tik bieži uzsveru, ka ūdenim jābūt dzīvam, tīram no informatīvā piesārņojuma, lai mūsu ķermenis justos labi.

Bet turpinot par mūsu maģisko šā viļņa darbību vai darbību ar augstu pievienoto vērtību - tas būs viss, kas saistīts ar ūdeni, ūdens dzeršanu, mazgāšanos utt. Taču galvenais fokuss ir uz izzināšanas procesu. Tātad meklēt to, ko reāli pa īstam gribas zināt, nevis šķirstīt kādu soctīklu sleju, kas ir tas pats, kas lasīt dzelteno presi. Taču info var atnākt arī caur šiem tīkliem. Vislabāk ir prasīt Dievam, noformulēt konkrētu jautājumu, ko gribas uzzināt, un uzdot debesīm. Atbildes atnāks katram un ikvienam. Tik, cik un vai mēs tās pamanīsim. Tātad darbībā izpētām visu sīkumos un detaļās, un maģiskajā darbībā mēs jau zināsim, kādi jautājumi mums ir par izpētāmo tēmu. Iemetam kosmiskajā upē pieprasījumu un atbilde atnāks. Bieži vien tie ir arī jautājumi, kas radušies Lamat dienā. Piemēram - par ko man tas, kas notika? Kāpēc pievilkās kaut kas tik nepatīkams? Un atbilde ir zemapziņā. Muluk enerģija ir mūsos esošajā ūdenī.

8. janvāris - Ziemeļu enerģija 8 Ok

Astotā diena - garīgā stabilitāte, vīrišķā virsotne.

Ok simboliskā nozīme - baltais suns, dvēseļu mājas sargs, elles vārtu sargs, struktūra, forma, kārtība.

Ok, kā jau suns, visu redz melnbaltu, ir labs vai slikts, melns vai balts. Šī ir Ziemeļu diena un garīgā stabilitāte. Ja mums Lamat dienā radās jautājums (6. janvāris), Muluk dienā (7. janvāris) to uzdevām un izpaudām savu gribu, kā tad mēs paši gribam. Tad Ok dienā viss sāk pārkārtoties.

Kubiks - rubiks sāk kārtoties, puzle sāk salikties, tiek nojaukta vecā kārtība un veidota jaunā, atbilstoši jaunām zināšanām un jaunai gribai.

Ziemeļu enerģija ir pasīva no mūsu puses, bet aktīva no Dieva puses. Ziemeļu enerģija vienmēr ir kā atbilde Austrumu enerģijai. Es pateicu, ko gribu (Austrumu diena), Dievs atbildēja - kas man jādara, lai to sasniegtu (Ziemeļu diena).

Tāpēc šodien ļaujamies un vērojam, vērojam, ko vide caur impulsiem mums rāda. Un redzēsim - kā daudz kas saliekas pa plauktiņiem, kaut kas no plauktiņiem iekrīt miskastē, kaut kas jauns parādās vietā. Pieņemam jauno ar pateicību, ar laiku sapratīsim, kāpēc tieši tā.

Lai sasniegtu vīrišķo virsotni, vīriešiem jābūt kā baltajiem suņiem - cēliem, drosmīgiem un par sevi pārliecinātiem un jāsargā sava teritorija no toksiskas informācijas.

9. janvāris - Rietumu enerģija 9 Chuwen.

Devītā diena - dievišķā apziņa, sievietes virsotne.

Chuwen simboliskā nozīme - rūķis, dvīņi, radošais meistars, pērtiķis, meistars vai āksts, iekšējais bērns, mākslinieks, avantūrists.

Šī ir Rietumu diena, kad Dievam pastāstām par savām sajūtām, izpaužot tās dzīvē.

Šodien ļaujam vaļu iekšējam bērnam, ļaujam sev būt nenopietniem. Jo tikai āksts var būt meistars un tikai tas, kurš nopietni grib būt meistars, izskatās pēc āksta. Caur jokiem un radošiem procesiem mēs atveram šo enerģiju un laižam pasaulē, padarot to daudz krāsaināku. Uzvelkam šodien vismaz kaut ko krāsainu, ja nav iekšā jokoties. Uzvelkam kādu spilgtu apģērba gabalu, izkrāsojam savu un citu cilvēku dzīves. Chuwen māk iejusties lomās un ākstīties, māk jokot un izjokot. Tāpēc neesam pārāk nopietni, citādi izjokos mūs pašus un tas dos dusmām vaļu, ja nedzīvosim šo dienu apzināti.

Rūķis ir inovators, ideju ģenerators un alternatīvo ceļu meklētājs. Tāpēc šodien darām visu pēc savām sajūtām un neierasti. Ne tā, kā vienmēr, un ne tā, kā citi. Ejam pa citu ceļu uz mājām vai darbu, darām visu ačgārni un diena būs izdevusies par visiem simts procentiem.

