Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Numeroloģiskās noskaņas jūlijā

Ik reizi, kad tas katru gadu notiek, varam tikai pabrīnīties – kur atkal ir pazudusi jau puse no gada, tikko tikai nosvinējām jauno gadu! Bet jā – laiks ir kaut kas ļoti interesants, - dažreiz tas “velkas”, dažreiz steidzas pārāk ātri. Šo mēnesi varam piedzīvot arī kā īpaši darbīgu un arī transformatīvu. Jaunu pieredžu, atziņu un zināšanu laiks, kas pēc jaudīgās saulstāvju enerģijas iegrieztajiem virpuļiem sāk jau materializēties.

Ko atklāj jūlija mēneša cipari par tajā valdošajām enerģijām?

Gada septīto mēnesi jūliju var raksturot ar trim cipariem 8, 6, 7, kurus aprēķina:

  1. visus gada skaitļa ciparus reducē līdz vienam ciparam 2024 = 2 + 0 + 2 + 4 = 8 (cipars 8 – šī gada pamattēma);
  2. otro jūlija mēnesim atbilstošo ciparu iegūst, pie iegūtā gada skaitļa 8 pieskaitot jūlija kalendārā mēneša kārtas skaitli 7, tātad: 8 + 7 = 15; 1 + 5 = 6;
  3. un trešais cipars - jūlija mēneša kalendārais kārtas skaitlis ir 7.

Šī gada cipara 8 ietekmē visu laiku notiek negaidīti notikumi, dažādi pavērsieni, kuru ietekmē notiek pārmaiņas, pirmkārt, cilvēku prātos, attieksmē, kas liek par daudz ko aizdomāties. Mēs vienmēr esam izcēlušies ar konservatīvismu un arī provinciālismu, bet pasaule ir daudz plašāka, ir tikai jāatver acis un sirds. Atgādināšu, ka astotais gads, kāds ir šogad, ir arī algas gads, tātad, ja paša dzīvē kaut kas neapmierina, ja “alga” liekas par mazu, tad pašam vien būs jāparūpējas par savas dzīves labklājības uzlabošanu, veicot tajā nepieciešamās izmaiņas.

Cipars 6 – tā ir zemes enerģija, resurss, ar kura palīdzību var materializēt lietas. Tā kā seši ir arī Venēras skaitlis, tad radītajam ir jābūt vislabākajā kvalitātē. Praktiska darbošanās, kas rada harmoniskas, patīkamas sajūtas kopā ar savējiem – ģimeni, domu biedriem, darba kolēģiem. Cipars 6 vienmēr ir par savējiem, tādēļ vislabākā un saturīgākā laika pavadīšana ir kopēja darbošanās. Tad, kad cilvēks uzkrauj visas rūpes par ģimeni tikai sev vienam, tas beigās ne pie kā laba nenoved, jo pārējie ar laiku to sāk uzskatīt par pašsaprotamu, viņi sāk vienmēr gaidīt, ka viss tiks izdarīts, ka viņu ziņā ir tikai lietot to, kas ir citu radīts, un labi vēl, ja par to pasaka paldies. Vai arī darbā viens pats uzņemas visu atbildību par kopējo atmosfēru, uzņemas darbus citu vietā, kļūstot katrai pudelei par korķi.

Šie piemēri ir nepareiza cipara 6 enerģijas izpratne un pielietošana. Katram ciparam, tāpat kā visam šajā pasaulē, ir duāla enerģija. Vienīgi paša cilvēka varā ir izdarīt savu izvēli – doties uz augšu un piedzīvot patīkamas sajūtas, vai arī dzīvot ar savu skatījumu, ar savu taisnību par dzīves problēmām, visu laiku esot stresā, pie kā jau ir tā pierasts, ka tas ir kļuvis kā pašsaprotams mentālais stāvoklis, kas ar laiku sāk radīt problēmas arī veselībā.

Depresija - mūslaiku dzīvesveida loģisks iznākums, kas prasa, lai cilvēks beidzot sāk pievērsties sev, savām vajadzībām.

“Nu kurš gan to varētu izdarīt labāk par mani!”, “Vieglāk izdarīt pašam nekā kādam palūgt vai deleģēt pienākumus!”, “Dod šurp, es izdarīšu, man tas sanāks ātrāk!” Vai tas neskan kā mūzika sliņķu ausīm? Bet ne jau vienmēr pie vainas ir otra slinkums, - varbūt tu vienkārši pats meties visu uzreiz darīt, un, ja brīnumainā kārtā kādam arī izdodas “tikt pie šprices”, tad, dzirdot tavus komentārus, ka labāk tomēr bija darīt tā, kā tu to darīji iepriekš, - nākamreiz jau vairs neviens arī nepieteiksies. Un tad tev atliks vienīgi gausties, ka viss vienmēr pašam jādara… Cipara 6 vieni no svarīgākajiem atslēgvārdiem ir “darīt kopā” – katrs tad uzņemas savu atbildības daļu par rezultātu, un visiem ir iespēja pavadīt laiku, kopā darbojoties, bet vēlāk arī – kopā atpūšoties.

Cipars 7 vienmēr ir bijis saistīts ar zināšanām un jaunu pieredzi. Tas ir savā ziņā filozofisks, kad cilvēki mīl apcerēt to, kā būtu, ja būtu. Jaunas zināšanas - tā ir mūžīga kustība uz priekšu, uz jauno. Cipara 7 enerģija palīdzēs arī labāk, ar vēsāku prātu un filozofiskā mierā, izprast šajā mēnesī iespējamās transformācijas, cipara 8 maksimālisma un galējību enerģijas, kas vienmēr vēlas iegūt visu vai neko. Atrast zelta vidusceļu, nedzīvot galējībās. Un, protams, lai veiktu arī praktiskas izmaiņas, radītu kaut ko jaunu, arī ir nepieciešamas jaunas zināšanas.

Septiņi – tā ir arī laiska atpūta ar kādu iemīļotu grāmatu rokās. Ir jāmācās atpūsties, var palasīt kaut ko vienkārši tāpat, lai piedzīvotu patīkamas sajūtas vai arī asākas izjūtas - kas nu kuram. Tā ir nesteidzīga saruna, patīkami pavadot laiku ar domubiedriem. Tā ir meditācija, kad gribas piedzīvot pašam sevi un savu saikni ar dabu, ar Visaugstāko. Vasaras retrīts brīvā dabā – ideāls salikums jūlija mēnesim. Lai atkāptos depresija, ir vajadzīga enerģija, kur var ļoti labi palīdzēt tieši praktiskā meditācija – apzināta enerģijas uzņemšana. Bet, kad cilvēkam ir pavisam slikti, viņš nespēj arī pameditēt, tādēļ ir jāmācās lūgt citu palīdzību – vislabāk kādam speciālistam, kam cilvēks var uzticēties.

Mūsu vasaras paiet tik ātri, tādēļ – izbaudīsim silto laiku, neskatoties uz bagātīgo lietu!

“Jo mums pieder šī zeme Līdz pērkoniem nosmējusies!” / O. Vācietis /


Raksta autore: numeroloģe Vineta Riekstiņa

 

Ja vēlies saņemt savu individuālo numeroloģisko lasījumu jūlijam, atrodi speciālistu un piesakies uz konsultāciju ŠEIT:

https://retrits.lv/dziedinasanas-prakses/numerologija

Citi Raksti