Šīs nedēļas populārākais

Piedāvājumi

Numeroloģiskā prognoze augustam

Augusts – vasaras pēdējais mēnesis. Vēl jāsteidz izbaudīt siltās dienas un garos vakarus, lai gan jau tagad, pašā mēneša sākumā, sāk ievērojami agrāk iestāties krēsla un satumst. Šis pēc kārtas ir gada astotais mēnesis, tātad cipara 8 ietekmē. Bet katru gadu papildus nokrāsas tam vienmēr piedod sociumā valdošā atbilstošā gada skaitlis un tam atbilstošais aprēķinātais mēnesis. Šogad augusta numeroloģisko fonu var izteikt ar trim skaitļiem – 7 6 8, kurus iegūst:

1) Visus attiecīgā gada skaitļa ciparus reducē, līdz paliek viens cipars: 2023 = 2 + 0 + 2 + 3 = 7.

2) Otro augusta mēnesim atbilstošo ciparu iegūst, pie tikko iegūtā gada skaitļa pieskaitot kalendārā mēneša kārtas skaitli, kas augustā ir 8: 7 + 8 = 15; 1 + 5 = 6.

3) Augusta mēneša kalendārais kārtas skaitlis ir 8.

Jūlija liderīgais noskaņojums – vieglums, brīvais lidojums, Bonifācija brīvdienas – ir pagājis, Dziesmu un deju svētki nosvinēti, jāsāk pietuvoties zemei, jāieslēdz veselais saprāts un loģika. Šajā mēnesī, atšķirībā no pagājušā, ir parādījusies vēlme radušās idejas arī materializēt, iemiesot dzīvē, jo cipars 6 ir par darīšanu, par praktisko pielietojumu, bez tam – lai viss būtu paveikts skaisti un kvalitatīvi. Un darīt jau var arī kopā – ar tiem, ar ko būšana kopā ir patīkama! Varbūt ir īstais laiks noorganizēt kādu ģimenisku saietu vai arī līdzīgi domājošo satikšanos? Jo kopā jau vienmēr būs arī par ko parunāt. Kas kuram jauns, kur pabijis, ko uzzinājis, kas piedzīvots.

Šis gads šķiet īpaši bagāts ar visdažādākajiem apmācību piedāvājumiem, retrītiem, nometnēm. Tā visa ir cipara 7 tematika: dažāda veida zināšanas, informācijas ieguve visplašākajā veidā. Cipars 7 ir arī meditācija, nokļūšana paplašinātā apziņas stāvoklī, “aizpeldēšana” citā realitātē. Mūsu seši zemākie ķermeņi ir saistīti ar sešām čakrām, sākot ar 7. čakru, kas atrodas ārpus fiziskā ķermeņa, virs galvas avotiņa. Meditatīvā stāvoklī mēs varam sazināties, savienoties ar savu Augstāko Es – to savas dvēseles daļu, kas nekad neiemiesojas, bet vienmēr paliek ciešā saiknē ar Avotu. Mūsu Augstākais Es zina visu par mums – visu, kas ir bijis, ir, un zina katru mūsu nākamo soli. Tādēļ ir īpaši svētīgi apzināties šo saikni. Tā nav jāatjauno, bet jāsajūt, jāapzinās, jo tā vienmēr ir bijusi. Apzinoties šo saikni, cilvēkam būtu iespēja nepieļaut savā dzīvē tik daudz muļķīgu kļūdu, kuru rezultāts bieži vien ir sāpīgas sekas... Bet varbūt tieši tāds ir bijis mūsu dvēseles nodoms – to piedzīvot?

Tās skarbākās pieredzes vienmēr ir saistītas ar dvēseles vēlmi augt ātrāk. Lai vai kā, bet ciešanas ir tās, kas vai nu cilvēka sirdi nocietina, vai arī atver vēl plašāk, ļaujot tajā ienākt vēl jaudīgākai mīlestības plūsmai. Cipars 8, kas piederas augusta enerģijām, ir gan par izaugsmi un sasniegumiem visplašākajā nozīmē, gan par mīlestību. Ja kaut ko dari, tad dari no sirds un līdz galam. Ja negribi darīt no sirds un ar pilnu atdevi, labāk neķeries klāt! Cipars 8 remdenību un mērenību nepazīst.

