Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Astroloģiskā prognoze aprīlim

Sveiciens saules apmirdzētajā un gājputnu sveicienu pieskandinātajā aprīlī!

Ak, cik skaists ir šis laiks! Vai jūti, kā līdz ar pavasara iestāšanos marta nogalē, kad daba mostas no ziemas miega, arī mūsos sāk pieplūst enerģija? Aprīļa aktualitātes būs saistītas ar darbību un rīcību. Proti, visiem taviem plāniem, iecerēm un darbībām, kas tika veiktas klusībā, savā radošajā vienpatībā, ir laiks doties plašumā! Laid putnus laukā no būra!

Aprīlī ieguvējs būs tas, kurš rīkosies, kurš pratīs noķert Visuma raidītos impulsus. Tu nekad nevari zināt, kādā veidā impulss tiek raidīts attiecībā uz tavu iepriekš izteikto vēlmi un pasūtījumu kosmosam. Tas nebūt nepienāks tiešā, acīmredzamā veidā. Tas viss notiks caur smalkajiem pavedieniem. Ķer impulsus, atsaucies uz aicinājumiem, ja tie rezonē ar tevi. Saņemies drosmi un rīkojies tagad un tūlīt! Uzdrošinies paveikt to, kas jau kādu laiku snauduļo šaubu ēnā.

6. aprīlī būs pilnmēness svaru zīmē. Dažas dienas pirms un pēc precīza pilnmēness tiks izgaismotas attiecības. Tiks akcentētas tās tēmas, par kurām tika noklusēts vai nebija nepieciešamības par to runāt. Šajās dienās uzmanība tiks koncentrēta uz sajūtu “mēs”, “kopā”. Partnerattiecībās aprīlī galvenās vērtības būs drošība, - gan materiālajā, gan fiziskajā plānā. Darbi kopīgajā saimniecībā – mājās, ģimenes uzņēmumā, pirmie dārza darbi, - vienos un darīs vērtīgākas esošās attiecības. Jāņem vērā tas, ka no 21. aprīļa līdz 15. maijam būs jūtami pārpratumi savstarpējā komunikācijā tieši par naudu. Par to, kur ieguldīt, cik ieguldīt un vai vispār to vajag. Nebūs viegli vienoties par maksājumiem, uzturlīdzekļiem tiem pāriem, kas jau kādu laiku ir šķirti, taču joprojām vieno materiālās saistības. Nav jābrīnās, ka iepriekš norunātais var tikt mainīts, grozīts un var būt pat nesaprasts un nesadzirdēts. Tas atklāsies pāris mēnešu laikā.

Arī darījumu attiecībās nāksies rast kompromisu un izdarīt svarīgas izvēles.

Visas nozīmīgākās sarunas, ieguldījumus, jaunu darbu uzsākšanas uzsāc līdz 19. aprīlim.

20. aprīlī būs gredzenveida Saules aptumsums, tāpēc arī nekādus radikālus pavērsienus veikt nav ieteicams, jo sekas būs jūtamas vēlāk.

No 21. aprīļa atkal klāt būs Merkura retrogrāds. Ar ko šoreiz iezīmēsies šis laiks? Jā, kā jau jūs zināt, Merkurs atbild par komunikāciju. Tātad visādi misēkļi var gadīties tieši šajā jomā. Nepatīkami pārsteigumi ar sadzīves tehnikām būs jūtami vairāk nekā parasti ikdienā. Līdz 15. maijam nav vēlams iegādāties jaunu datortehniku, viedierīces un jebkādas citas saziņas iekārtas. Pastāv risks, ka tās ilgi nekalpos vai būs kādi misēkļi darbības laikā. Novērojumi liecina, ka tieši šajā laikā tās visvairāk bojājas, telefons izkrīt no rokām, pazūd vai saplīst stikliņš. Īpašu uzmanību jāpievērš tam, lai tās tiktu pasargātas no garnadžiem.

Nogaidiet līdz 15. maijam ar gadžetu iegādi vai arī pakonsultējieties ar savu astrologu. Tiem, kuri grasās doties ceļojumos, arī rūpīgi jāpārbauda visa informācija un arī tas, vai visi nepieciešamie dokumenti ir paņemti līdzi, jo viena maza nianse, kaut kas nejauši palaista garām, var ne pa jokam pabojāt ceļojumu kopumā. Bagāžas nozaudēšana, aizkavējušies vai mainīti reisi – šim laikam pilnīgi normāla parādība. Vēl jo vairāk tas attiecas uz finansiāliem ieguldījumiem, dārgākiem pirkumiem un investīcijām vērtslietās. Tas, kas būs norunāts šajā laikā, proti, viss par izmaksām, atalgojumu, honorāriem – var mainīties un tikt novelts uz to, ka ir sanācis neveikls pārpratums!

Brīnišķīgs laiks, lai satiktos ar sen nesatiktiem draugiem, pavisam nejauši var uzzvanīt, uzrakstīt, satikt veikalā kādu cilvēku, ko neesi saticis gadus desmit, piecpadsmit. Ļoti labs laiks, lai atgrieztos pie iesāktiem darbiem, īpaši mācībām, kuras arī pirms vairākiem gadiem tika iesāktas, taču kaut kādu iemeslu dēļ palikušas pusmastā.

Lai veiksmīgs un izdevies aprīlis!

Raksta autore: astroloģe Inita Dilāne

Citi Raksti