1 gadus ar mums

Sertificēta dūla Sintija Goba-Oļševska

+371 22333381

www.maminukursi.lv

LV, EN

Sūtīt ziņu Sertificēta dūla Sintija Goba-Oļševska


Vēlos saņemt ziņu uz


Nosūtot ziņu, es piekrītu Retrits.lv privātuma politikai un lietošanas noteikumiem.

Kategorija

Piedāvājumi

Esmu starptautiski sertificēta dūla, sertificēta dzemdību izglītotāja, Topošo māmiņu kursu autore un vadītāja, un māmiņa savam dēliņam Maksimusam.

Atbalstīt un izglītot topošos un jaunos vecākus, kā arī stiprināt viņu pārliecību saviem spēkiem, ir mans dzīves aicinājums.

Ļoti priecāšos arī Tev palīdzēt gatavoties un piedzīvot pēc iespējas mierpilnāku un vieglāku grūtniecību, dzemdības un turpmāko jauno dzīvi ar mazuli. Piedāvāju kursus un privātas konsultācijas gan klātienē, gan attālināti, kurās sniedzu fizisku, emocionālu un informatīvu atbalstu grūtniecības laikā, gatavojoties dzemdībām un pēcdzemdību periodam.

Konsultācijās vari uzdot jebkurus sev interesējošus jautājumus, varu Tev palīdzēt plānot dzemdības, saprast kas ir tas ko vēlies piedzīvot un ko nē, rakstīt jēgpilnu un reālistisku dzemdību plānu, sagatavot pārdomātu dzemdību somu, fiziski gatavoties dzemdībām trenējot elpošanu, atslābināšanos, pozas utt., iekārtot bērniņam drošu mājas vidi, saprast, ko pirkt un ko nē, izskaidrot visu par dokumentiem un pabalstu pieteikšanu, pastāstīt un parādīt kā rūpēties par jaundzimušo, kā ģērbt, mazgāt, zīdīt utt., sagatavoties pēcdzemdību periodam gan fiziski, gan morāli. Vari mani izmantot kā savu uzticības personu, kura nekad nenosodīs un nepārmetīs, bet vienmēr atbalstīs un darīs visu, lai Tev palīdzētu piedzīvot mierpilnas gaidības, dzemdības un jauno dzīvi kopā ar mazuli. 

Kursos saņemsi rūpīgi apkopotu informāciju, kas sniegs atbildes uz jautājumiem, kuri visbiežāk interesē un satrauc topošos vecākus. Vienuviet, viegli saprotamā formātā uzzināsi visu svarīgāko un saņemsi dažadus padomus, noderīgus paņēmienus un trikus, kurus pielietot savā grūtniecībā, dzemdībās kā arī jaundzimušā aprūpē. Tā arī uzzināsi arī par dažādām Tabu tēmām, no kuru apspriešanas daudzi izvairās, piemēram, par hemoroīdiem, par čurāšanu un kakāšanu, mīlēšanos, bailēm utt. Kursos prakstiski mācīsimies dažādus sāpju pārvarēšanas un atslābināšanās paņēmienus, piemēram, kā pareizi elpot dzemdībās. Kursu laikā un arī pēc to pabeigšanas saņemsi individuālu pieeju un atbalstu, varēsi bez nosodījuma uzdot un saņemt izsmelošas atbildes uz visiem sev interesējošiem jautājumiem, arī tādiem, kurus, iespējams, kauns uzdot radiem, draudzenēm vai ārstiem. Papildus lekcijām saņemsi dažādus, noderīgus uzskates materiālus, bonusa video, instrukcijas utt. Piemēram, detalizētu un pārdomātu dzemdību somas sarakstu, instrukcijas pabalstu pieteikšanai, video pamācības kā ietīt bērniņu autiņā utt.

Ļoti gaidīšu Tevi Topošo māmiņu kursos un privātajās konsultācijās.

Mīlestībā, Sintija


Vairāk par to, ko piedāvāju uzzini:

https://www.maminukursi.lv

vai sazinoties ar mani:
E: maminukursi@gmail.com
Tel.:  +371 22333381


Atsauksmes

Alise Rozenfelda

Sveika, tad nu tā. Es esmu tiešām pateicīga, ka piedāvājāt man šādu iespēju. Godīgi teikšu, ar pirmo bērniņu gāju uz grūtnieču skoliņu, bet pat uz pusi tik daudz neuzzināju, cik šajās lekcijās. Es no sirds varu teikt, ka ja es gaidītu pirmo mazulīti, es būtu tiešām priecīga, par šādiem kursiem! Manuprāt, kā jaunai māmiņai, kura nezin kas ir dzemdības un tas process, ir tiešām noderīgi šie kursi, jo ne tikai teorētiski pastāsta kā rīkoties, bet arī parāda to praksē. Otram cilvēkam, kurš būs līdzās dzemdībās ir noteikti daudz lielāka saprašana, kā rīkoties, kad būtu nepieciešama viņa atbalsts, kad labāk nē. Arī par iepirkumiem mazulītim, es ar pirmo biju sapirkusi tik daudz, un tik lieku, ko nemaz neizmantoju, bet pakļāvos tikai reklāmām internetā, manuprāt, šis ir ļoti svarīgs faktors, kas jāzina jaunajiem vecākiem. Jo būsim godīgi, nevienam neieliek zināšanas jau pirms mazulīšana atnākšanas, tāpēc vecāki bieži iztērē naudu lieki, kur to var arī ietaupīt. Visbeidzot emocionālais atbalsts, es nezināju par tādu kā depresiju, skumjām, man tas bija smags posms, ar ko cīnijos viena pati. Taču, tagad es saprotu, ka ir nepieciešams pat to runāt daudz vairāk, un ar to saskaras gandrīz katra jaunā māmiņa. Man kā jau otrā mazulīša gaidībās, bija satraukums par visu, jo es esmu jau izjutusi dzemdības un pēc dzemdību laiku, tāpēc baidījos, ka pieļaušu vecās kļūdas, un šie kursi man lika nomierināties, lika saprast ko un kā darīt, kā sagatavoties, kas ir normāli, kas nē. No sirds priecājos par šādu iespēju vēlreiz! Man šie kursi tiešām bija ļoti nepieciešami!

Elina Bendika

Sniegtā informācija ir ļoti viegli uztverama. Vizuālie materiāli palīdz piefiksēt būtisko. Ļoti patika, ka kursu varēju noskatīties pēc tiešraides, lai pierakstītu nepieciešamo. Ļoti novērtēju Sintijas sniegtās informācijas “neitralitāti” - netiek uzspiests konkrēts viedoklis. Arī informācija par dzemdībām lika saprast, ka var būt visādi, bet liels fokuss uz mums pašām. Noteikti iesaku šīs lekcijas topošajām māmiņām!

Madara Māra Šolina

Lieliski kursi ar visu nepieciešamo informāciju jaunajām māmiņām. Ļoti patika kursu veidotājas sirsnīgā attieksme un atsaucība jebkurā situācijā. Uzzināju daudz noderīgas informācijas un praktiskus padomus kā maksimāli atvieglot savu ikdienu un sagatavoties bērniņa dzimšanai, kā arī saprast to, ko patiešām ir nepieciešams iegādāties bērniņam, neizķeroties uz mārketinga trikiem un reklāmām. Ļoti patika reālās situācijas izklāsts, nevis izpušķoti stāsti par dzemdību un gaidīšanas procesu, kā arī pēcdzemdību periodu.

Citi pakalpojumu sniedzēji