Astoņi ir arī mīlestības skaitlis. Vienreiz tak, cilvēk, saproti: vai nu tu mīli, vai arī nemīli! Ne velti augusta mēnesis ir tik populārs kāzu laiks. Tas nav tikai tāpēc, ka jau ir izaudzēta jaunā raža un ir ko likt galdā. Cipars 8 ir sirdslietas, mīlestības plūsma, spēja to sniegt otram un arī pieņemt pašam. Pieņemt otra mīlestību – arī to ir jāmācās, jo cilvēka greizo pārliecību dēļ, tādām kā: “Es neesmu tā vērts, lai mani mīlētu”, “Pierādi, ka tu mani mīli”, “Ja nav greizsirdīgs, tad nemīl”, “Es nejūtu, ka tu mani mīli” un citām, cilvēks jūtas nemīlēts. Bet mums neviens nevar iedot mīlestības sajūtu, neviens nav atbildīgs par to, ko jūtam vai nejūtam. Tam visbiežākais šķērslis izrādās gan iepriekš minētās paša pārliecības, gan arī pārāk augstais ego un aizslēgtā sirds. Gluži kā ledus karalienei Andersena pasakā – lai nebūtu jāpiedzīvo sāpes un ciešanas, cilvēks kaut kad ir pieņēmis lēmumu labāk neko nejust...

“Būt mīlas varā” – tas ir par ciparu 8, jo tas ir arī varas skaitlis. Tomēr dievišķajai mīlestībai nav ne mazākā sakara ar varu, tai nav nosacījuma: “Ja tu nedarīsi tā, kā es gribu, tad es tevi nemīlēšu”. Tā ir manipulācija, varas un pārākuma izrādīšana pār otru. Cipars 8 ir arī kaislība, azarts, “mīlas vara”, visdažādākās spēlītes, drāmas. Vēl joprojām ir tik daudzi, kam tas aizvien ir dienas kārtībā, bet tas nav ne labi, ne slikti. Katram sava izvēle, jo dzīve bez tā var likties pat garlaicīga.

Augusta mēnesī ir milzu potenciāls - ko katrs ar saviem nodomiem tajā ieliksim, tas arī rezultātā būs! Un, kā vienmēr, viss notiek dažādos līmeņos. Var meklēt jaunus ceļus, jaunus veidus vai arī “apgreidot” esošo. Un darīt, sasniedzot izcilus rezultātus. Kādam tās būs karjeras kāpnes uz augstākām virsotnēm, kādam pakāpiens uz kuģa klāja, lai iestūrētu laulības ostā. Vēl kādam tas būs mīlestības ceļš pie sevis un sava ego, šī aizvainotā bērna, dziedināšana, lai atvērtu sirdi mīlestībai un beidzot iemīlētu sevi tā pa īstam, bez ego un prāta uzliktajiem nosacījumiem: “Ja es nometīšu vēl 3 kilogramus, tad gan sev patikšu”, “Ja mani pieņems darbā tur..., tad ar sevi lepošos”...

Dzīvo ar pilnu jaudu, elpo ar pilnu krūti, uzkāp visaugstākajā kalnā. Nav būtiski, ka citi ir uzkāpuši Everestā, bet tu tepat Gaiziņkalnā. Katram ir savs dzīves ceļš un uzdevumi. Nosvini sasniegto, nesatraucies, ka svētki drīz beigsies. Arī ikdienai ir sava burvība, tikai jāmāk to ieraudzīt. Un, kad esi pašā virsotnē, iezīmē jau nākamo, uz kuru tu gribēsi doties!

Raksta autore: numeroloģe Vineta Riekstiņa

Citi Raksti