Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Likteņa matrica jūnijā dzimušajiem

Jūnijs. Likteņa matricā 6. enerģija

Lai par jūsu moto kļūst Cicerona vārdi: “Mīlošam nekas nav par grūtu.”

Jūnijā dzimušie ienāk šai pasaulē 6. mīlestības, attiecību, komunikācijas enerģijas zīmē, kas dod cilvēkam labas komunikācijas spējas un sava sarunu partnera intuitīvu jušanu. Parasti, esot enerģiju plusā, ļoti viegli atrod kopīgu valodu ar citiem. Bieži ir daudz draugu, paziņu. Šīs enerģijas pārstāvji ir patīkami sarunu biedri, pieklājīgi, sabiedrībā galanti. Intelektuāļi ar ātru uztveres spēju. Par ikdienas lietām daudz domā, analizē, plāno, par sirds lietām var rīkoties impulsīvi. Viņus piesaista viss košais, skaistais, elegantais, ciena mākslu, parasti ir no dabas dota laba gaume, patīk izsmalcināts ēdiens, grezns interjers, komforts. Esot enerģijas plusa izpausmē, patīk doties dažādos piedzīvojumos, vēlams, laicīgi un sīki izplānotos.

Parasti jūnijā dzimušajiem (ja vien nav mīnusā vai citas enerģijas neietekmē spēcīgāk) labāk patīk jaunas lietas, piedzīvojumi, mainīgi notikumi, nekā ikdienas rutīna, jo viņi ir ļoti dzīvelīgi. Tāpēc no malas var šķist, ka viņi ir vieglprātīgi vai ilgstoši nespēj strādāt pie viena projekta. Cenšas iegūt citu cilvēku labvēlību, noregulēt konfliktus, saspringtus brīžus komunikācijā. Dzīves neatņemama daļa ir kaulēšanas - daudzas lietas cenšas iegūt lētāk, ne tāpēc, ka trūktu līdzekļu, bet tāpēc, lai pierādītu paši sev, ka spēj iegūt "atlaidi". Dažreiz šis princips tiek pārnests ne tikai tirdzniecībā, bet arī attiecībās, kas var nepatikt 6. enerģijas dzīves partneriem.

Arī mīlestība šiem cilvēkiem ir neatņemama dzīves sastāvdaļa. Viņiem ļoti svarīgi mīlēt visu to, ar ko viņi nodarbojas, visu to, uz ko vērsta viņu uzmanība. Cenšas sev apkārt radīt harmonisku vidi - labas mantas un patīkamus cilvēkus, prestižu darbu. Viņiem ļoti svarīgi redzēt skaistumu it visā, un paši arī cenšas atbilst saviem principiem un sajūtām. Enerģiju plusa izpausmē cilvēki rūpējas par sevi, savu apģērbu, apkārtni. Jau kopš bērnības vecāki šādam enerģijas pārstāvim nevar uzvilkt to, kas viņam nepatiks, neliksies skaists, viņš drīzāk sarīkos skandālu, nekā izies cilvēkos "neglīts".

Jūnijā dzimušajiem ir ļoti svarīgs apkārtējo cilvēku viedoklis - ko par viņiem padomās apkārtējie, kā viņš izskatīsies citu acīs, kādu pirmo iespaidu atstās, tāpēc mēdz rīkoties nevis kā pašam gribētos, bet tā, kā viņaprāt gribētu viņu redzēt citi. Sliecoties vairāk uz enerģijas mīnusa izpausmi, mēdz lielu uzmanību veltīt ārējam, dzīvot pēc devīzes: jo dārgāk, jo labāk.

Patīk no dzīves gūt baudījumu, patīk saņemt apbrīnas un mīlestības enerģijas. Pat ja pēc dabas ir ar nejauku raksturu, ir šarmanti. Cilvēki ar spilgtu, bagātīgu iztēli.

