Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Numeroloģiskā prognoze septembrim

Septembris ir gada devītais mēnesis. Cipars 9 cilvēkiem var dot grūtsirdību un vēlmi palikt vienam, pat depresiju. No otras puses - pārmērīgu augstprātību, citu viedokļu nepieņemšanu, sevis stādīšanu augstāk pār pārējiem. Līdzsvars tiek gūts labdarībā, citu kultūru izpētē un to mijiearbības analīzē, harmonijas meklējumos. Garīgiem cilvēkiem un ezotēriķiem atveras jauni apvāršņi.

Gada enerģija ir cipars 6 (2+0+2+2). Gada enerģijas 6 septembrī ir jāpabeidz visas lietas un jātiek vaļā no liekā. Tas ir nobeigums, tāpēc atturamies uzsākt ko jaunu, tas ir:

  • Svarīgu, lielu un arī ne tik lielu līgumu parakstīšana;
  • Lieli pirkumi – jāizsver, vai tiešām tas ir nepieciešams; pirkums jāapdrošina. Labāk gan vispār atteikties no tā;
  • Darījumi, saskarsme ar valsts iestādēm – tie var tikt noraidīti, pazaudēti, pārprasti vai būt īslaicīgi. Septembrī nesteidzam mainīt pases, dažāda veida skaitītājus u.c.;
  • Kāzas – pieļaujamas cilvēkiem cienījamā vecumā vai ārkārtīgi nopietniem, viediem ļaudīm.

Šā gada septembra cipars ir 6*

Kā to aprēķināt? Gada skaitlim pieskaita mēneša skaitli un noreducē līdz vienam ciparam.

  • Šī gada cipars ir 6
  • 2+0+2+2=6
  • Pie 6 pieskaitot 9, ir 15
  • 1+5=6

Seši cilvēkos rada vēlmi dibināt ģimeni, stabilizēt attiecības, dot tām jaunu kvalitāti. Tātad – sagaidāmi bildinājumi. To var darīt tikai tad, ja faktiski jūs jau vismaz pāris gadus esat kopdzīvē. Un arī tad tikai mēneša pirmajā dekādē.

Domas visu laiku ir pie ģimenes. Tāpēc, ja tas ir iespējams, labāk liec mierā visus darbus un esi kopā ar savējiem. Tāpat mājinieku zvani un bažas par tuviem cilvēkiem neļauj strādāt.

Šogad septembris ir mājokļa labiekārtošanas mēnesis. Ārkārtīgi liela vēlme ir iegādāties jaunu mājvietu, pat vairāk – pašiem savu privātmāju. Bet, diemžēl, lielākoties tas nav iespējams. Tāpēc ir ieteicams pievērsties sīkumiem, mājokļa labākam izskatam un uzlabošanai. Neskatoties uz to, ka ir liela vēlēšanās iegādāties dārgas mēbeles, ieteicams atjaunot jau esošās. Tā vietā, lai pasūtītu vērienīgu remontu, visdrīzāk ir jātiek galā ar pašu rokām un, vēlams, rūpīgi izvērtējot finanšu resursus. Ieteicams uzlabot esošo interjeru, pārkārtojot mēbeles.

Tā kā 6 tika iegūts no 15 (arkāns Velns), tad septembrī var notikt visa veida krāpšanas, piemēram, ar naudu, seksu. Tai pat laikā 15 dod daļai cilvēku īpašu šarmu un valdzinājumu, kā arī neaizmirstamus nakts piedzīvojumus.

Īss apkopojums: darba un naudas lietās jābūt maksimāli nopietnam un atbildīgam, atpūtā un izklaidēs ģimene jāliek pirmajā vietā, jārūpējas un jāgādā par tās labklājību.

Septembrī dzimst skaistākie un talantīgākie cilvēki. Viņu uzdevums ir padarīt savu dzimtu slavenu.

*Tiek aprakstītas enerģijas, rīki, instrumenti, kurus Visums mums sūta šim mēnesim, periodam, bet vai tas ir labi tieši tev, sakrīt ar taviem šī mēneša uzdevumiem - jautā savam numerologam.

Prognozē: numeroloģe Aija Stabiņa / Piesakies uz konsultāciju

Citi Raksti