Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Numeroloģiskās noskaņas janvārī

Salūts – kā starta šāviens, lai ar joni dotos iekšā jaunajā 2024. gadā, kuru piedzīvosim cipara 8 enerģijās! Visur, kur ir šī skaitļa klātbūtne, droši var teikt, ka garlaicīgi noteikti nebūs! “Visu vai neko” – tāda ir šī skaitļa devīze, bet ne vienmēr ir gudri to izmantot. Zelta vidusceļš var izrādīties daudz labāka izvēle, ko nebūt nav vienkārši īstenot, jo astotnieks izaicina riskēt, un tur nu katram pašam jāizvērtē, vai to darīt ir vērts.

Gada pirmo mēnesi janvāri var raksturot ar trim cipariem: 8, 9, 1, kurus aprēķina:

1) visus gada skaitļa ciparus reducē līdz vienam ciparam 2024 = 2 + 0 + 2 + 4 = 8 (cipars 8 – šī gada pamattēma);

2) otro janvāra mēnesim atbilstošo ciparu iegūst, pie tikko iegūtā gada skaitļa 8 pieskaitot janvāra kalendārā mēneša kārtas skaitli 1, tātad: 8 + 1 = 9;

3) janvāra mēneša kalendārais kārtas skaitlis ir 1.

Katrs jaunais gads atnāk ar jaunām iespējām un plāniem, un vienmēr ir cerība, vēl jo labāk, ja pārliecība, ka viss izdosies vislabākajā veidā. Gada sākums līdz Zvaigznes dienai vai Triju kungu dienai, kas ir 6. janvārī, gan vienmēr ir tāds pieklusināts, kamēr cilvēki vēl adaptējas jaunajās enerģijās. Cipars 9 liek visu nopietni apsvērt, izvērtēt, un tikai tad pieņemt lēmumus, tādēļ gada pirmais mēnesis var izvērsties par tādu kā sagatavošanās mēnesi nākamo lielo darbu, ja tādi ir plānoti, uzsākšanai. Ciparam 9 piemīt planētas Marss enerģija, – tas palīdz izprast šī skaitļa aktīvo, vīrišķo pozīciju, kas ir lēmumu pieņemšana un aktīva rīcība. Ja kaut ko vēl nav paspēts pabeigt, izšķirot, “salikt pa plauktiņiem” vai izmest pagājušā gada nogalē, tad var parādīties iedvesma to izdarīt tieši šomēnes.

Bet sajūta, ka ir kaut kā jauna sākums, jau nekur nepaliek, par to vēsta cipars 1. Tā, balstoties uz šiem trim skaitļiem – 8, 9, 1 – var raksturot gada pirmo mēnesi, – ja kaut ko sākt darīt, tad ar vērienu un vislabākajā kvalitātē, bet ja nav tādas iespējas, tad labāk tam vispār neķerties klāt un nedarīt nemaz (8), izvēloties priekš sevis vislabāko, izdevīgāko, un lai tas, kas tiek darīts, būtu ar kaut ko labāks vai izdevīgāks par iepriekšējo (9), tam izvēloties visdažādākās pieejas, jaunas idejas, jaunus veidus un kontaktus (1).

“Kāds darbs, tāda alga”, – tieši šo latviešu tautas sakāmvārdu cipars 8 atgādinās mums gada garumā.

Slavenie amerikāņu kalniņi – arī tas ir par ciparu 8, un, arī dzīvojot, sajūtas ir līdzīgas – tikko tu atradies kalna virsotnē, kā jau skaties – esi lejā. Bet par to nevajag uztraukties, – nosvinēt uzvaru, kad esi augšā, bet, kad atrodies lejā, lai tas ir tavs atspēriena punkts uz jau nākamo virsotni!

Cipara 8 enerģija ir kā savērpta nulle, – tikko enerģija plūst pa apli, un te jau tā apmet kūleni un maina virzienu, nomainot visu uz pretējo pusi. Tā var notikt arī ar janvārī pieņemtajiem lēmumiem un izstrādātajiem jaunajiem plāniem. Pēkšņi viss negaidīti izmainās – vai nu pilnībā, vai arī būtiskas detaļas, kas liek mainīt notikumu gaitu. Cipars māca strauju pielāgošanos mainīgiem apstākļiem, no tā neizbēgt. “Pastāvēs, kas pārvērtīsies”, – kā teicis mūsu tautas dižgars Rainis. Cipars 8 stagnāciju neatzīst, tas var ieraut atvarā līdz pašai dzelmei, kur izdzīvot var vien tas, kas ļaujas šim spēkam, to pieņemot, lai tad no dzelmes iznirtu kā Fēnikss no pelniem, tikai tagad jau tas ir pavisam cits cilvēks. Nu gluži kā dzīvē – ja pieņemam pārmaiņas bez pretestības, tad izmainot savu attieksmi, varam atrast risinājumu jebkurai situācijai.

Cipars 8 un transformācija – tie ir sinonīmi. Ja to nesaprot, tad cilvēks paliek ieciklējies starp “visu vai neko”, – ja nevaru dabūt visu, tad man nevajag neko. Gadījumā ar “visu” tas var būt pārlieks prasīgums pret sevi un/vai pret apkārtējiem, kad cilvēks pazaudē loģisko spriestspēju. Savukārt, ar “neko” – tā var būt sevis un/vai citu nenovērtēšana, pat noniecināšana. Gan viens, gan otrs ir grāvis, un abi var būt vienādi bīstami.

Izvēloties zelta vidusceļu, tas nebūt nenozīmē, ka cilvēkam jāatsakās no vislabākā, jo viņš tak varēja arī iegūt visu! Iegūt visu – tā ir ļoti bīstama maksimālisma programma, kas mums daudziem ir iemācīta kopš bērnības, piemēram, “no galda nekur neiesi, kamēr šķīvis nebūs tukšs” vai “tev šo darbu ir jāizdara šodien līdz galam”, neskatoties uz to, ka to bez stresa un steigas varēja pabeigt rīt vai citā ērtā laikā. No sākuma jau tajā visā neliekas nekas bīstams, bet tas ir pamats citām programmām, kā piemēram, cilvēks sen redz, saprot un jūt, ka dzīvo toksiskās attiecībās, bet, kamēr nav pataisīts par galīgu kāju pameslu (izpildījis kaut ko līdz maksimumam), nez kāpēc tās neizbeidz, vai arī, esot iemācīts apēst visu līdz galam, vēlāk var sāk ciest no liekā svara problēmām.

Zelta vidusceļš – tas ir atbildīgi izmantot enerģijas līdzsvara un savstarpējās mijiedarbības principus, citiem vārdiem, došanas – ņemšanas principu. Darīt no sirds un ar mīlestību, pirmkārt, jau pret sevi pašu, jo tieši sevi mēs mēdzam kritizēt, nosodīt un izdzīt visvairāk. Iemīlot un pieņemot paši sevi, mēs spējam tādi būt arī pret citiem.

Lai izdodas harmonisks gada pirmais mēnesis, ejot pa zelta vidusceļu! Bet, ja apstākļi mainās, un dzīve prasa ieviest korekcijas, tad lai izdodas atrast tam vislabākos risinājumus, jo Visumā taču ir tik daudz iespēju un brīnišķīgu ideju, tikai jāķeras klāt un jāsāk to visu īstenot!

Raksta autore: numeroloģe Vineta Riekstiņa / Piesakies konsultācijai

Citi Raksti