Dievišķā apziņa ir neierastajās lietās, kas veras vaļā mūsos. Tamdēļ atļaujam sev būt neierastiem, citādiem, nenopietniem.

10. janvāris - Dienvidu enerģija 10 Eb

Desmitā diena - rezultāts un statuss, enerģija, kura virza uz statusu.

Eb simboliskā nozīme - vienlīdzība, kopības spēks, zobi, zāle, kāpnes, ceļš, garīgais ceļš, ceļa biedri.

Lai šajā vilnī sasniegtu rezultātu, lai mūs virzītu uz jaunu statusu, piemēram, uzņēmuma vai projektu vadītāju, vai biznesa īpašnieku. Lai veiksmīgi uzsāktu biznesu vai nopirktu māju, vai jaunu auto, ir jāapzinās un jāiepazīst Eb enerģija.

Eb ir enerģija, kura parāda vienlīdzību. To, ka pilnīgi viss mūsu dzīvē ir vienlīdz svarīgs, vienlīdz vajadzīgs. Un ja mēs spēsim padomāt par visu, neko neatstāsim novārtā, tad sasniegsim vēlamo.

Eb ir tā enerģija, kas parasti parāda, ko esam palaiduši garām, lai visās tēmās iestātos līdzsvars. Ja nav līdzsvara un harmonijas, ja kaut kam tiek piešķirta pārāk liela nozīme un kaut kas vispār netiek ņemts vērā, tad process nenotiks.

Tāpēc esam šeit un tagad, tad mēs ieraudzīsim gan savu ceļu, gan savu mērķi, gan to, uz ko fokuss par lielu vai par mazu. Ļaujamies notikumiem, ļaujamies dienai un dzīve visu parādīs.

It īpaši pievēršam uzmanību visam, kas saistās ar atbildību – jo tieši šajā tēmā šī enerģija ir ļoti svarīga, lai tā darbotos raiti un skaisti!

11. janvāris - Austrumu enerģija 11 Ben

Vienpadsmitā diena - augstākā izpausme, apziņa, ka esmu radītājs un ko es daru, ja šo apzinos. Ja apzinos, ka esmu Dieva mini kopija.

Ben simboliskā nozīme - niedre, taisnākais ceļš pie Dieva, mērķis, mērķtiecība, tiešums. Enerģija, kura iet taisni kā lāzera stars tieši uz mērķi.

Mēs šai pasaulei dosim lielu labumu un lielu pievienoto vērtību, ja ar savu gribu iesim uz savu mērķi. Jo tieši tas ir vajadzīgs, lai Visumā nolīdzsvarotos visi procesi. Savu gribu un mērķi mēs ieraudzījām caur Eb enerģiju (10. janvāris). Piemēram, ja jums saplīst mašīna, Eb ir aizvest pie meistara, lai viņš pārbauda visus iespējamos scenārijus, variantus. Un kad saprot, kas saplīsis, tad tas mērķtiecīgi tiek nomainīts. Tāpat dzīvē Eb ir kā tehniskā apskate pirms doties garā ceļojumā uz mērķi. Un lai sasniegtu mērķi, ir mērķtiecīgi jāsaremontē tas, kas nolietojies. Tāpēc apzināmies, ko gribam, ejam uz mērķi. Viss uzmanības fokuss ir vienā punktā, - tur, kur ir mērķis. Viss pārējais ir kļuvis uz laiku mazsvarīgs.

Ben ir arī mūsu saikne ar Dievu, kanāls, tā ir saikne ar Dvēseles mājām. Un šī enerģija ir aktīva mēdijiem, vai kā tagad tos sauc par čaneleriem. Ben dienās šis kanāls parasti ir daudz spēcīgāk jūtams un vieglāk lasās informācija.

Šodiena ievirza laika vilni citā gultnē. Ja visu vilni klausījāmies savā iekšējā sajūtā, savos sajūtu dziļumos, un tie mūs kaut kur veda, tad šodien šīs sajūtas ievirzās konkrētā mērķī. Kad zinām, ko gribam.

Diena, kas visu var apmest otrādi jeb parādīt to, kur ejam, tikai ar savu ego. Jo 11. diena ir tā diena, kad darām augstāku mērķu vārdā.

Kā ir ar tevi – vai spēj dot pasaulei bez nosacījumiem, negaidot neko pretī?

12. janvāris - Ziemeļu enerģija 12 Ix

Divpadsmitā diena – pašpietiekamība.

Ix simboliskā nozīme - baltais burvis, dimants, kurš pārtop briljantā, jaguārs.

