Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Ko par bērnu stāsta viņa dvēseles skaitlis? 2. daļa sarunai ar Andri Kraņevski

Turpinām iesākto sarunu ar vēdisko astrologu un vastu konsultantu Andri Kraņevski.

Dvēseles skaitlis 6 (dzimšanas datumi 6, 15, 24)

Skaitļa pārvaldnieks ir Venēra (Šukra). Skaistums, elegance, jūtīgums, radošuma izpausme, cīņa ar kārdinājumiem. Ar Venēru saistās pievilcība, artistiskums, jutekliskums, elegance, pieklājība, diplomātiskums. Ja šis arhetips nav pietiekami labi apgūts, tad reizēm arī pasivitāte, merkantīlisms, zemi morāles principi, kaitīgi ieradumi, bezmērķīgs dzīvesveids. Bērni ar dvēseles skaitli 6 ir maigi, mīlīgi, jūtīgi, viegli ievainojami. Viņiem patīk uzmanība, ir mainīgs garastāvoklis, labi manipulatori, kaprīzi, pētīs vecākus, nepatīk kritika. Grūti kaut ko panākt pie šiem bērniem ar pavēlēm. 6 nepatīk sodi, un sodi bieži nesniedz gaidīto rezultātu. Ar maigumu un diplomātiju var panākt vairāk. Viņi negrib spēlēties vieni paši, svarīga ir kompānija, tāpēc iesaista vecākus, brāļus, māsas, kurus pēc tam bieži izmanto, lai panāktu plānoto. Lieliski manipulē ar vecākiem, mainot savas emocijas – pēkšņi uzsmaida vai pēkšņi sāk raudāt, vai nesaprotama iemesla pēc apvainojas u.tml. Tas ir izaicinājums vecākiem to ieraudzīt. 6 ir lēnīgsnēji un lietas dara savā ritmā. Nevajag viņus steidzināt. 6 ir svarīgi mācīties jau no mazotnes jebkuru darbu darīt ar baudu. Māciet bērnam atrast prieku jebkurā nodarbē. Būtiski, lai bērns priecājas par labām atzīmēm, par sakārtotu istabu, nopļautu zālāju, tīri izmazgātu grīdu u.c. Ja kaut ko vēlaties panākt, lai bērns izdara, tad ir svarīgi, lai viņš redzētu, ka rezultāts būs viņam patīkams vai lietderīgs.

Dvēseles skaitlis 7 (dzimšanas datumi 7, 16, 25)

Skaitļa 7 pārvaldnieks ir Dienvidu Mēness mezgls jeb Ketu. Mistika, intuīcija, oriģinalitāte, garīgā un materiālā līdzsvara meklējumi. Tieksme pēc garīguma, gudrība, spēja atšķirt labo un ļauno, īpašas spējas, jūtīgums, nepieķeršanās, savdabība, spēja tradicionālas lietas sakombinēt jaunā veidā. Reizēm arī pārliecības trūkums, ieciklēšanās uz materiālo vai pretējais - materiālā noliegšana, disciplīnas trūkums, atsvešinātība. Bērns 7 ir grūti izprotams, ļoti jūtīgs pret apkārtējo cilvēku un vecāku emocionālajiem stāvokļiem. Ja kāds cilvēks, radinieks, skolotājs neiepatīkas, tad tas ir uz ilgu laiku un grūti labojams vai pat vispār tur neko nevar darīt. Diezgan labi sajūt melus, divkosību. Mēdz būt ietiepīgi. Parasti ir klusi un mierīgi, labi zina, ko grib. Pieņemiet šos bērnus tādus, kādi viņi ir, un viņi jums atbildēs ar sirsnīgu mīlestību. Labi attīstīta fantāziju pasaule. Informāciju uzņem tēlos un sajūtās. Bērni, jo īpaši 7, redz un jūt vairāk kā pieaugušie. Uzmanīgi ieklausieties viņu stāstos. Daļa tur ir fantāzijas, bet, pateicoties paaugstinātajam ķermeniskajam jūtīgumam, šajos stāstos ir arī lietas, ko pieaugušie neredz. Lai uzlabotu saskarsmi ar 7, palūdziet padomu.