Šī enerģija, lai kur cilvēks arī neatrastos, ļauj piesaistīt uzmanību viņa personībai, ļauj kļūt par kompānijas vai kāda pasākuma dvēseli. Emocionāli, patīk, ka citi cilvēki "mīl un apbrīno" viņus. Viņi ar visu savu būtību iegrimst attiecībās (gan partnera, gan draudzības), spilgti pārdzīvojot visas emocijas, kas ar tām saistītas. Tomēr bieži samērā egocentriski, pat esot enerģijas plusā.

Esot enerģijas plusā, viņu mājās valda patīkama un mājīga atmosfēra, viņiem patīk uzņemt ciemiņus. Tā kā viņiem patīk radīt svētkus sev apkārt, tad reti ir vieni šai dzīvē, vientulība nav domāta viņiem. Tomēr, ja viņiem nav izdevies atrast savu kompāniju, parasti tos aizvieto ar mantām – vieniem tā ir grāmatu pasaule, citiem kādas mantu kolekcijas. Esot enerģijas plusā, parasti arī patīk piedalīties citu rīkotajos pasākumos. Ja viņu dzīvē ilgi nav baudu, prieka, komunikācijas, svētku (enerģija ir mīnusa izpausmē), tad viņi ļoti bēdājas un skumst, un vislabākais veids, kā enerģiju atgriezt plusā, ir gūt to no ārpasaules, iet cilvēkos un, protams, iemācīties radīt prieku pašam sevī.

Bieži viņu dzīvē ir izvēles starp divām lietām, diviem partneriem, darbiem vai ko citu, kur jāizdara izvēle. Grūtības sagādā palikt pie kaut kā viena, tāpēc šaubas un nedrošība ir viņu dzīves neatņemama sastāvdaļa.

Jūnijā dzimušais ienācis pasaulē, lai iemācītos veidot "pareizas" attiecības ģimenē. Bieži viņam jāiemācās rīkoties pretēji saviem vecākiem, piemēram, ja viņam augot, netika saņemts pietiekami daudz rūpju, mīlestības, viņam to jāsniedz saviem bērniem. Parasti viņa vecākiem ir sarežģītas savstarpējās attiecības, un jūnijā dzimušajam ir uzdevums, ja tas ir iespējams, samierināt tos vai pieņemt viņus, viņu rīcības tādas, kādas tās ir. Kā arī pašiem izveidot harmoniskas, ģimeniskas attiecības. Neskatoties uz to, ka parasti viņiem ir ļoti viegli komunicēt, veidot attiecības ar apkārtējiem nesagādā nekādas grūtības, viņu klupšanas akmens ir attiecības ar pašiem tuvākajiem, īpaši vecākiem un bērniem.

  1. Jūnija 6. enerģiju aktivizē, harmonizē: zilie, dzeltenie, oranžie toņi.
  2. Akmeņi: dzintars, aragonīts, serdoliks / karneols, smaragds, berils, topāzs, citrīns, baltais ahāts (kaholongs). ! Ne katrs var nēsāt akmeņus, kuru cietība ir 10-8 vienības. Cilvēkam vispirms jāatbilst akmeņu - skolotāju līmenim.
  3. Ercenģeļi: Rafaels, Raguils. Sargeņģeļi (pēc A. Medvedeva): Alheri (01.06.-5.), Alhakem (6.-10.), Allau (11.-16.), Alkeli (17.-22.), Hilevoh (23.-27.), Hipahel (28.-2.07).

Pievērs uzmanību: kopējie ieskati parāda tikai nelielu daļu no jūsu personības!


Raksta autore: Marina Deļikatnaja-Buša / Piesakies konsultācijai

 

Ja vēlies uzzināt savu dzīves instrukciju jeb skaidru ceļvedi caur likteņa matricas prizmu, kas parāda, kā vislabākajā veidā realizēt sevi un sākt dzīvot piepildītu dzīvi, atrodi speciālistu un piesakies uz konsultāciju ŠEIT:

https://retrits.lv/dziedinasanas-prakses/numerologija

Citi Raksti