Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Šodien ļoti īpašs un skaists datums – 12.12.2022. Šai dienai piemīt izteikti spēcīga enerģētika, kad saņemam dziedinošu enerģiju un vēstījumus no Visuma, telepātiskas ziņas no mīļajiem, sapņojam pravietiskus sapņus. Šodien varam izteikt savus nodomus un vēlmes par brīvību it visā, kur to vēlamies – brīvību no meliem, brīvību no bailēm un šaubām, brīvību no toksiskām attiecībām, finansiālo brīvību, laika brīvību…

Skaitļi 12.12. ir arī sinhronie skaitļi. Ja ikdienā redzam sinhronus skaitļus, tie ir vēstījumi un apliecinājumi no Visuma, no mūsu sargeņģeļiem un pavadoņiem. Saikne ar dievišķo, kas top apliecināta fiziski, materiāli. Ja sinhronus skaitļus redzam vien pulkstenī, var šķist, ka tā ir sagadīšanās. Tomēr parasti, kad vēstījums tiek mums sūtīts, šie skaitļi “rādās” it visur. Tas var būt arī kāds mums tuvs ciparu savirknējums, piemēram, dzimšanas dati, tas var būt ciparu virknējums, kura izcelsmi nespēj izskaidrot, tomēr to redzi visur – laikrādī, uz priekšā braucoša auto numurzīmes, adresēs, telefona numuros, līgumu numuros un pat samaksātajās summās pārtikas veikalā.

Tā kā mūsdienu pasaulē cipari un skaitļi ir it visur, tas ir ērts rīks, caur kuru garīgajiem pavadoņiem ar mums komunicēt. Arī samērā viegli saprotams un tulkojams rīks, un – tāds, kas neizbiedē. Jo vairāk atvērti esam komunikācijai ar smalko pasauli, jo drosmīgāk, aktīvāk un redzamāk tā ar mums runā.

Skaitļi gan nav vienīgais veids, kā Visums ar mums runā caur sinhronitātes valodu. Sinhronitāte ir arī tad, kad tas, par ko mēs domājam vai jautājam, pēkšņi “parādās” citātos, draugu ieteikumos, lasāmvielas rindiņās, dziesmu vārdos utml.

Palūkosim, ko dažādi ciparu savirknējumi nozīmē!

*ciparu kombinācijām ir vispārīgi skaidrojumi, tomēr ne vienmēr jāizmanto tiešais tulkojums. Sajūti, vai tad, kad tavā dzīvē parādās sinhronitāte, šie skaidrojumi ar tevi rezonē. Ja ne – jālūko pēc individuāla unikālā skaidrojuma, kurš ir tikai tavs. Noteicošais siets, caur kuru vērtēt skaidrojumu, ir tava intuīcija. Bet ja cipari saistīti ar personiskiem datiem, tuvinieku datiem, pavisam noteikti skaidrojums jāmeklē personīgajā dzīvē un novērojumos.

000 – Tu esi vienots ar Visumu. Arī – situācija ir apgājusi pilnu apli.

111Manifestēšanas skaitlis. Visums darbojas, lai tavas idejas realizētu. Pievērs uzmanību savām domām, nodomiem, mērķiem. Tavu ideju realizēšanā ir augstāku spēku klātbūtne. Lai nodomi, sapņi realizētos – rīkojies. Tikai caur rīcību tie piepildās, savukārt Visums ir tas, kas šīs rīcības ceļā piešķir labvēlīgus apstākļus, brīnumainas “sagadīšanās”, vieglumu. Tikai jāatceras, ka Visums nešķiro – balts vai melns, - tas realizē nodomu.

222 – Paļaujies, nepārstāj ticēt. Tavi pavadoņi aktīvi piedalās, lai pavisam drīz viss ieietu pozitīvā, labvēlīgā gultnē. Turpini pacietīgi darboties – tu esi uz pareizā ceļa.

333 – Tavā tuvumā ir augšāmcēlušies pavadoņi, komunicē ar viņiem! Vieni no zināmākajiem šādiem pavadoņiem ir Jēzus un Marija.

Visums zina, ko tu vēlies, kurp virzies, - tas atbalsta un rada lieliskus apstākļus un iespējas tam realizēties. Tici, dodies uz priekšu, esi darbībā, un viss realizēsies!

444 – Kad redzi šo skaitli, tu esi pasargāts un drošībā, ar tevi kopā ir eņģeļi. Atgādinājums no eņģeļiem, ka viņi ir līdzās, var būt īpaši mierinošs un atbalstošs, kad nejūties labi.

555 – Tuvojas pārmaiņas. Lai justos drošs, ka izvēlies pareizo ceļu, ieklausies savā intuīcijā un lūdz dievišķo vadību.

666 – Neesi līdzsvarā; iespējams, par daudz velti uzmanības materiālajai pasaulei vai nepievērs uzmanību savai fiziskajai veselībai, vai uzņemies par daudz pienākumu, atbildības, aizmirstot, ka līdzsvaram vajadzīgas rūpes par sevi, atpūta, baudas.

666 var liecināt arī par to, ka tas, kas tev vairs nekalpo, ir jāpalaiž, jāatlaiž, - arī tad, ja tas nav viegli.

777 – Veiksme, panākumi, labklājība. Gaidāmi brīnumi.

Apzīmē garīgumu. Šis skaitlis var aktualizēties arī tajā dzīves posmā, kad īpašu uzmanību pievērs savai garīgajai attīstībai.

888 – Progress, virzīšanās uz priekšu, pārpilnība, spēks. Kāds posms tavā dzīvē noslēdzas, un gatavojoties jaunam cēlienam, vari baudīt darba augļus. Eņģeļi ir gatavi palīdzēt ieviest tavā dzīvē pārpilnību kādā no aktuālām sfērām – attiecībās, karjerā, veselībā, finansēs. Vien pašam jāpiestrādā, lai ļautos apstākļu maiņai un neiestrēgtu vecā ritenī.

Šis skaitlis var parādīties arī, strādājot pie konkrētiem projektiem, ar konkrētiem klientiem, uzņēmumu utml., apstiprinot, ka ar tiem ir iespējams gūt finansiālus augļus.

999 – Pabeigšana, nobeigums. Jāpabeidz kāds posms, darbs vai mācības.

999 iedrošina atlaist to, kas vairs tev neko nedod – vai tās būtu attiecības vai darbs, vai kāda cita joma.

Raksta autore: Ieva Simanoviča

Citi Raksti