Dvēseles skaitlis 8 (dzimšanas datumi 8, 17, 26)

Šeit skaitļa pārvaldnieks ir Saturns (Šani). Ierobežojumi, gudrība, metodisks darbs, plānveidīgums, apziņas transformēšana, taisnīgums. Saturnu raksturo dzīves gudrība, briedums, samierināšanas, askētisms, atbildība, nopietnība, pareizā un nepareizā izpratne, pašanalīze, godīgums, taisnīguma izjūta, nepieķeršanās, spēja organizēt. Dažreiz arī bailes, fobijas, egocentrisms, asociālisms, pesimisms, vientulība, neiecietība, aizkaitinātība, ietiepība, nevēlēšanās mainīties, depresijas, turēšanās pie pagātnes. Ja dzīvē ir ienācis 8, tad tā ir norāde no Saturna, ka pienācis laiks mainīties. Bieži vecāki pēc tam, kad ir piedzimis bērns 8, saka, ka kaut kas dzīvē mainās. Būtībā bērns 8 ir skolotājs vecākiem. Ir ļoti svarīgi vērot šo bērnu un ieklausīties tajā, ko viņš saka. Tie ir bērni, kuri jau no mazotnes var pateikt svarīgas dzīves patiesības. Bērnam ir svarīga sava privātā telpa, viņi strādā lēni, savā ritmā, pamatīgi. Uzvedībā ir patstāvīgi, parasti ar sevi tiek labi galā. Bērns 8 ir nācis, lai mācītos pārvarēt grūtības, tāpēc nelieciet šos bērnus stikla kupolos. Vērojiet, vai problēmas, kas viņam jārisina, ir atbilstošas. Ja bērns ar savām problēmām tiek galā, tad tur nejaucieties iekšā. Ja šķiet, ka varētu palīdzēt, pajautājiet, vai palīdzība nav nepieciešama. Ja bērns atsakās, tad neuzbāzieties. Nelabprāt dalās ar savām emocijām. Reizēm ārēji šie bērni ir raupjāki, kā citi, bet dvēsele viņiem ir tikpat maiga, kā pārējiem. Sajust vecāku mīlestību šiem bērniem ir ļoti, ļoti svarīgi. Vēlams, lai bērnam būtu uzticēts kāds darbs, kas viņam regulāri jādara. Piemēram, regulāri jāaplaista puķes, jāpabaro sunītis vai kas cits. 8 ir tas, kurš agri nobriest un var uzņemties atbildību par jaunāko brālīti vai māsiņu. Piespiest kaut ko darīt šos bērnus nevar. Runājiet ar 8 tieši, atklāti, godīgi, bez liekām emocijām. Bērnam ir svarīgi pārdomāt to, ko viņam sakāt, tāpēc neprasiet atbildi uzreiz.

Dvēseles skaitlis 9 (dzimšanas datumi 9, 18, 27)

Šis ir Marsa (Mangal) pārvaldītais arhetips. Aktivitāte, kareivīgums, vienkāršība, drosme, impulss rīcībai. Dzīves uzdevums ir mācīties, kā pareizi sadalīt savu enerģiju. Pašpārliecība, brīvības mīlestība, mērķtiecība, patiesums, caursišanas spējas, gatavība riskēt. Kā negatīvās izpausmes var minēt konfliktēšanu, strīdīgumu, nepacietību, atriebīgumu, agresiju, impulsivitāti, cietsirdību, vardarbību, tirāniju, nepārdomātas rīcības, augstprātību, bravūru. Kustīgi, dinamiski bērni, kuriem ne visai patīk maigošanās, bet ļoti gaida vecāku mīlestību. Atrodiet iespēju un veidu šiem bērniem izrādīt savu mīlestību, veicot kādas kopīgas aktivitātes; pavadiet laiku kopā ar viņiem kaut ko darot vai sportojot. Parasti viņi ir uzticīgi, mīloši, nedaudz kaprīzi. Vēlams ir ievērot dienas režīmu, jo tas palīdz saplānot, kur un cik daudz tērēt enerģiju. Arī šiem bērniem neslaukiet nost jebkuru pūciņu. Viņi pēc būtības ir karavīri. Tikt galā ar lietām ir viņu būtība un uzdevums. Vēlams būt fiziski aktīviem, veikt kādas sportiskas nodarbes. Ja bērns nav pietiekami aktīvs, tad viņa enerģija tāpat izlauzīsies ārā, bet tad jau ir risks, ka tas notiks kādā destruktīvā veidā. Ir svarīgi šiem bērniem dot mērķi, uz ko virzīties, par ko cīnīties. Vecāki ir pirmie garīgie skolotāji un tas ir viņu pienākums - dot pirmos dzīves uzdevumus. Vēlams jau no mazotnes praktizēt piedošanu. Bērns labprāt iziet uz sacensībām. Ir daudz iekšējo šaubu, tāpēc noteikti bērnu paslavējiet par labi padarītu lietu, tas vairo pašpārliecību un norāda, kurp virzīties. Marsa arhetips ir cēlsirdīgais karavīrs, kurš aizstāv vājākos, tāpēc varat palūgt 9 palīdzību vai aizstāvību.

Ar Andri Kraņevski sarunājās: Laura Grīnvalde

Citi Raksti