Šī ir ļoti ezotēriska vai metafiziska enerģija. Jo Ix ir viss tas neredzamais, kas mūs ietekmē katru dienu. Tā ir arī savu prasmju un ekstrasensoro spēju pilnveidošana.

Šajā vilnī - tieši šajā dienā, tieši šajā enerģijā, fokusēsies viss viļņa spēks un šī būs ļoti spēcīga enerģija. Ix ir tas, kas mūs paceļ vibrācijās. Līdzīgi kā dzirnakmeņi graudus pārvērš miltos - daudz smalkākā vibrācijā, - tā Ix padara mūs smalkākus, precīzākus, gaismas caurlaidīgākus.

Ix ir visu savu spēju pilnveidošana un attīstīšana. Tas ir tas, uz ko varam fokusēties.

Taču visticamāk tas vairāk izpaudīsies tieši tēmā, kura būs nolikta kā mērķis. Jo ejot uz mērķi vienmēr ir berze, kura slīpē un pulē. Un šī berze ir tā, kas šajā laika vilnī mūs padara pašpietiekamus jebkurā procesā.

Lai būtu pašpietiekami, pilnveidojam sevi, savas prasmes, to, ko šī diena un šī tēma piespēlēs.

Tā sajūta dienas garumā varētu būt tāda, ka notiek reāla berze starp cilvēkiem, starp šūnām un atomiem. Un mēs varam tikai ļauties un pieņemt šo procesu, pieņemt šo sajūtu un apzināties, ka tas mūs padara par precīzākiem un gaismas caurlaidīgākiem instrumentiem Dieva rokās.

13. janvāris - Rietumu enerģija 13 Men

Trīspadsmitā diena - tā ir arī nultā diena nākamajam vilnim. Diena, kurā var redzēt nākotni, un enerģija, uz kuru tiecamies šajā vilnī.

Men simboliskā nozīme – makrokosmoss, kosmiskais tīklojums, zirnekļa tīkls, ērglis.

Šo Rietumu enerģiju mēs vairāk jūtam kā vīzijas - tās var nākt kā bildes, kā sajūtas, kā nojausmas par to, kas un kā notiks. Vai kas jāizdara, lai kaut kas notiktu. Men ir enerģija, kura jūt visu kopainu kā vienotu tīklu, kurš savieno katru atomu un kvantu šajā kosmosā. Tās sajūtu līmenī ir lietas, kuras savieno pilnīgi visu ar visu notiekošo. Men ir kā ērglis, kurš lido virs visa, kurš visu redz no augšas, kurš visu perifēriju jūt un redz. Tas ir tas, ko visu vilni centīsimies ieraudzīt, un tas ir tas, kas iedos jaunam vilnim impulsu.

Lai labāk ieraudzītu kopainu - ir jāatkāpjas, jāpalielina attālums no apskatāmā, un tad vieglāk būs saredzēt to, kas kā patiesībā ir.

Un par patiesību un tās ieraudzīšanu būs viss nākamais vilnis. Bet par to jau nākamajā rakstā...

Šo 13 dienu laika vilnī būsim dziļi sevī, lai sajustu virzienu, kurā dvēsele mūs sauc. Un šī dvēseles balss pārtaps par skaidru mērķi, kurš kā bulta virzīs mūs pretī tam, kas mums katram ir jādara. Vai dzirdēsim savas dvēseles balsi? Vai tajā ieklausīsimies, lai ieraudzītu savu mērķi?

Tas atkarīgs no tā, cik mēs katrs uzticamies sev un cik esam gatavi iet savu dvēseles ceļu jeb sirds ceļu. Sirds ceļš vedīs pie rezultāta, ko mums dos jebkura veida komunikācija. Un šī komunikācija atraisīs mūsos gribu darīt, gribu iedzīvināt un izzināt to, ko vēlamies darīt. Un caur šo gribu stabilitātes lietās, garīgā plānā un mūsu pašpietiekamībā Dievs veiks savas izmaiņas, kas ir ļoti vajadzīgas, lai dzīve ievirzās sliedēs, kuras mums ir visatbilstošākās.

Sajust un redzēt perspektīvu tam, ko darām!

Pacelties no saviem sajūtu dziļumiem pretī Debesīm!

Izcelt sevi ārā no tās bedres, kurā esam, lai pagrieztu galvu pretī debesjumam. Ar drosmi, ar paļāvību un apziņu, ka viss aizejošais ir grūdiens mērķa virzienā, bez kura šīs 13 dienas nav iedomājamas.

Sirdssiltā pateicībā un mīlestībā ikkatram lasītājam,

Aiga un Ansis

Raksta autori: Ansis un Aiga / Maiju kalendārs

Citi Raksti