Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Numeroloģiskās noskaņas februārī

Februāra mēnesī ziema sasniedz savu maksimuma punktu, bet, kā zināms, nekas nav statisks un mūžīgs, tādēļ pēc šīs virsotnes, kas ir 6. februārī, Meteņu dienā, lai arī ir vēl pats ziemas spelgonis, jo šis taču ir puteņu mēnesis, var sākt just jau pavasara tuvojošos elpu. Meteņi – tas ir ļoti jaudīgs laiks, kas piemērots nākamā gada plānu kaldināšanai, tā ir metu mešana nākotnē, kas ir kā stari, laika līnijas, kas ved uz vēlamo rezultātu. Meteņu dienas enerģija ir cipars 8, kas atkal atgādina, ka ir iespēja izvēlēties visu vai neko, un te nu gan ir vērts ielikt jaudu, lai iegūtu visu to labāko iespējamo!

Gada otro mēnesi februāri var raksturot ar trim cipariem: 8, 1, 2, kurus aprēķina:

  1. visus gada skaitļa ciparus reducē līdz vienam ciparam – 2024 = 2 + 0 + 2 + 4 = 8 (cipars 8 – šī gada pamattēma);
  2. otro februāra mēnesim atbilstošo ciparu iegūst, pie tikko iegūtā gada skaitļa 8 pieskaitot februāra kalendārā mēneša kārtas skaitli 2, tātad: 8 + 2 = 10; 1 + 0 = 1;
  3. februāra mēneša kalendārais kārtas skaitlis ir 2.

Šogad februāra mēnesis enerģētiski iezīmē tādu īstu jauno darbu un projektu uzsākšanas laiku, jo mēnesim atbilstošais cipars ir 1, kas ir visa sākums, procesu iekustinātājs. Daudzi darbi, kas tika aizsākti janvārī, vai nu izbeidzās, tika atlikti kā ne tik svarīgi, vai arī tika ieviesti papildinājumi, korekcijas, lai tagad varētu turpināties ar pilnu jaudu. Vieninieks, kas rodas no desmitnieka (1 + 0) atklāj, ka tas ir labs sākuma laiks, kas balstīts uz iepriekšējo pieredzi. Pirms kaut ko uzsākt, vienmēr ir vērts atcerēties šī gada cipara 8 enerģijai atbilstošo principu, kas visu laiku prasa izvērtēt – visu vai neko, - kā arī vienmēr atcerēties par zelta vidusceļu. Liekot uz kārts visu, var iegūt visu, bet, ja ir ko zaudēt, ja risks ir nesamērīgi liels, tad var arī visu pazaudēt, tādēļ ļoti svarīgi ir nenonākt galējībās, kas cipara 8 klātbūtnē ir ļoti grūti, jo astotnieka enerģija provocē, izaicina uz risku.

Cipars 8 – tā ir sasniegumu enerģija, kas aicina tiekties uz jaunām virsotnēm.

Tas ir spēks, jauda, vara, nauda, sekss, visa veida baudas un pārmērības – arī alkohols, narkotikas, kas var likt aizmirsties un neatcerēties par pašu svarīgāko – cilvēcību... Mīlestība – tāda pavisam ikdienišķa, kad otram gribas dot to labāko, ko vien cilvēks spēj ar savu mīlošo klātbūtni, maigo pieskārienu, silto apskāvienu un noglāstošo acu skatienu... Un dievišķā mīlestība, kad spējam paskatīties uz ikvienu būtni kā dvēseli, kā dievišķu būtni, kas arī, tāpat kā ikviens no mums, ir atnākusi, lai noietu savu dzīves ceļu šajā mūžīgajā transformācijas un pieredzes ciklā. “Es – kā tu, tu – kā es”. Kad cilvēks līdz savas dvēseles dziļumiem patiesi saprot šīs vienkāršās mantras dziļāko jēgu, kad spēj otrā cilvēkā un ikkatrā dzīvā būtnē ieraudzīt tādu pašu dvēseli, kāda ir pats, tad nekad vairs nespēj darīt ļaunu nevienai dzīvai būtnei.

Protams, ka uzvaras ir jānosvin! Dzīve nav kredītiestāde, ja sasniegumi ir, tad tie patiesi ir pelnīti, jo dzīve kredītus nekad neizsniedz. Šampanietis un uzvaras garša – arī tā ir pieredze, ko piedzīvot. Kad atrodies uzvaras virsotnē, ir svarīgi atcerēties, ka rīt atkal sekos parastas, ikdienišķas darba dienas, ka tas ir normāli, jo virsotne – tas ir kā atskaites punkts, no kura atkal jādodas tālāk, neieslīgstot pašapmierinātībā, bet uzstādot nākamo mērķi. Pēc virsotnes sasniegšanas, kad šampanietis ir beidzies, daudzi ieslīgst depresijā, jo aizmirst par šo vienkāršo dzīves patiesību, - par dzīves cikliskumu, - ka viss ir tikai uz laiku, ka jādodas tālāk. Savukārt, ja par notiekošo ir šāda izpratne, tad nevajadzīgas depresijas var izpalikt.

Un tad vēl februāra enerģijai atbilstošais cipars 2, ko var izvērtēt 8, 1, 2 kontekstā. Kāds tad ir šis jaunais sākums? Divnieks var radīt gan zināmas šaubas, gan grūtības pieņemt lēmumu, jo uz visu gribas skatīties no divu galējību skatu punkta – vai nu viss izskatās balts, vai arī pavisam melns, vienā brīdī liekas, ka nupat jau viss ir skaidrs, bet pēc brīža jau atkal tā vairs var nebūt. Gan cipars astoņi, gan divi var radīt spriedzi, - viens savas nepastāvības dēļ, ka gaidītais rezultāts var “apmest kūleni” un izrādīties pavisam kas cits, savukārt otrs – šaubu faktora dēļ. Kā tad vislabāk būtu rīkoties, lai noturētu tajā visā līdzsvaru?

Pieņemot lēmumus, vispirms izvērtēt riskus, atcerēties, ka ikvienai lietai ir divas puses, ka ir mans un citu viedoklis, ka lietas mēs redzam dažādi, un katram no mums tiešām ir sava taisnība, ka patiesība vienmēr ir kaut kur pa vidu. Cipars 2 – tā ir komunikācija, ieklausīšanās arī apkārtējo teiktajā, nebūt kategoriskiem savos spriedumos, mācēt klausīties un arī sadzirdēt, ne vien to darīt tikai tādēļ, lai atkal izteiktu savu viedokli. Turēt līdzsvaru, un tad jau arī tas vislabākais iespējamais rezultāts neizpaliks!

Raksta autore: numeroloģe Vineta Riekstiņa / Piesakies konsultācijai

Citi Raksti